TİK TAK TUK

• Konuyu başlatan DeletedUser45821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Herkese merhabalar uzun bir aradan sonra TUK ekibi olarak tekrardan toplanıp başlamaya karar verdik :) Özellikler çok iyi olmasada bol muhabbet makarayla eglenceli bir dünya olucagını düşünüyoruz. Rakiplerimize başarılar dileriz :) Bölgemiz net olarak belli degildir ama güneyde biyerler düşünüyoruz deniz kum güneş tatil havasındayız :D Hayde kolay gelsin herkese :)

Not:: Precileri bölgemize bekleriz hammade lazım :)

NEFRETDOLU

Casus
EVET DOGRU DUYDUNUZ BİZ GELIYORUZ NE VAR YANİ O KADAR ŞAŞIRACAK :D TUM KLANLARA BAŞARILAR :)

DeletedUser59612

Ziyaretçi
Hayırlı olsun başkan banada yer var mı

DeletedUser

Ziyaretçi
İhsan ekibin ve sana en içten dileklerimle başarılar güneyde yakın düşeriz muht bizde güney istiyoduhh :D zalim patateslemi gelcen başka nicklemi

DeletedUser

Ziyaretçi
Papilama çok takmamak lazım arkadaşlar 26da batak olarak geldi cesete ezildi gitti 36da bizim önümüzde udw ile sınırlardı udwyle savaştılar içlerindeki bi yönetici dostumdu bu adamların 30 tanesi iç içe ve hepsi savunma sadece mis arası yapıyolar asla yıkılmazlar dedi 1 haftada gittiler :D bir laf vardır kedi uzanamadığı ete mındar dermiş bununkide o misal :)

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Ahahahhahaha gece gece karyoladan dustum. Cekilin sahneden su az daha konussun :D Ne dedi su biraz once

DeletedUser

Ziyaretçi
26da cesete yazdım pardon telde konuşuyodum 26da şamana silinişinizi 36da udwye ezilişinizi gördük konuşmaya gerek yok :D