TİTAN WS DEDE

• Konuyu başlatan DeletedUser68167
  • Başlangıç tarihi

ZOOM

Milis
Titan oyuncularının yarısı çöp biliyormusun bunu burda açıkca söylüyorum ve taktikleride şu milletin üstünden geçinip kemik kadroyu güçlendirmek 1 2 ay sonra görürsünüz bakın kimler gidiyor kimler geliyor bu dünya zor kapanır beyler herkez bi akılı başına gelsin o zaman görürsünüz daha çok klan olur klanda

la adamlık nasıl oluyormuş göstereceğiz onlara diyorsun sonra atılan postlara hemen müdahil oluyorsun adamlık eleştirilere açık olmak demektir aynı zamanda bence sen tamamen boş yapıyorsun..Gölge etme yeter..

Deleted User - 5001068

Ziyaretçi
Titan oyuncularının yarısı çöp biliyormusun bunu burda açıkca söylüyorum ve taktikleride şu milletin üstünden geçinip kemik kadroyu güçlendirmek 1 2 ay sonra görürsünüz bakın kimler gidiyor kimler geliyor bu dünya zor kapanır beyler herkez bi akılı başına gelsin o zaman görürsünüz daha çok klan olur klanda
Titan yöneticisi herkese diplomasi atiyor millette saf anlamıyorum hadi birleşelim diyorlar 3-5 gün fazla oynamak için tıtana geçiyor millet. Dediğin gibi titanda ana kadro var yakında hepsini toplayacak kendi klanlarindaki daha gerçek ve buyuk guç olacak inşallah dede de korkup tıtana katılmaz

ZOOM

Milis
Titan yöneticisi herkese diplomasi atiyor millette saf anlamıyorum hadi birleşelim diyorlar 3-5 gün fazla oynamak için tıtana geçiyor millet. Dediğin gibi titanda ana kadro var yakında hepsini toplayacak kendi klanlarindaki daha gerçek ve buyuk guç olacak inşallah dede de korkup tıtana katılmaz

:D:D bizim diplomat harıl harıl çalışıyor

DeletedUser68245

Ziyaretçi
Tutturulmuş bir kemik kadro gidiyor. Herşey önceden ayarlanıp planlanıyor herkezin stratejisi aynı önüne geleni klana katıp büyümesini sağlıyıp köyünü almak zaten premiumla hammadde alıp süre kısaltıp çabukca gelişilebilirken birde böyle durumlar oluşmuş ama durun buda yetmiyor multi açıp geliştirip köy yağmalıyor oda yetmiyor multi olarak açtığı köyüde alıyor..
Ben burada her klanı haksız buluyorum yaptığı ve izlediği politika açıkca iğrendirici ama malesef düzen bu şekilde oturmuş.
Ben world 2 de oynadım 3 de oynadım 6 da oynadım 9 da oynadım hiç birisinde premiumla hammadde takas etmek yoktu herşey dahada zordu ama oyun içinde herkezin birbirine yaptığı emeğe bir saygısı vardı..
Realde dünya gittikce kötüleşiyor ya oyunda bile bu durum böyle sanırım. Bakalım daha neler çıkacak merakla bekliyorum...

DeletedUser68100

Ziyaretçi
Gian Marco adlı arkadaş DEDE klanı yöneticisi değildir ,çok detaylı okumadım ama gereksiz bir konu altında tartışmaya karşıyım, öncelikle diğer klanlardan oyuncumuz adına özür dilerim. Savaşa gelirsek , biz bir çok talihsizlik yaşadık diye düşünüyorum , dünyaya başlarken alınan kararlarda ve devamında. Sonuç olarak bu dünyaya başlamış bulunduk. Şuan tek amacımız olabildiğince zevk almak. Kazanırız veya kaybederiz çok önemli değil ama Titan klanı bazı noktalarda etik olmayan hareketler yaptığı için kendilerine klan olarak saygı duymuyoruz.

1000 Kişinin 1 Kişiyi yenmesi TRAJEDİ, 1 Kişinin 1000 Kişiyi yenmesi STRATEJİ'dir.

Umarım güzel bir savaş olur.

kralemre96*

Mızrakçı
kıtalar kapansın Titanı ortaya alacaklar her yerden vuracaklar :D
adamlarda biliyor her kıtadan klan bünyesine katıyor mantıklı iş.

DeletedUser60795

Ziyaretçi
Erhan başarılar bi ara oyundan mesaj at Vukuatım abi başarılar

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Dede 9
Titan 10. (yarısı Dede oyuncusu.)

Dede Vs dede1
Dede 40
Dede1 15

Dede biz vurmadan kendini topladığı icin fırsat kalmıyor Dede1 müttefik anlaşması icin mesaj atıldı konusacagız ortak sorunumuz. Dede klanı oldugu anlattım seni benden hızlı topladı diye

Bakalım komşuda pişer bizede düşer.d

DeletedUser68117

Ziyaretçi
Gian klan adına fikir beyan etme biz 5 yıldır beraber oynuyoruz ekiple onlar konu acmiyorda sana ne oluyor bir sabır iki sabır sınırları zorluyosun güzel kardeşim.

İki tarafada başarılar sonunda kaybedenin kazananı tebrik edeceği savaş olur umarim.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Dede 9
Titan 10. (yarısı Dede oyuncusu.)

Dede Vs dede1
Dede 40
Dede1 15

Dede biz vurmadan kendini topladığı icin fırsat kalmıyor Dede1 müttefik anlaşması icin mesaj atıldı konusacagız ortak sorunumuz. Dede klanı oldugu anlattım seni benden hızlı topladı diye

Bakalım komşuda pişer bizede düşer.d

adamların 20 katısınız lan utan utan senden nasıl hızlı toplarlar :D

DeletedUser68117

Ziyaretçi
Beyler çocuklasmaya gerek yok klan içi durumlar beni bağlar dede yönetimini bağlar kimi attığımız kimi topladığımız sizin haddinize değil titandada bizimkinden fazla toplama olayı var ama bunlar konuşulacak konular değil ordularınız misleriniz çalışsın ceneniz kadar.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Tlga espri yapıoz savassak bile gülüp eglenmek lazm

DeletedUser68117

Ziyaretçi
Bende anladığın dilde espri yapayım

kale71kale Ara 28, 11:17
S. A gardasim bu titan klani nasil bi klan anlam veremedim once siz titan yonetimindeydiniz. Klana gectim sonra bir sirkuler geldi ardindan bi mesaj geldi o klan dagilcak davet gelen gecsin diye davet geldi gectim.
Bu sefer gectik koyume bazi ac insanlar goz dikmis klandan atip saldiriya basladilar. Mislerini ordularini patlattim ellerine verdim. Sonra tekrar klana aldilar 1 gun gecti yine klandan attilar nasil bir zihniyet sahibi insan bunlar çözemedim. Sizinlede dusman oldular heralde

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bence ona girme hic.d
Sizden daha cok mesaj geliyor.f

ZOOM

Milis
Bende anladığın dilde espri yapayım

kale71kale Ara 28, 11:17
S. A gardasim bu titan klani nasil bi klan anlam veremedim once siz titan yonetimindeydiniz. Klana gectim sonra bir sirkuler geldi ardindan bi mesaj geldi o klan dagilcak davet gelen gecsin diye davet geldi gectim.
Bu sefer gectik koyume bazi ac insanlar goz dikmis klandan atip saldiriya basladilar. Mislerini ordularini patlattim ellerine verdim. Sonra tekrar klana aldilar 1 gun gecti yine klandan attilar nasil bir zihniyet sahibi insan bunlar çözemedim. Sizinlede dusman oldular heralde

bence gereksiz bir mesajlaşmayı koymussun üstadım.. yukarıda dediğin gibi klan içi konular bizi ilgilendiyor..

ve yne dediğin gibi yenilenin yeneni tebrik edip gideceği dünya olması temennilerimiz ile şimdiden başarılar diliyorum