Star Warriors SW

• Konuyu başlatan DeletedUser65485
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65485

Ziyaretçi
Hey kızlar! Lafı çarpıtmayın. Diyorum ki 20 klan size fazla gelir. 5 tanesini size ayırsak yeter. 15i de diğer işlerle ilgilenir. SonDans davet atsana bana. :) Malum SW olarak alışkınsınız bizim klandaki kişilere davet atmaya. Artık yalvarıyor musunuz yoksa tehdit mi ediyorsunuz bilmiyorum ama davetimi isterim. Daha da yazmayacağım size. Gerçekten benim için boş bir klansınız.

Ayrı bir başlık açacağım söz oyuncularınızın msjlarını yayınlayacağım, ben şeref konusunda kendi haddimi aşmış isem özür diliyorum bizim tehtidle kimseyi almadığımızı.gördüğün vakit o özrü sanırım sende dileyeceksin, SW klanı kimseye zorla birsey yapmaz kimsenin kapısına gidip aman bizle müttefik olun demez tabi ares2 teki kardeşiniz darbeci1996 kudret klanına SW yi gelin bitirelim biz abilerimizle konuştuk sizle müt olabiliriz gibi msjlarıda bende mevcut onlarıda gönderebilirim:)

ISonD4nS

Yasaklı
Wistbugün saat 13:08
Geliyordum ndn çektn?
Wistbugün saat 13:01
tşk. kardş.
ISonD4nSbugün saat 12:59
phone-white.png

Aleyküm selam
Wistbugün saat 12:53
kardeş slm. bana davet atar mısın?

DeletedUser362

Ziyaretçi
Hahaha gerçekten çok gülünçsün Ares SW yi tanımıyormuş tanımıyorsan bölgemizdeki oyuncularına sor onlar sana anlatsın
Her gün klana gelmek için mesaj atan oyuncularınıza sorun onlar size anlatsın yetmezse forumunuzda illaki savunma raporlarında saldırılarımız vardır (tabi silmediyseniz) onlara bak onlarda belki biraz tanıtır ha çaylak kalkmadan davet göndermişiz 3/5 oyuncunuza göndermişizdir en azından biz sizin gibi tüm worlde davet yollamadık neyin tribindesiniz

angry zeynep

Hafif Atlı
Beyler sizden tek ricam var bir sonraki clasic de beni yanınıza davet edin :)

Nickim The Joker*

Müttefiklik konusuna gelince

Klan Profilinde diplomasi
Darbeci1996 mı yazıyor ?

Yönetimin haberi olmadan yapılmış bişey burda boş boş konuşuyosujuz sabahtan beri

DeletedUser58696

Ziyaretçi
Valla baya zamandır izliyorum. Burda davet konusunda polemik cikarmaya calisan bi arkadas goruyorum. Bizi bazi arkadaslarina davet atmamizla ilgili itham ediyorsun. Ama sizler dunyanin yarisina davet atiyorsunuz. Bunu soyleyebilmek icin once bi donup kendine bakmalısın. SW yi tanimiyormusun? Tanima cokta onemli degil. Neden tanimadigina iliskin yapacak birseyimiz yok ama size bu dunyadan sonra hiç unutmayacaginizin garantisini verebiliriz.

xxyx

DeletedUser65485

Ziyaretçi
Buyrun Zeynep hanım lak lak yapmayında yediğiniz nalere bakın..Tabiki 20 klan olunca 50 tanede yönetici lazım size:D.Sorması ayıptır 20 klan bir cacık olmuyorsa diger klanlar ne yapsın.Dua edinizki 2 klanız bu kadar yaptık 6-7 klan olsak direk müttefiklik msji rkadaşınız bize atacakmış:DVarsa yönetimde boş yer talibim yönetememeye:)20170803_165007.png

Wist

Kılıç Ustası
4162 adlı eklentiyi görüntüle

Yahu hem davet istiyorsun adamdan sonrada fotoğrafı çekip oyuncularımızı davet ediyorsunuz zorla milleti tehdit edip oyuncu topladığımızı söylüyorsunuz nasıl bir kafa yaşıyorsunuz ben çözemedim

Ben her kafayı yaşıyorum anlasan şaşardım zaten. :/ Olay orada davet istemek değil. Adam o kadar rahat ki -bir o kadar da habersiz- mesajımın peşine davet atıyor. Sonra bu tarz bir yöneticiye sahip olan klan bizim yönetimimize, klanımıza laf ediyor.

Buyrun Zeynep hanım lak lak yapmayında yediğiniz nalere bakın..Tabiki 20 klan olunca 50 tanede yönetici lazım size:D.Sorması ayıptır 20 klan bir cacık olmuyorsa diger klanlar ne yapsın.Dua edinizki 2 klanız bu kadar yaptık 6-7 klan olsak direk müttefiklik msji rkadaşınız bize atacakmış:DVarsa yönetimde boş yer talibim yönetememeye:)4161 adlı eklentiyi görüntüle

Aşkısı sen şu dediğin müttefiklik mesajlarını da koy bakayım. Adam ARES adına değil ARES2 klanı adına bölgesel bir girişimde bulunup onun için tehdit olduğunu düşündüğü SW adlı klana karşı ortak hareket etmek istemiş. Yöneticidir ister. Anlamadığım şey; bu mesajın sende ne aradığı? Kudret klanı başkanına seslenmek isterim. Sen ne ayaksın?

Tüm bunların dışında...
Ben sana cevap vermekten bıktım, yıldım artık sıkıldım. Sen hala bana yazdırmaktan, buraya yazmaktan bıkmadın. Artık hiçbir ARES yetkilisi bak dikkat et yetkili diyorum. Bu başlığa, sana, klanın üyelerine cevap yazmayacak. Bu kadar prim yapma şansı sana yeterli diye düşünüyorum. SW klanını biraz tanıttın. Gençlerin önü açıldı dahasına gerek yok.

DeletedUser362

Ziyaretçi
Ben her kafayı yaşıyorum anlasan şaşardım zaten. :/ Olay orada davet istemek değil. Adam o kadar rahat ki -bir o kadar da habersiz- mesajımın peşine davet atıyor. Sonra bu tarz bir yöneticiye sahip olan klan bizim yönetimimize, klanımıza laf ediyor.

Aşkısı sen şu dediğin müttefiklik mesajlarını da koy bakayım. Adam ARES adına değil ARES2 klanı adına bölgesel bir girişimde bulunup onun için tehdit olduğunu düşündüğü SW adlı klana karşı ortak hareket etmek istemiş. Yöneticidir ister. Anlamadığım şey; bu mesajın sende ne aradığı? Kudret klanı başkanına seslenmek isterim. Sen ne ayaksın?

Tüm bunların dışında...
Ben sana cevap vermekten bıktım, yıldım artık sıkıldım. Sen hala bana yazdırmaktan, buraya yazmaktan bıkmadın. Artık hiçbir ARES yetkilisi bak dikkat et yetkili diyorum. Bu başlığa, sana, klanın üyelerine cevap yazmayacak. Bu kadar prim yapma şansı sana yeterli diye düşünüyorum. SW klanını biraz tanıttın. Gençlerin önü açıldı dahasına gerek yok.

Neyin priminden bahsediyorsun kim kime prim veriyor bizim primede tanıtıma da ihtiyacımız Yok SW Klanını bu oyunda geçmişi olan herkes bilir bir çok worldde ispatladık kendimizi sizin ne geçmişiniz var ares olarak ? Kalkmış SW de kim biz öyle bir klan tanımıyoruz EGO' ları neyse daha fazla muhattap olmaya gerek Yok iyi oyunlar

bence bu başlığı şöyle değiştirebilirsin ares klanlarına yardımda bulunmak için etrafımızdaki aresin pasiflerini kestik biz onlara pasif ayıklamada yard
Bizden ateşli klanlar varmış :D:D

Toplanin hele :cool:
sen çok pasif kaldın olmuyor böyle bilseydim ben k53-54 e giderim oralar çok düşük köy mü alsam ordan :D