Sorun

• Konuyu başlatan DeletedUser67878
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Şimşeklerin düşdtüğüne inanıyor bence artık kendi haline bırakmalısınız :D

Düşdtüğüne inanıyorum yazarken eller titredi galiba ama bekle daha yakın değiliz ;) .. Bak konuyu açan benim gelen sen, yazan sensin kimi neye bırakıyorsun? yada kime ne diyorsun? kişisel sorunların mı var senin.?

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Yine çukuru izleyip gelmiş alayımıza atar yapıyor reis yargı dağıtıyor :D Yürü be kim tutar seni hemen işimi yapıyorum özür dilerim affet sinirlenme.:oops:

.) aynen Çukuru izleyip geldim banlarım haa ona göre.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Diyorum yine diyeyim belli ki anlaşılmıyor .)

Geleceğim sizi sileceğim :) yada belkide siz kendiniz sile alırsınız. Sonuç olarak sileceğim. O zaman burada olursunuz. ;) Gerçi siz silinince foruma girmiyorsunuz :D Öylede zevki kalmıyor..

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Diyorum yine diyeyim belli ki anlaşılmıyor .)

Geleceğim sizi sileceğim :) yada belkide siz kendiniz sile alırsınız. Sonuç olarak sileceğim. O zaman burada olursunuz. ;) Gerçi siz silinince foruma girmiyorsunuz :D Öylede zevki kalmıyor..
Kanka senin bunlarla olan meselen nereden geliyor ? Meraktan soruyorum yani bu kadar öfkenin sebebi ne diye :D

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Olaylar nerden nereye dönüyor bir anda gündem değişiyor

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Farkındayım bir ara düzeltmeye çalıştım ama olmamış. Sonrasında da tekrar bakamadım. Açıkcası çok anladığım bir konu değil javascript ama tekrardan bakar düzeltmeye çalışırım.

script bende çalışıyor. ilk tıklamda kombineye atıyor, akabinde tıklayınca çalışıyor.

DeletedUser67899

Ziyaretçi
Yav şu yöneticiler de ban yese ne hoş olur :) herkes kafasına göre işliyor

DeletedUser45953

Ziyaretçi
sen dün bunların klanda değil miydin :D
Adam gibi adam o. D
Onlar klanı idi habersiz crom olup oynayan dediklerinde ben diplomatim ben istemiyorum diyip. haberim yok diyip sövüp göndermişler İyi etmişler sayelerinde güzel arkadas aldık