STAR WARRİORS KLANLARI

mortingenschtrauze*

Kılıç Ustası
Senin hayatta ne başarın var da burda insanlari yargiliyorsun , bilirkişimisin yaş tespiti yapmaya çalışıyorsun , bir baltaya sap olup olmadigini öğrenmeye çalışıyorsun , sanami saplanmasini istiyorsun yoksa ?
Ne kadar seviyesiz karakteri yerlerde bir topluluksunuz yazdıklarınıza hayret ediyorum. Sana saplananı önce hazmedip çıkar öyle gel karşımda konuş

Deleted User - 4838057

Ziyaretçi
Snooke35 adına bu mesajını sizlerle paylaşmak istiyorum.
---------------------
1- Öncelikle tüm dünyalara konu açmamın, dünya 58 den 5000 den fazla oyuncuya mesaj atmamın,dünya 57 de 1000 den fazla oyuncuya mesaj atmamın, kendi arkadaş listemde önceden birlikte oynadığım arkadaşlara attığım 1000 e yakın davetin ve gerçek dünya da mesaj attığım 30 a yakın reel arkadaşımın hepsinin TEK nedeni eski Star Warrrios oyuncularını bulabilmek veya bir araya getirebilmek idi. Tabii ki de yeni oyunculara da kapımız her zaman açıktır.
Biz her oyuncuyu insan olarak görüyoruz. Oyun bilgisine veya tecrübesine bakmadan alttaki çizgiye uyabilecek herkesi kabul ediyoruz.

STAR WARRİORS KLANLARI AİLESİ = HERKES İÇİN ADALET VE EŞİTLİK + GERÇEK DOSTLUKLAR + MAXİMUM DÜZEYDE BİRLİK + SINIRSIZ FEDAKARLIK + SONSUZ BAĞLILIKTIR.

>>>Bizler için oyuncunun oyun tecrübesinin bir önemi yoktur ve hiçbir zamanda buna göre alım yapılmamıştır. Bizler için önemli olan şeyler öncelikle; saygı,sevgi ve karakterdir. Bunlardan herhangi birisi eksik ise SW nin bir parçası olamaz.

2- Oyunun başından beri her yerde yazdığımız şey bir iddiamız olmadığı yazısı oldu. Elit Klanların aksine bizler Dostluk Klanı olmak ile övünürüz .
SW klanları için Birlik+ Fedakarlık+ Dostluk+ Kardeşlik + Adalet gibi kavramlar önemlidir. Tecrübe, köy sayısı, sıralama,puan gibi kavramlar ise önemsizdirler.

3- Star Warriors Klanıları kurma hakkı Snooke35, Cemalhan veya eskiden 2006-2009 da bizlerle oynamış olan oyunculara aittir.
Ama SW de uzun süreli oynamış olan herkes bu ruhu ve felsefesini devam ettirebilir.

>>> Herkesi alabiliriz ama bu herkesin bizler gibi olacağı anlamına gelmez. Zaman içinde kim bize uyacak veya uymayacak bunları göreceğiz. Bu yüzden de dünya 59 bizler için sadece Dostluk Kazanma Dünyasıdır.

4- Hakkımda yazılan, çizilen çoğu şey gerçek dışıdır. Bunlar diğer klanların beni karalaması için ortaya atılan iddialardır veya yıpratma amaçlıdırlar. Bizler öyle bir kaç yazı ile yıpranacak olsaydık 15 yıldır oyunda olmazdık.

>>> Herkes dilediği şeye inanmakta özgürdür. Kimse ile argüman içine girmek istemiyorum ve artık Dünya 59 Hedeflerimize odaklanmak istiyorum. Eğer birilerini haksız yere kırdım ise onlardan ÖZÜR DİLERİM ama onlar beni kırdılar ise ve halen daha inat ile aksini iddia ediyorlarsa o zaman onları ALLAH'a havale ediyorum.

5- Halen daha bu yazının üzerine ardımdan birileri konuşmaya devam ediyorsa da bu arkadaşlar adına üzüldüğümü belirtmek isterim çünkü bu uzun yazımda kimseye Hakaret etmedim, kimseyi yargılamadım, kimseyi hedef göstermedim, kimseyi ima etmedim ve kimseyi rencide edecek TEK bir söz bile söylemedim. Bu yüzden artık tartışmalar bitsin ve herkes RİCA ediyorum oyundaki hedeflerimize odaklanalım ve artık burada beni, onu veya bir başkasını tartışmayı bırakalım.

Sevgiler Saygılar

Alper

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Sonra birsey diyince suclu ben oluyorum gelde dalga gecme: ) neyse dostumuzu dusmanimizi gorduk fenada olmadi: ) size wp gruplarinda bol sans;) daha da cinden kimse yazmasin buraya

Deleted User - 4838057

Ziyaretçi
Sonra birsey diyince suclu ben oluyorum gelde dalga gecme: ) neyse dostumuzu dusmanimizi gorduk fenada olmadi: ) size wp gruplarinda bol sans;) daha da cinden kimse yazmasin buraya
Snooke35 in son yazılanlara cevabı,;

Daha da kimse Cinden yazmasın diyorsunuz ama devam ediyorsunuz yazmaya....
Demek ki sözünüzün CİN oyuncuları üzerinde hiçbir etkisi veya değeri yokmuş :p:p:p
Aslında Cin nereye giderse bizde oraya mı gidelim hesabı içindeyiz.
Güney batı da olacağınızı duyduk tüm klanlar birleşelim herkes Güney Batı ya gelsin.
Sizler zaten komple pro ötesi oyuncularsınız 10 farklı klan ile savaşmak konusunda zorluk yaşamazsınız :p:p:p
WP ye veya SW klanlarına Casus sokmak değildir marifet, önemli olan casus sokmadan bilmektir her şeyi.
Cin içindeki arkadaşlarımıza Teşekkürler ama Cin hakkında ETİK olmayan hiçbir bilgiyi öğrenmek istemiyorum.
Sizler sayesinde oyundaki yeni düzeni daha iyi görmeye başladım. :cool::cool::cool:

Tekrar bu mesaj ardına cevap yazmak istiyorsanız da keyfiniz bilir.
Son mesaj deyip halen daha devam eden bir klanın oyuncularından artık her şey beklenir :oops::oops::oops:
Gerçek SON olduğunda herhangi bir CİN oyuncusu lütfen oyun içinde bana snooke35 mesaj atsın ki
Beni bulmak için Dünya59'da oyuncular sekmesine gelip snooke35 yazmanız yeterlidir :p:p:p

Bana mesaj atın ki; her seferinde arkadaşımın forum hesabı üzerinden mesaj göndermekten kurtulayım.
Siz bizlerle dalga geçtiğinizi sanıyor olsanız da aslında şu anda bir çok klan sizlerle kendi aralarında DALGA geçiyorlar :p:p:p
Biz düşman mıyız derseniz de biz neysek her zaman şimdi de oyuz ve gelecek de o olacağız.
Sizlerde neymiş iseniz; bilmeyenler bilmiştir veya gelecek nesillerde bilmeye devam edeceklerdir ;););)
....

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Snooke35 in son yazılanlara cevabı,;

Daha da kimse Cinden yazmasın diyorsunuz ama devam ediyorsunuz yazmaya....
Demek ki sözünüzün CİN oyuncuları üzerinde hiçbir etkisi veya değeri yokmuş :p:p:p
Aslında Cin nereye giderse bizde oraya mı gidelim hesabı içindeyiz.
Güney batı da olacağınızı duyduk tüm klanlar birleşelim herkes Güney Batı ya gelsin.
Sizler zaten komple pro ötesi oyuncularsınız 10 farklı klan ile savaşmak konusunda zorluk yaşamazsınız :p:p:p
WP ye veya SW klanlarına Casus sokmak değildir marifet, önemli olan casus sokmadan bilmektir her şeyi.
Cin içindeki arkadaşlarımıza Teşekkürler ama Cin hakkında ETİK olmayan hiçbir bilgiyi öğrenmek istemiyorum.
Sizler sayesinde oyundaki yeni düzeni daha iyi görmeye başladım. :cool::cool::cool:

Tekrar bu mesaj ardına cevap yazmak istiyorsanız da keyfiniz bilir.
Son mesaj deyip halen daha devam eden bir klanın oyuncularından artık her şey beklenir :oops::oops::oops:
Gerçek SON olduğunda herhangi bir CİN oyuncusu lütfen oyun içinde bana snooke35 mesaj atsın ki
Beni bulmak için Dünya59'da oyuncular sekmesine gelip snooke35 yazmanız yeterlidir :p:p:p

Bana mesaj atın ki; her seferinde arkadaşımın forum hesabı üzerinden mesaj göndermekten kurtulayım.
Siz bizlerle dalga geçtiğinizi sanıyor olsanız da aslında şu anda bir çok klan sizlerle kendi aralarında DALGA geçiyorlar :p:p:p
Biz düşman mıyız derseniz de biz neysek her zaman şimdi de oyuz ve gelecek de o olacağız.
Sizlerde neymiş iseniz; bilmeyenler bilmiştir veya gelecek nesillerde bilmeye devam edeceklerdir ;););)
....
Cinde etkim coktur. Tek lafimla 59a baslandigi gibi tek lafimla siliyoruz diyince silecek kadar coktur. Konu hakkinda yazanda olmadi. Bircok klanin suan ne durumda oldugunu biliyorum merak etme: ) sw klani olarak guneybatida baslasaniza. Diger klanlarda gelcekmis isiniz kolay olur

Deleted User - 4838057

Ziyaretçi
Bence
kuzeydoğuda başlayın :)

Spy2001 e hitaben;
Bu arkadaş sizin oyuncunuz değil mi ? Yoksa gözlerim yanlış mı görüyor...
Konu hakkında yazmak değil senin kendi sözlerinle alıntı yapıyorum

Spy2001 yazdı;
"daha da cinden kimse yazmasin buraya "

Bunu yazan sen değil misin ? Yoksa kör mü oldun sende benim gibi :p :p :p
Abeddon
CİN oyuncusu olduğuna göre demek ki bu arkadaş senin sözünü dinlemiyor veya belki de gerçek kurucu Abeddon dur sen sadece onun GÖLGESİ . Bence siz 59 'a hiç başlamayın. Neden derseniz burada sizi seven hiç KİMSE yok.
Sizlerin mesajları okuyunca gerçek hesabını 10 yaşındaki oğluna oyunu devretmiş diye düşünenler çoktur eminim ki ;););)
Diğer klanlar kabul ederse biz her zaman hazırız SAVAŞA ancak diğer klanlar ne düşünürler bilgim yok.
Dostluk kazanmaya gelmiş olsak da bu bizlerin bir şeylerden kaçtığı anlamına da gelmez. Sadece gerçekçi olmaya çalışıyoruz.
Cevap yazmaya devam edebilirsiniz ancak ben artık sizlere geri cevap yazmaktan yoruldum. :D:D:D
Haliyle 10 yaşındaki birisi ile 45 yaşındaki birinin enerjisi aynı olmuyor :p:p:p
Hesabın gerçek sahibi geldiğinde bana haber verirseniz sevinirim. Şimdi biraz uyumak istiyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yahu bir de kulaktan kulağa oynuyor bu herif buraya yazan hesapta bu yoksa bende bir şey bilmiyorum. Cidden insanları acayip bunaltiyorsun. Bir sorunun sıkıntın var diye üstüne gelmeyelim diyoruz. Ama sen civkini çıkarıyorsun Alper snoke

ERGÜVEN

Baltacı
Spy2001 e hitaben;
Bu arkadaş sizin oyuncunuz değil mi ? Yoksa gözlerim yanlış mı görüyor...
Konu hakkında yazmak değil senin kendi sözlerinle alıntı yapıyorum

Spy2001 yazdı;
"daha da cinden kimse yazmasin buraya "

Bunu yazan sen değil misin ? Yoksa kör mü oldun sende benim gibi :p :p :p
Abeddon
CİN oyuncusu olduğuna göre demek ki bu arkadaş senin sözünü dinlemiyor veya belki de gerçek kurucu Abeddon dur sen sadece onun GÖLGESİ . Bence siz 59 'a hiç başlamayın. Neden derseniz burada sizi seven hiç KİMSE yok.
Sizlerin mesajları okuyunca gerçek hesabını 10 yaşındaki oğluna oyunu devretmiş diye düşünenler çoktur eminim ki ;););)
Diğer klanlar kabul ederse biz her zaman hazırız SAVAŞA ancak diğer klanlar ne düşünürler bilgim yok.
Dostluk kazanmaya gelmiş olsak da bu bizlerin bir şeylerden kaçtığı anlamına da gelmez. Sadece gerçekçi olmaya çalışıyoruz.
Cevap yazmaya devam edebilirsiniz ancak ben artık sizlere geri cevap yazmaktan yoruldum. :D:D:D
Haliyle 10 yaşındaki birisi ile 45 yaşındaki birinin enerjisi aynı olmuyor :p:p:p
Hesabın gerçek sahibi geldiğinde bana haber verirseniz sevinirim. Şimdi biraz uyumak istiyorum.

Harbiden sen kimsin biz tartışırken girdin daha da iğreti oldum yani bu ne böyle herşeyi yazıp hiç birşey söylemiyor gibisin

ERGÜVEN

Baltacı
Yahu bir de kulaktan kulağa oynuyor bu herif buraya yazan hesapta bu yoksa bende bir şey bilmiyorum. Cidden insanları acayip bunaltiyorsun. Bir sorunun sıkıntın var diye üstüne gelmeyelim diyoruz. Ama sen civkini çıkarıyorsun Alper snoke
Yok yok bu onun tarzı değil emojileri görmüyor musun ama Alper abinin de psikolojisi bozulmuş yani eskisi gibi değil zaman insanları değiştiriyor demek ki.

ISonD4nS

Yasaklı
Yok yok bu onun tarzı değil emojileri görmüyor musun ama Alper abinin de psikolojisi bozulmuş yani eskisi gibi değil zaman insanları değiştiriyor demek ki.

Ben Muhammet ile Cemale haksızlık yapıyormuşum bu dediklerin maalesef doğru, yapacak bir şey yok. Burada anladım ki Alper abi eskisi gibi değil. SW geçmişte olduğu gibi kalmalı şuan yapılan klanın adını lekeliyor. Kolay gelsin.

Deleted User - 4838057

Ziyaretçi
Snooke35 yazıyor:

Tam uykuya dalmak üzereyken arkadaş beni aradı kalktım geri PC başına geçtim. Madem bunalan arkadaşlar var o zaman neden sürekli benim açtığım konunun altındasınız ? Gidin kendi çiftliğiniz de takılın :p :p :p
inatla buraya geliyorsanız bunun sorumlusu da sizlersiniz BEN değilim. Ben kimseyi buraya davet ettiğimi hatırlamıyorum. Biraz abarttım diye herkesin HEDEF inde olmak böyle bir duygu olsa gerek.
Ergüven Arkadaşımız çok HAKLI; eskiden çok naif,çok nazik,çok alçak gönüllü bir insandım.
5 yıl boyunca bu LANET oyundan uzak durmaya çalıştım ama salgının etkisi ile evde sıkılınca geri başladım.
Önce dünya58 de girdim oyuna. Başlangıç da sadece prem kastım. Gasp klanına girdim ama sonra baktım ki GASP klanından cacık olmaz. Haritayı inceledim ve en yakınımda Efsane klanı oyuncuları vardı bende Azrail e mesaj attım ve 2 gün sonra bana dönüş yaptı böylece EFSANE klanların da oyunuma başladım.

İlk başlarda her şey çok güzel gitti. Azrail yani Mahmut beni sürekli destekledi veya öyle gözüktü. Ben istememe rağmen sürekli klan içindeki seviyem yükseldi. Yaklaşık 15 gün kadar hiçbir sorun yaşamadım. Efsane güzel bir klan ve güzel bir kadrosu var ama TEK bir oyuncusu var ki tüm güzellikleri bozuyor. O kendisini biliyor ve buradan tekrardan polemik yaratmayacağım. :oops::oops::oops:

Aslında bu oyunda olmayı HİÇ istemiyorum ama salgın nedeniyle evlere kapandık ve bana oyalanacak bir şeyler lazım. Bütün gün film izlemek veya kitap okuyarak vakit geçmiyor. Elbette oyunu oynayacak isem güzel arkadaşlıklar da edinmek isterim. Yoksa robot gibi sadece tıklayacak olsam giderim international serverlar da oynarım orada en azından sıfır entrika var. Ama madem ki oyunu oynayacağım dedim o zaman elimden gelenin de en iyisini yapmak isterim.

Bazı klanların veya oyuncuların beni sevmiyor olmalarındaki nedeni ben şu şekilde görüyorum;

>>> Kendi oyuncularına sürekli diktatör bir yönetim ile yaklaşmış ve bir anda başka bir klan farklı bir şeyler sunmaya başlayınca bu onların hoşuna gitmiyor çünkü korkuyorlar. Evet korkuyorsunuz. Yıllardır kalabalık oluşunuz ile kontrol ettiğiniz oyuncu kitlenizin bize kaymasından endişe ediyorsunuz. Çünkü insanlar kimseye ait değillerdir. Özgürlerdir ama belki oyunda tutunmak adına güçlü klanların yanında olmuşlardır. Her ne kadar bu klanlar diktatör bir yönetime sahip olsalar da TEK alternatifleri bu olduğu için SES etmemişlerdir. Boyun eğmişler veya şartlara uyum sağlamışlardır.

Elbette oyun içinde çok kaliteli klanlarda mevcuttur. Onlar zaten buraya sürekli cevap yazmayacak lardır :p:p:p
Sürekli benimle alay etmeye çalışan bir klan; kaliteli bir çizgiye sahip olamaz :(:(:(
Kaliteli, Elit, Pro bir klan mı olmak istiyorsunuz o zaman beni takip etmeyi ve bana alaycı cevap yazmayı bırakınız !!!

Oyuna 1 gün kalmış sizler halen daha beni mi tartışıyorsunuz ??? Biraz da oyuna odaklanın artık o_Oo_Oo_O

Eğer zaten halen daha birileri olumsuz veya alaycı cevap yazıyorsa bilin ki aklını kaçırmış olan ben değil onlardır;);););)

Deleted User - 4838057

Ziyaretçi
Arkadas her kimsen gercekten milleti bunalttin ya

ilginçtir ki TEK bunalan sensin onca yazıma rağmen halen daha burada isen o zaman mesajlarımı yeniden okumalısın belki orada sana da uyan bir şeyler vardır :p:p:p . Birde YAN hesapların var tabii onlara diyecek sözüm yok. Önce bilgisayardan giriyorsun, sonra mobilden sonra, VPN ile başka bir ülkeden ama Adminler böyle şeyleri tespit edecek yeterli teknik donanıma sahiptirler sadece geriye kalan birisinin; DESTEK butonuna basıp ŞİKAYET etmesidir.
:D:D:D
Azcık daha zorlarsan beni miki mouse hareket edecek ve yeni hedefine varacak:p:p:p
Sonra beni suçlama seni nazikçe bilgilendirdim. Tekrar bilgilendirdim. Tekrar bilgilendiriyorum. Bir kere daha bilgilendirme olmayacaktır !!!