Speed Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser67848
  • Başlangıç tarihi

Speed Server Değişim ve Ödül Teşviki Yapılsın mı?

• Hayır

Oylar: 0 0,0%
  • Böyle İyi

Oylar: 0 0,0%

• Toplam oy kullanan
    5

DeletedUser67848

Ziyaretçi
Merhaba,

2008'den beri Alman serverında başlayan Speed tecrübelerimle bir öneride bulunmak istedim.
Öncelikle oyunu başka bir nick name ile oynadığımı belirteyim.
Bugüne kadar takip ettiğim kadarıyla açılan roundlarda katılım 100 kişiyi geçmiyor. Oysa herhangi bir dünya 20k üzeri katılımla başlıyor.Yani bir speed server neden 400-500 kişilere ulaşmasın.Arkadaşlarla bi el CS bi el Call of Duty atmak gibi birşey bence klan severler için bu.
Benim önerim arada bir 4 saatlik değilde 6+ saatlik serverler acıp premium ödülünü o oyuna mahsus iki katı yapılabilir ve bu ödülü üstüne basa basa belirterek tüm dünyalarda bi bildiri yayınlanabilir.Veya Macaristan serverinde olduğu gibi ilk 3'e ödül şeklinde teşvik edilebilir.En azından bir kaç hafta bir kaç roundu boyle deneyerek başlayabilirmiyiz?

Birde takip ettiğim kadarıyla oyun saatlerinde saçmalık var.Gece 3 te veya sabah 10'da insanların pek online olmadığı saatlerde açılacagına daha insani saatler düşünülebilir.
Örnek olarak 12:00-17.00 / 17:30-10:30 / 11:00-03.00 gibi.

Bu konuyla ilgili geri dönüşlerinizi bekler, teşekkür ederim.

Eskiden haafta sonu hrb0 2 gunluk raundlar acilirdi odulu 400 pp idi ona bile o dedigin sayilarda katilim olmuyordu...
ayrica raund 2 gunluktu fakat siralamadaki 3-4 ekip kapisir max 6 saatte kazanan belli olurdu...

raundlarin saatleri ve turu konusunda daha once oneri alinmayacagi konusunda bir seyler soylenmisti sonrasina ise strafe actigi bir baslikta onerileri oyun operatorlerine bildirecegini soylemisti...
son 2 haftadir arada 1-2 cata ve bash raund olmasi onerilerimiz zannediyorumki raundlari ayarlayan operatorumuzun yogunlugundan dolayi goz ardi ediliyor ve benzer tipteki oyunlar aciliyor boylece katilim azaliyor :)

ayrica odul konusundada anladigim kadariyla coma nin dedikleri gecerli
kendi iddasiydi TR sunucusunda speed odulleri en yuksek odullermis yaani onlardada bi degisim olacagini sanmiyorum :)

DeletedUser67848

Ziyaretçi
Selamlar,

Bu arada ben Javi:)

Ödül olarak en iyi olanlar Macarlar acık ara ya ben premiumda degilim maksat katılım cogalsın. Dedigin gibi 6 saatte belli oluyor. Benim önerdiğim saate bakarmısın tam olarak:)
6+ saat iyidir 4 saat azdır.