Stalker

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Arkadaşlar yıldırım cresponun dediği gibi ..dünya erken açıldı..haritada bir ilerleme yok..artık
Bizimle başlayacak arkadaşlar güneydoğuda yönünde başlayabilirler..bu mesjaı gördükten sonra

bolubjk*

Ağır Atlı
Daha önceden verilen sözüm olduğu için w15 e bende katılacağım. Devamlı olamam muhtemelen ancak biz çağırdığımızda gelen dostlarımızı yanlız bırakmak olmaz.

Daha önceden konuştuğum arkadaşları da tekrardan bekliyoruz güneydoğuya.

DeletedUser

Ziyaretçi
fatih benim 2 kişilik yerimi hazır tut eleman gelsin açarım hesabı

bolubjk*

Ağır Atlı
Bende bir kaç gün rötarlı giriş yapıcam:). Bir kaç güne katılmış olurum bende.

Şimdiden başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
memoo gel bizimle başla sen :D ne yapacaksın bu eziklerin arasında troll

bolubjk*

Ağır Atlı
:D:D Fatih başkana yamuk yapamam o ne derse o :).

O değil de çok ilginç bir kadromuz olacak bizim, hayırlısı bakalım:).

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
De aldiğiniz köyleri nasil korucaniz onu merak ediyorum hep saldiri oynicak adamlar :) 3500 lük köy alirsiniz adamlar 1800 puana indirir siz kilit atacağiz die bekleyene kadar :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Korucanız mı korucaz mı demek istedin kanka?:)
Senin başına gelmişti baya o konu sen tecrübelisin malum:p ama hallederiz kanka ayıpsın..

Doğu doğru söyledin valla:). Bu world dışında da pek bu kadro kurulmaz zaten:). Hazır fırsat varken beraber oynayalım işte, ilerde ukte kalmasın bizde:).

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
korucanız mı korucaz mı demek istedin kanka?:)
senin başına gelmişti baya o konu sen tecrübelisin malum:p ama hallederiz kanka ayıpsın..

Doğu doğru söyledin valla:). Bu world dışında da pek bu kadro kurulmaz zaten:). Hazır fırsat varken beraber oynayalım işte, ilerde ukte kalmasın bizde:).

tek kişi giripte dereceye oynayinca başina gelmemesi mümkün değil napiyim. 8 saatten köy almişim ama destek yok :) ordu döncekte kilit atcam :) adamlar indiriverdi köyü barbardan farki kalmadiydi köyün :)

bolubjk*

Ağır Atlı
haha w13 de de başına gelmişti baya, 14 dede aynı zaten:).

Nese gülüm bu world de artık korurum ben seni merak etme:)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
haha w13 de de başına gelmişti baya, 14 dede aynı zaten:).

Nese gülüm bu world de artık korurum ben seni merak etme:)

oğlum w13 ünü unutmuşum ben ordada aynisi başima geldiydi ya :) ordada yine uzaktim klandan bi kadir vardi oda bizim ibslilerle takişiyodu destek atmadi :)

bolubjk*

Ağır Atlı
haha:D kadiri aklıma getirdiğin iyi oldu, onların kanlarına gireyim de başlatayım onları da w15 e ben:).

Korucanız mı korucaz mı demek istedin kanka?:)
Senin başına gelmişti baya o konu sen tecrübelisin malum:p ama hallederiz kanka ayıpsın..

düşman olsakta hepsi insan severim kerataları