Star Warriors Klanları > Soru - Cevap

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Yazılan tüm cevapları okudum. Öncelikle Skaryale54 arkadaşıma Teşekkürler. Sanrım beni tek anlayan kendisi olmuş. Diğerleri ile ise uyuşmuyor olmamızın nedeni öncesinde açıkladığım için tekrar belirtmeye gerek yoktur. Burada yazanların çoğu aynı seviye de insanlar oldukları için birbirimizi anlamıyor oluşumuz gayet normal olsa gerek. Eski klansavaşları net bu tarz konular sık sık açılırdı ama siz o zamanlar doğmamış olduğunuz için hatırlamazsınız. :p:p:p

Genel Forumlar insanları tanımak için gerçekten de harika bir yer. Sık sık olmasa da arada bir buraya gelip sizleri içine çekecek bir başlık açacağım. Her hafta farklı bir konu olacak. Mesela bir sonra ki hafta CİN klanında pazar scriptini kullanan oyuncuları konuşabiliriz ne dersiniz ?
Şimdi yatacağım. Pazar scripti kullanarak CEZA yemiş olan arkadaşlarınız adına da üzgünüm dikkat edin de ceza serisi sizlere de sıçramasın sonra bakmışsınız Cin çarpmışa dönersiniz. Tövbe Tövbe ;););)
images (4).jpeg

Richie Rich

Okçu
Yazılan tüm cevapları okudum. Öncelikle Skaryale54 arkadaşıma Teşekkürler. Sanrım beni tek anlayan kendisi olmuş. Diğerleri ile ise uyuşmuyor olmamızın nedeni öncesinde açıkladığım için tekrar belirtmeye gerek yoktur. Burada yazanların çoğu aynı seviye de insanlar oldukları için birbirimizi anlamıyor oluşumuz gayet normal olsa gerek. Eski klansavaşları net bu tarz konular sık sık açılırdı ama siz o zamanlar doğmamış olduğunuz için hatırlamazsınız. :p:p:p

Genel Forumlar insanları tanımak için gerçekten de harika bir yer. Sık sık olmasa da arada bir buraya gelip sizleri içine çekecek bir başlık açacağım. Her hafta farklı bir konu olacak. Mesela bir sonra ki hafta CİN klanında pazar scriptini kullanan oyuncuları konuşabiliriz ne dersiniz ?
Şimdi yatacağım. Pazar scripti kullanarak CEZA yemiş olan arkadaşlarınız adına da üzgünüm dikkat edin de ceza serisi sizlere de sıçramasın sonra bakmışsınız Cin çarpmışa dönersiniz. Tövbe Tövbe ;););)

mekanın sahibş geri geldi ihtiyarları pistten alalım alalım

@doak boş boş konuşma. ne yapalım düşman ekleştik diye küfür mü edelim adamlara, saygı çerçevesinde olsun. ben sw klanı başkanına küfür etmemişim bundan sonra kimseye etmem sayesinde sabır kasıyorum . yani yenmek ve yenilmek 2 sonucada açığız ama hırsılıyız bu 2 sonucuda ilk defa yaşamış olmıcaz.

Khaos X

Okçu
Eibo enesin ahını aldı..
Dusun 56 da enes git enes sus diye diye başına bunlar geldi .
Belki snow enes çıkmasin ne gülerim beee.d

Deleted User - 117182

Ziyaretçi
Demekki haklı haksız farketmez ah almamak gerekiyomus arkadaşlar hak almayalım iyi insanlar olalım lütfen:)

grimandalina

Mızrakçı
Herkese bayram öncesi iyi şeyler söylemek isterdim lakin SW klanı başkanı snooke35 forumdan banlı olduğu için Kramers nickiyle bu hesap ortaya çıktı. Şüphelenip, destek sistemine şikayet ettiğimizde iki hesapta ban yedi. Yani bu Kramers ve snooke35 aynı kişi lol ahah. Üstüne 7 tane multi açıp farklı klandan destek alan 2klık oyuncuları sıfırlandı ilk defa böyle bir ban çeşidi gördüm. Direkt sıfırlanmış :D Herkese iyi bayramlar şimdiden. Umarım dünyada hapçı, botçu, multici birileri kalmaz. Yeter.;)
66D3C2E4-2662-455F-98C6-AF2563E85A1F.jpeg

SUPERFROG

Baltacı
Birde şu başlıktan kurtulsak çok iyi olacak,virüs gibi sıktı artık sw başlıkları.

Kramers

Acemi
Merhaba. Kramers ile snooke35 hesaplari farklidir. Biz abi kardeş 2 farkli bilgisayardan oyunu oynuyoruz. abim forum hesabı ban yedigi icin benimkini kullanmistir ve bunu kendi bilgisayarindan yaptigi icinde 3 günlük ceza almistir. bu hesapla ilgili gereken itirazi yaptık. Gerekli kontroller yapıldıktan gereeğinin yapaılacağını düşünüyoruz. Ben zaten artik oyuna devam etmeyeceğim.Abim devam edecek.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
8feec99807b1ee85637e4d07f63a56ca.gif

GermanBaby

Baltacı
Merhaba. Kramers ile snooke35 hesaplari farklidir. Biz abi kardeş 2 farkli bilgisayardan oyunu oynuyoruz. abim forum hesabı ban yedigi icin benimkini kullanmistir ve bunu kendi bilgisayarindan yaptigi icinde 3 günlük ceza almistir. bu hesapla ilgili gereken itirazi yaptık. Gerekli kontroller yapıldıktan gereeğinin yapaılacağını düşünüyoruz. Ben zaten artik oyuna devam etmeyeceğim.Abim devam edecek.
ahahahajfhsajkfahahahahasjhfashfjakjfa
yani sen sözde abine röpörtaj mı yaptın :d nasıl bir ev burası ahahsfjn