Stalker Savaş Raporları

EnesKOSOVA1

Yasaklı
bu sabah stalker bana op yaptı ama anlamadım, hem myrimidonstan hem galaxyden aynı köye kordineli saldırı geldi. Myrimidonstaki fake çıktı galaxyden kami geldi 1 full. Myrimidons düşman değilmi stalkerla yada galaxyden kami ne alaka :D

kilicbeyy

Çaylak
bu sabah stalker bana op yaptı ama anlamadım, hem myrimidonstan hem galaxyden aynı köye kordineli saldırı geldi. Myrimidonstaki fake çıktı galaxyden kami geldi 1 full. Myrimidons düşman değilmi stalkerla yada galaxyden kami ne alaka :D
Yatarken üstünü ört kardeş. Havalar soğudu.

yuwa

Acemi
4 misli saldırıyı atan benim savunan stalker raporun yeri burası ve üzerinden gırgır yapıyoruz sorun yok :D yine aynı şekilde saldırı atan ben savunan stalkerın olduğu bir başka raporun yeri burası değil öyle mi :D gülünç :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sonuç olarak sen hangi klanın oyuncususun Exit veya myr onların kendi başlıkları var mı var

Eğer konu başlığı exit&myr ve stalker olsaydı koyman doğruydu burayı bilmeyen sadece rapor için kimin kimden olduğunu bilmeyen bir adam anlayamaz ve aa stalker köy almış veya biz exit oraya kami raporu koysak aa exit stalker askerini kesmiş diyecek millete de yanlış bilgi vermiş oluyorsun dolaylı yoldan

yuwa

Acemi
Benim 4 misli raporumu gören de aaaaa stalker tek saldırıda 4 mis atıyor desin diye mi koyuldu sizin tarafınızdan? :D savunduğun ideoloji doğruysa tezatlığı başlatan yine sizin oyuncularınız ben sadece bana ithaf edilene cevap veriyorum... 3-5 mesajı okuyan kimin kimden olduğunu da gayet net anlar bana kalırsa... Daha da uzatılacak durum değil iyi oyunlar dilerim :D

uyznlar

Kılıç Ustası
Sonuç olarak sen hangi klanın oyuncususun Exit veya myr onların kendi başlıkları var mı var

Eğer konu başlığı exit&myr ve stalker olsaydı koyman doğruydu burayı bilmeyen sadece rapor için kimin kimden olduğunu bilmeyen bir adam anlayamaz ve aa stalker köy almış veya biz exit oraya kami raporu koysak aa exit stalker askerini kesmiş diyecek millete de yanlış bilgi vermiş oluyorsun dolaylı yoldan

fazla kasma :D konu sahibi isterse kaldırtabilir