TEBRİK ve DİlEKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser63419
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63419

Ziyaretçi
Her ne kadar oyunlar içinde bazen rakip olsak da sonuçta bu bir oyun ve herkes bizim dostumuz... Zaman zaman didişsek de, atışsak da, savaşsak da, farklı klanlar olsak da aslında biz bir aileyiz:)
Bu dünyada başladığımız için burada yazmak daha uygun olur diye düşündüm modların anlayışına sığınarak..
Uzun zamandır oyunlarda bulunmadığımız için biraz geçte olsa yakın zaman içinde benim bildiğim ve hatırladığım;

*Sevgili Rest oyuncumuz İbrahim(ibo) evlendi, ömür boyu mutluluklar ve en yakın zamanda yeğenler bekliyoruz:)

*Sevgili Sercan(Ucanzi) kardeşim bir kez daha mutluluklar olsun, bir yastıkta koca:)

*Sevgili Kadir(Kadirdali) yarın ki nişanı var, Allah tamamına erdirsin kardeşim:)

*Sevgili Emin abimiz(Wespont) zor bir hastalıkla savaşıyor. Allah abime şifa versin ve bir dua herkesten..

*Sevgili Yıldırım(Crespo) kardeşimde sanırım izdivaç yapmış.. O da kocasın bir yastıkta:)

*Sevgili Aytaç(Systemopx) evlendi.. Mutluluklar kardeşime..

Bilmediklerimiz unuttuklarımız varsa da siz eklersiniz dostlar.. Bir kelam da paylaştı isek bir vefamız olsun..

REST Klanları adına Serhat

DeletedUser67594

Ziyaretçi
Düğün salonu sahibi galiba arkadaş hfhdh

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Her ne kadar oyunlar içinde bazen rakip olsak da sonuçta bu bir oyun ve herkes bizim dostumuz... Zaman zaman didişsek de, atışsak da, savaşsak da, farklı klanlar olsak da aslında biz bir aileyiz:)
Bu dünyada başladığımız için burada yazmak daha uygun olur diye düşündüm modların anlayışına sığınarak..
Uzun zamandır oyunlarda bulunmadığımız için biraz geçte olsa yakın zaman içinde benim bildiğim ve hatırladığım;

*Sevgili Rest oyuncumuz İbrahim(ibo) evlendi, ömür boyu mutluluklar ve en yakın zamanda yeğenler bekliyoruz:)

*Sevgili Sercan(Ucanzi) kardeşim bir kez daha mutluluklar olsun, bir yastıkta koca:)

*Sevgili Kadir(Kadirdali) yarın ki nişanı var, Allah tamamına erdirsin kardeşim:)

*Sevgili Emin abimiz(Wespont) zor bir hastalıkla savaşıyor. Allah abime şifa versin ve bir dua herkesten..

*Sevgili Yıldırım(Crespo) kardeşimde sanırım izdivaç yapmış.. O da kocasın bir yastıkta:)

*Sevgili Aytaç(Systemopx) evlendi.. Mutluluklar kardeşime..

Bilmediklerimiz unuttuklarımız varsa da siz eklersiniz dostlar.. Bir kelam da paylaştı isek bir vefamız olsun..

REST Klanları adına Serhat

ben de sizi tebrik ediyorum bu iyi niyetli ve samimi davranış için :D cümleten hayırlı olsun arkadaşlara da :))

DeletedUser67420

Ziyaretçi
Oyun sonuçta belli başlı insanların arasında döner hale geldi. Aramıza yeni katılan insan sayısı az oluyor. Herkes birbirini tanır hale geldi. Evlenenlere bir ömür mutluluk, hasta olanlara tez şifa dilerim.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Şu platformlarda asıl görülmesini istediğimiz hareketler bunlar olgun tavrınız ve ekip arkadaşlarınıza karşı olan vefanız gerçekten takdir edilesi derece güzel, ağzınıza sağlık :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Hepsini tebrik ederim,Emin abiye de Tanrım şifa versin en tez zamanda

DeletedUser67520

Ziyaretçi
evlenin evlenin cicim ayları geçsin görecem ben sizi

-aşkım oyun mu ben mi seçimini yap!
-oturdun kaldın o bilgisayarın başında kocayacaksın kalk artık!
-ya bi yüzünü görelim hep oyun hep oyun sabah iştesin akşam oyunda!

DeletedUser67606

Ziyaretçi
Rabbim Tüm evlenen ve evlenecek olanlara Huzur mutluluk ve sağlıklı bir ömür nasip etsin..
Emin abimede Acil sifalar dileğiyle Dualarımız onunla.

Tüm klanlara ve oyunculara Başarılar dilerim.

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Allah acil şifalar versin Abimize kendisini çok seviyorum . benim için yeri fakrlı.

Arkadaşlarda Mutluluklar diliyorum...
Darısı İlim başına:...
Serhat Abi seninde Başına talih kuşu konar inşallah

**aNoLifeq**

Yasaklı
Forum bu tarz konuları özlemiş, eline sağlık serhat abi.. Evlenenlere ve evlenmek üzere olanlara mutlu, huzurlu bir hayat yaşamalarını diliyorum..Emin abiye de rabbim acil şifalar versin, umarım atlatır..