Star Warriors Klanları > Soru - Cevap

l KRONOS l

Hafif Atlı
imzayı unutmuşum onu da şuraya iliştireyim keko gibi
PT7XeZ.png

GermanBaby

Baltacı
o profil fotosunu değiştir önce.forum ahalisi tepkinizi koyun ortaya
Kronos, Yunan mitolojisinde bir Titan. Kronos Gaia ve Üranüsün çocuğudur 1. Nesil olimposluların babasıdır Zeus Poseidon ve Hades tarafından yenilgiye uğratılmıştır :d
(teşekkürler vikipedi, aramızdaki yunanlar belli oldu :p)
joke

l KRONOS l

Hafif Atlı
Kronos, Yunan mitolojisinde bir Titan. Kronos Gaia ve Üranüsün çocuğudur 1. Nesil olimposluların babasıdır Zeus Poseidon ve Hades tarafından yenilgiye uğratılmıştır :d
(teşekkürler vikipedi, aramızdaki yunanlar belli oldu :p)
joke
kronos sonradan müslüman oldu ayrıca zeus,poseidon ve hadesin babasıydı.babalarının doğru yolu bulmasıyla deliren bu 3 hain kronosu devirdi :/
güzel toparladım sanki :p

uyznlar

Ağır Atlı
Merhaba. Kramers ile snooke35 hesaplari farklidir. Biz abi kardeş 2 farkli bilgisayardan oyunu oynuyoruz. abim forum hesabı ban yedigi icin benimkini kullanmistir ve bunu kendi bilgisayarindan yaptigi icinde 3 günlük ceza almistir. bu hesapla ilgili gereken itirazi yaptık. Gerekli kontroller yapıldıktan gereeğinin yapaılacağını düşünüyoruz. Ben zaten artik oyuna devam etmeyeceğim.Abim devam edecek.

oooo gerekli açıklama gelmiş meraklandırdın bizi

321313.png

grimandalina

Mızrakçı
oooo gerekli açıklama gelmiş meraklandırdın bizi

13479 adlı eklentiyi görüntüle
Beni yaralayan kısım şu ya;
“Ben zaten artık devam etmeyeceğim abim devam edecek”

Abisinin forumdan ban yediği gün açmış vefakar kardeşi hesabı :D sonra abisi banlı diye röpörtaj yapmış :D Helal olsun gerçekten senin gibi koca yürekli bir kardeş bırakmamalı oyunu ahshdhhdhaah

Beyefendi 45 yaşında ama bizi de eline sussun diye tablet verdiği çocuklar sandı galiba ahaha

uyznlar

Ağır Atlı
Beni yaralayan kısım şu ya;
“Ben zaten artık devam etmeyeceğim abim devam edecek”

Abisinin forumdan ban yediği gün açmış vefakar kardeşi hesabı :D sonra abisi banlı diye röpörtaj yapmış :D Helal olsun gerçekten senin gibi koca yürekli bir kardeş bırakmamalı oyunu ahshdhhdhaah

Beyefendi 45 yaşında ama bizi de eline sussun diye tablet verdiği çocuklar sandı galiba ahaha

umarım 45 yaşında değildir :D