Speed sülale klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
WhatsApp Image 2020-11-29 at 20.48.23.jpeg

Arkadaşlar bari buraya 2 klan girmeyin hani giriyorsunuz adını aynı yapmayın şimdi raunt sonu 1. oldunuz ne oldu istesem bende 50 adam sokarım oraya kaparım ne olacak yani oraya girip eğlencesine 1-2 kami basıp kesim yapıp çıkıyordum uzun süredir yapmıyordum artık böyle ise hiç girmeyeceğim @Strafe @Tibelda bence artık speed için uğrasmayın adamlara baksanıza ikinci klanlarını kurmuşlar sizin emeklerinize yazık.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Biliyorum oyunda sülale klanı kavramı yok ama bence speed de buna bir ceza gelmesi gerekiyor

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kural getirebilirsiniz güzel dayanaklı bir şey

uyznlar

Ağır Atlı
20246 adlı eklentiyi görüntüle

Arkadaşlar bari buraya 2 klan girmeyin hani giriyorsunuz adını aynı yapmayın şimdi raunt sonu 1. oldunuz ne oldu istesem bende 50 adam sokarım oraya kaparım ne olacak yani oraya girip eğlencesine 1-2 kami basıp kesim yapıp çıkıyordum uzun süredir yapmıyordum artık böyle ise hiç girmeyeceğim @Strafe @Tibelda bence artık speed için uğrasmayın adamlara baksanıza ikinci klanlarını kurmuşlar sizin emeklerinize yazık.

aynı şeyi yaşadığım kaç ay oldu unuttum o süreden beri speed girmiyorum :D sende girme tek başlarına takılsınlar

her gün buradan speed niye boş gelişmesi lazım filan diye kendilerini de kandırsınlar

FARAZA

Markiz
Biliyorum oyunda sülale klanı kavramı yok ama bence speed de buna bir ceza gelmesi gerekiyor
Neye göre tespit edilicek neye göre ceza verilecek? İsyanında haklısın ama modların elinden gelen hiçbir durum olamaz buna karşı. Zihniyet değişmeli

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Modlara bir şey demiyorum yanlış anlaşılma olmasın.Benim tepkim bu oyunculara kendinize güvenmiyorsanız girmeyin arkadaşım 10 kişi girip zevk alınca ne oluyor yani

DeletedUser72279

Ziyaretçi
ama modların bu duruma bir çözüm bulması gerekmektedir eğer bu böyle devam ederse Tr speed serverında kimse kalmayacak 2 tane sülale klanı oynar.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tamam modlar şöyle bir çözüm bulabilir uzun bir süre klan limiti olmayacak en azından birazcık bireysel oynasınlar sonrasında zaten sıkılıp gider bu sülale klan oyuncuları

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Modlara bir şey demiyorum yanlış anlaşılma olmasın.Benim tepkim bu oyunculara kendinize güvenmiyorsanız girmeyin arkadaşım 10 kişi girip zevk alınca ne oluyor yani
ama modların bu duruma bir çözüm bulması gerekmektedir eğer bu böyle devam ederse Tr speed serverında kimse kalmayacak 2 tane sülale klanı oynar.
Bence bir karar ver :)

Tibelda

Emekli Görevli
Şuan önüne geçilmesi gereken bir sorun göremiyorum. Speed de birçok farklı türde round sunuyoruz. Bahsettiğiniz round ayarları klan limiti 5, klanı terk etmek, dağıtmak ve klan dışı destek yok. Bundan daha iyi bir önlem var mı ? Özetle şuan ki ayarlarda aile klanlarının birbirini destekleme durumu söz konusu değil. Organize saldırılarına karşı sizde diplomasi kurarak strateji geliştirebilirsiniz. Bireysel olarak oynamak istiyorsanız solo performansların önemli olduğu roundları tercih edebilirsiniz. :)

ressam12.

Kılıç Ustası
Bence sinirle yazmışsın ama yine de yapmayın uğraşmayın demen saçma geldi bu oyunu oynayan tek sen değilsin demek ki adam sülalece girmeyi seviyor :) kazanınca 1 vs 5 aldım oluyor kaybedince sülale, speed e zevkine giriyorsan en eğlencelisi 1 vs 5 oynamak zaten bence :) modlarımız yeteri ilgiyi gösteriyor bu noktada buradan teşekkür ediyorum onlara iyi oyunlar keyif almaya bakın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.