Symbol of Justice vs Hamle

HEXAMİLİON

Çaylak
Hamle oyuncuları Hiç algı yapmayın tam tersi durumda sizde unity olurdunuz. Biraz tecrübesi olan herkes durumun böyle olacağını biliyor zaten.

Stratejist-

Mızrakçı
Hamle oyuncuları Hiç algı yapmayın tam tersi durumda sizde unity olurdunuz. Biraz tecrübesi olan herkes durumun böyle olacağını biliyor zaten.
Dostum tersi durum olursa da gittiği yere kadar gidecek ve bırakacağız. Bizden bir veya bir kaç kişi istediği klana geçebilir.
Biz kimsenin alt klanı değiliz. Kendi kıtamızda kendi oyunumuzu oynuyoruz. Hiç bir alt klanda bu kadar zor şartlara baskıya kendi emeğiyle gücüyle oyun mantalitesiyle dayanamaz dediğin gibi şekil değiştirirdi. Oyunumuzu oynamaya, elimizden geleni yapmaya ve en önemlisi keyif almaya devam edeceğiz. Gerisi boş. İsteyen istediğini düşünsün.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Durum tam tersi dediğinin kat kat fazlasını yaşıyoruz. Ünity SOJa bir kere vurmadı ama savaş ilanından beri Prestige bize vuruyor :d daha ne olabilir durum tam tersi onu anlamadım açıklasın da bilelim valla merak ettim

K0pafti

Acemi
Durum tam tersi dediğinin kat kat fazlasını yaşıyoruz. Ünity SOJa bir kere vurmadı ama savaş ilanından beri Prestige bize vuruyor :d daha ne olabilir durum tam tersi onu anlamadım açıklasın da bilelim valla merak ettim
savaş ilanından sonra zaten sağ alt bölüme olan op iptal edilip hamleye direk op düzenlendi sonrasında da sağ alt bölgeyle savaşı bitirdiler

Stratejist-

Mızrakçı
savaş ilanından sonra zaten sağ alt bölüme olan op iptal edilip hamleye direk op düzenlendi sonrasında da sağ alt bölgeyle savaşı bitirdiler
ne yaparlarsa yapsınlar boş. Bu oyunda da hayatta da korkuyla motive olmayacaksın. Korkular boş, geldiğinde yüzleşmek zorundasın gelmediğinde ise işte şekil a seni olmadık yere sürükler. Bu klanın bu tasarruflarında her kim bulunduysa şu oyunu da bilmiyor, insan pskolojisini de bilmiyor, ve kendi ekibine de aslında güvenmiyor demektir. Bunları da hep beraber göreceğiz..