SUPREME

**Küvet**

Yasaklı
404 Not Found (dağıldı) klanı yenildi.

ilk savaşımızı kazandığımıza göre buraya ara ara bir şeyler bırakırız diplomasiz dünyada :p

Ortalama Biri

Misyoner
404 Not Found (dağıldı) klanı yenildi.

ilk savaşımızı kazandığımıza göre buraya ara ara bir şeyler bırakırız diplomasiz dünyada :p

Seni dayak manyağı yaparım. Dayak yemediğin günler bunalıma girersin.
İkinci bir karara kadar 404 Not Found- Error klanlarından ihraç edildin.

**Küvet**

Yasaklı
Seni dayak manyağı yaparım. Dayak yemediğin günler bunalıma girersin.
İkinci bir karara kadar 404 Not Found- Error klanlarından ihraç edildin.

abi benim orda anlatmak istediğim sey insanın önce kendisini yenmesinin gerektiğiydi.. ayrıca ikinci karar yunus abinin dağda okuduğu kitaplardan sıkılıp oyuna dönmesiyle gelicekse bana uyar :p

Ortalama Biri

Misyoner
Abi yanlış anlamada biz onu yanımıza aldık zaten kendisi istifa etti yani bana öyle söyledi en azından :D
Sizi kandırmış. Daha geçen gün klan kur müridin olalım diye telefonda konuşuyordu :D Yok deyince değişti hemen :p

Yerine beni alır mısınız error klanı şartlarına uyuyorum

speed oynayabilir ✓
yakışıklı ✓
forum delisi ✓
güzel nick ✓
+11 yaş sınırı ✓
pre kasan ✓
Profil fotoğrafının hatırına alıyorum. Rick Amcanı da getirebilirsin yanında

Ortalama Biri

Misyoner
abi benim orda anlatmak istediğim sey insanın önce kendisini yenmesinin gerektiğiydi.. ayrıca ikinci karar yunus abinin dağda okuduğu kitaplardan sıkılıp oyuna dönmesiyle gelicekse bana uyar :p
Yunusun kitapları bitmez merak etme. Müebbet yediğini düşün :p af çıkmaz. Çıkacak olsa da iftira atarım sana yine klana almam :D :p

ee ben bunların hiçbirine uymuyodum beni neden aldılarki zamanında :((((
Biz seni almadık ki klana. Havalandırmadan girmişsin fark ettirmeden .

**Küvet**

Yasaklı
Bu doğruysa yer yerinden oynar Haktan ?

volkan abinin bi sözü var canım, bu hayat tek kisi ile gecmez.. öyle düsünmüsüm gibi düsün :p

Yunusun kitapları bitmez merak etme. Müebbet yediğini düşün :p af çıkmaz. Çıkacak olsa da iftira atarım sana yine klana almam :D :p

Biz seni almadık ki klana. Havalandırmadan girmişsin fark ettirmeden .

sen kimi kimin klanına almıyosun ya? emin gibi baslamıyım simdi abi error denilince akla gelen ilk sey w21de hepinizin kami ve mislerinin benim köylerde patlaması :Dd

Ortalama Biri

Misyoner
Rick amcam premiumsuz klanlar evreninde şuan gelemez :/
Beni de herkesin portakallı turtaya benzediği evrene yollayabilir mi bir ara? Fakat aynı zamanda Uganda'da bir şehirde Vali olduğum bir evren.

sen kimi kimin klanına almıyosun ya? emin gibi baslamıyım simdi abi error denilince akla gelen ilk sey w21de hepinizin kami ve mislerinin benim köylerde patlaması :Dd

Bu söylediğin şeyi senden başka kimse hatırlamıyor Haktan hahdhaha :D

**Küvet**

Yasaklı
Beni de herkesin portakallı turtaya benzediği evrene yollayabilir mi bir ara? Fakat aynı zamanda Uganda'da bir şehirde Vali olduğum bir evren.

Bu söylediğin şeyi senden başka kimse hatırlamıyor Haktan hahdhaha :D

yunusla burağı getirelim onlar hatırlatsın abi, hem eskiyi yâd ederler bu sefer bende arada kalmam hahahhahahahahhaha