Sosyal Medyalara Erişim Engeli

• Konuyu başlatan september
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Facebook, Twitter, Skype, WhatsApp, Youtube'daki erişim engelinin sebebini bilen varmı acaba :D

Nefes alamıyorum :(:(:mad::eek::eek:

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Oyuncular oyuna daha fazla odaklansın diye biz kapattırdık :p

Sebebini yazıcam ama siyasete girecek, o yüzden yazmayayım ben :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Google Chrome'daki donmayı yapıverin mayıs bi zahmet, güncelledik haritaya giremiyoruz :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
gezi parkı muhabbeti yüzünden insanlar toplanmasın, haberleri olmasın , düşüncelerini paylaşmasın diye mükemmel insanlar 2013 de yasa getirdi.

şimdi kapanmasının sebebi de gözaltı kararları. vpn falan kullanın giriliyor ;)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
sosyal medyadan organizasyon yapmak için kullanılacak itler dolu etrafda:eek: basın özgürlüğü kısmına hiç girmeyin bence haksız çıkarsınız,dünyada böyle bir basın özgürlüğü kavramı yokken neden bizde olsunki, çokmu medeni gelişmiş bir ülkeyiz:D terörist teröristtir, gezidekilerle şuan tutuklananları aynı kefeye koyman bile çok saçma kardeşim, biri ak diğeri kara:confused:

DeletedUser50676

Ziyaretçi
hayır yanlış anladın. ben internetin neden yavaşladığının sebebini söyledim...
hiç bölücü olmadım yani ;) :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
olma zaten :p bölüp nabıcaklar sanki, hür demokratik gelişmiş medeniyetmi olucaklar:D biranda nirvanayamı erecekler:p maşa olmaya devam edecekler, içlerindeki belli bir zümre koltuk sahibi olacak,ezilen yine insanlar olacak, değişmez gerçek bu maalesef:cool:

amerikada 52 tane eyalet var ve hepsinin yasaları kendine göredir,meclisi falan ayrıdır,üst irade olarak federal devlet vardır, ve federal anayasa vardır, ilk önce her eyalet kendi kanunlarını uygular,uzlaşamazlarsa o zaman federal yasalar devreye girer,içerde eyalet valileri yetkilidir dışarda ise federal hükümet yetkilidir, federaller iç işlerine pek karışmazlar,sistemleri bu,karıştıkları zaman sıkıntı oluyor çünkü:D acaip olaylar var orada aklımıza mantığımıza ters düşen:confused: ispanyolu fransızı ingilizi meksikalısı çinlisi korelisi japonu türkü vs vs 40 memleketten 40 çeşit adam var, ama öyle güzel bir eğitim sistemi kurulmuşki, adam fransız asıllı herşeyi ona göre yaşarken, bir olay olduğunda ben amerikalıyım diyor, kimlik olarak amerikayı kabul ediyor fransayı değil, bu yüzden bizlerden çok farklılar:eek: hemşericilik diye bir kavram yok mesela:p bizde nereye gidersen git var , en basit örnek yani :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ilk paragraf +++++

ikinci paragraf, referanduma ''evet'' diyecek bir kişi seziyorum :D

senden analist olmaz,oyum direk hayır benim,ideolojisine inandığım ama liderinin amerikan uşağı olduğuna inandığım partime rağmen hayır diyeceğim, başkanlık sistemi bize çok ters, lütfen yazımı üzerine oturduğun organınla okuma kardeşim ,federal sistemi kötüleyen bir yazıdan nasıl evet sonucu çıkardın banada anlatırmısın:D bizim yapımızdaki toplumlarda,fedaralizm i getirdiğin anda çöküş ve bölünme yaşarsın:confused: ben bu işin şakasını reelde yaparken gördümkü bu işler şakaya gelmez,ütün trakya bölgesini ben ayırırım tc den emin ol da başarırım,bunu gördüm:confused:

DeletedUser

Ziyaretçi
senden analist olmaz,oyum direk hayır benim,ideolojisine inandığım ama liderinin amerikan uşağı olduğuna inandığım partime rağmen hayır diyeceğim, başkanlık sistemi bize çok ters, lütfen yazımı üzerine oturduğun organınla okuma kardeşim ,federal sistemi kötüleyen bir yazıdan nasıl evet sonucu çıkardın banada anlatırmısın:D bizim yapımızdaki toplumlarda,fedaralizm i getirdiğin anda çöküş ve bölünme yaşarsın:confused: ben bu işin şakasını reelde yaparken gördümkü bu işler şakaya gelmez,ütün trakya bölgesini ben ayırırım tc den emin ol da başarırım,bunu gördüm:confused:

Ben ilk cümleyi okudum ortadan bi cümle okudum bide sonunu okudum mesela :D Oda öyle yaptı ve bu kadar yazdıysa evet evet eveeet dedi :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
eğit,im sistemleri ayrı konu, o işi çok güzel yapmışlar , bunu inkarmı ediyim yani :confused: bizde öyle bir sistem olmadığı için başaramayız başkanlık sistemini, bizde başkanlık sitemini getirirsen , genlerimiz yüzünde olacak şey belli direk padişahlık düzenine döneriz:D çok sakat:eek:

DeletedUser50676

Ziyaretçi
ahali yukarıda tatlı tatlı anlatıldığı için evet dersin dedim... sakin olun... merak etmeyin orası yankee ler burası Türkiye ;)
evet deseydin zaten sonraki sorum ''ülkedeki sağ alt bölge de bu iş nasıl olacak'' diyeydi...

DeletedUser54786

Ziyaretçi
sağ alt sıkıntılı çok sıkıntılı hemde :eek:

değişik ve farklı düşüncelerle insanların karşısına çıkmak lazım seçenekelrin hepsi değerlendirilmesi fikir babında diye düşünüyorum çoğu zaman:D

sistemer kimin için var ? biz insanlar için,sistemleri yaratanlar biz insanlarız zaten:eek: şimdi benim yunanistanda 27 dönüm arazim var adıma tapulu,gümilcine taraflarında,tarım arazisi,insanlar ekip biçsin hükümet baskısından bir nebze kurtulsun diye tamamen iyi niyetle bireysel olarak yaptığım bir girişim, tamamı türk o topraklarda yaşayanların,bende orada yaşamaya başlasam,yunan devletine desemki ,burası benim tapulu malım kardeşim, ben yunan iradesini reddediyorum(ki ediyorumda neyse:p) bu topraklar benim bende türküm bu toprakları tc ye bağlıyorum desem ve bunun içinde insanları silahlandırsam ve yunan askerine polisine sıknaya başlasak, yunan hükümeti neder ? evet orası senin tapulu malın ben çekiliyorummu der yoksa hop bilader dur bakayım ne ayaksın sen mi der :D uzun lafın kısası bir toprak da yaşamak o toprağın sahibi yapmaz kimseyi, öyle bir dünya yok,istersen 10.000 bin yıl yaşa o bölgede farketmiyor:D sağ alttakiler gibi düşüne gerçeği yansıtsa eğer, fransa italya ingiltere romanya almanya dan vs vs toprak talep etmemiz gerekir, benim küçük amcam 60 senedir almanyada yaşıyor mesela tarımla uğraşıyor çok geniş arazileri var o zaman oraları hep tc ye bağlayalım bizim malımız çünkü :p yok öyle yağma yedirmezler yedirmeyiz:cool:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.