Stan

DeletedUser

Ziyaretçi
sorunum yokki :) doğrulari diyok

Oyuncular iyi merak etme ekip yeni .tum gunu raidcallda konuşuluyor .bağlılık yaranıyor. Sen merak etme seni silicek kadar gücümüz var merak etme.amma bana bulaşma sana önerim budur.sadece oyna bizi beyenmiyosan beyenme .senden boyle bir beklentimiz yok.iddalıyım diyosan buyur ben ve ekip gel dal bitir bizi.bende sana helal olsun bak dedi ve yaptı deyeyim.amma burda elit filan dalqa gecmekle olmuyor .tmmı?

DeletedUser32540

Ziyaretçi
fuat reyiz yapma boyle soyle seni sinirlendirmeye calisiyor sakin birak ne derse desin o.

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet gecen sefer küfür ettim alva kapattı 1 hafta .ondan adabımla yazıyorum yok illaki bünyesi istiyo

DeletedUser

Ziyaretçi
ya bari açtığım konunun altında yapmayın...

de gedin şöyle ötede çatışın...

DeletedUser

Ziyaretçi
Ctnbsr takdire şayan bi oyuncu gönlüm senin tarafında ( Usta geçen mesajlaşıyorduk uykudan duramadım bayıldım gittim o sohbeti tamamlıyalım :D )

2 Klanda aşiret gibi olabilir kendi bilecekleri iştir. Kendi stratejileridir. Sonra sayılırı azalır yada artar bu onların problemi. Bence bize klanlarına laf etmek düşmez. Ama laf atanlar bunu planlı yapıyorda olabilir. Belkide savaş taktiğidir. Herkesin farklı stratejileri var herkese saygı duymak gerekir.

Sv başında buyuk bir savaş 2 klanada Başarılar Dilerim Dostlarım ...

JrFly

Dük
Oyuncular iyi merak etme ekip yeni .tum gunu raidcallda konuşuluyor .bağlılık yaranıyor. Sen merak etme seni silicek kadar gücümüz var merak etme.amma bana bulaşma sana önerim budur.sadece oyna bizi beyenmiyosan beyenme .senden boyle bir beklentimiz yok.iddalıyım diyosan buyur ben ve ekip gel dal bitir bizi.bende sana helal olsun bak dedi ve yaptı deyeyim.amma burda elit filan dalqa gecmekle olmuyor .tmmı?

YhOk YhA dAlQa qEçeRmiYhiyk bSihk :) asılmadığım dünyadan silebilirsiniz :) hiç oynasım gelmiyor helede süper dumrul'u görünce hevesim kaçtı :D

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Konusur konusur susar bu cocuk w18 de alıstık biz buna tt2

DeletedUser4466

Ziyaretçi
Kazananı olmayacak bir savaş

Diğer klanlar için fırsata dönüşebilir

Hayırlısı demek lazım

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Ekibimize güveniyorum hepsinde malzeme bol tt2 güzel savas cıkacaktır

JrFly

Dük
ss

Konusur konusur susar bu cocuk w18 de alıstık biz buna tt2

çocuk ? w18'de alıştık diyor :) 1 tek osman ile muhattap olurum gerisini ırgalamam bu arada sen git acemilerine fake atmayı öğret :) gunde 10 dakıka bakılmayan hesaba bile fake atmaktan acizler.

Son düzenleme:

DeletedUser44565

Ziyaretçi
sana fake atmayı bile önemsemiyorlar benim kiside zevk meselesi :p sen önce benim misleri bul