Stalker & MyrmdNs Savaş Raporları

Falcon 06

Baltacı
şu falcon ile az daha dalga geçsenize bir şey deneyeceğim
Dalga geçmek sayılmaz o racon kesen bi arkadaşla tartıştık sadece, o da dünyaya havlu attı zaten. Onun dışında sataşmış olmak için sataşanlar dışında kimseyle sorunum yok. Saldırıların sebebi burda tartışmamız değil ondan önce de vuruyordum ama tartışmanın sebebi saldırılar olabilir :)

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Şu kamim beş farklı operasyondan sıfır hasar ile dönmüştü. Altıncıya giderken oldukça yorgundu. ''Bıktım artık patron, bu iş için fazla yaşlıyım.'' diyordu. Son bir lanet olası iş deyip onu tekrardan yolladım. Dönseydi emekli edecektim ama dönemedi. Kendisini anmak için buraya bırakıyorum. Hoşçakal hiç patlamayan kamim, seni unutmayacağım...

Adsız.png

Deleted User - 5559770

Ziyaretçi
Şu kamim beş farklı operasyondan sıfır hasar ile dönmüştü. Altıncıya giderken oldukça yorgundu. ''Bıktım artık patron, bu iş için fazla yaşlıyım.'' diyordu. Son bir lanet olası iş deyip onu tekrardan yolladım. Dönseydi emekli edecektim ama dönemedi. Kendisini anmak için buraya bırakıyorum. Hoşçakal hiç patlamayan kamim, seni unutmayacağım...

22022 adlı eklentiyi görüntüle
Ahahahaah bu koyde 12 Kami patlattık maalesef sur 0 inmesine rağmen açamadık:)

*Pavel Nedved*

Baltacı

22022 adlı eklentiyi görüntüle

surların onune anıt yaptıracaz konustuk bıraz malzeme eksıgımız vardı tederık ettık yılbası sabahıda op. saatinde 1dk lık saygı durusunda bulunacagız