Sons of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
o konuda haklısın destek çıkamadık arkadaşa.

Onun üzüntüsü var hala.

Neyse beyler sohbetiniz çekişmeniz bir yana oyundan nasıl zevk alıyorsak öyle oynuyalım.
Başarılar diliyorum cidden sağlam bir klansınız üye çoğunluğu bizde ama birbirimizi destekliyemiyoruz bile.
Siz gayet iyisiniz o noktada sinserin klanınında katılamsıyla büyük işler yapacağınıza eminim başarılar diliyorum.
İYİ GECELER
SAYGILARIMLA
AYAZ KLANLARI

Şunu yaz canımı ye 30 kusur yaşında adamsın "Napıyorsunuz kızlar " dersen sallamam da saygı da duymam. Ama şu yazı yaşına yakışır bir yazı. Size de başarılar iyi oyunlar hocam.

AntiReborn

Milis
Kardeşim oyunu kızıştırmak lazım böyle zevk alıyorum ama herhangi bir konuda kırdıysam şunu da söyliyeyim açık açık özür dilerim kusuruma bakmayın.
-oyunun zevki burada çekişmekte.Sonuçta birbirimize küfür edecek adamlar değiliz hepimizin belli bir olgunluğu yaşı var bazı insanlar geç büyürmüş ben pek çocukluğumu yaşıyamadım bu oyun beni benliğimden ayırıyor biraz daha çocuksu olabiliyorum arada.
Tekrar kusuruma bakmayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Duyduk ki yokluğumuzda tekerlek havası atılıyormuş. Çivi sokayım dedim biraz lastiklerinize. Ha bu arada neden aldığımız 4 köyün raporları ve bir sabah kestiğimiz 4 misin raporu yok merak ediyorum :))) Ben Ferhat :)) Abdullah kardeşime teşekkür ediyorum.

Son olarak ; Bükemediğin eli öpeceksin.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Öncellikle keşke adam gibi usluplu olan bir klandaşınız olsaydıda şu 1 tane raporla övünecek kadar düşmeseydiniz. Neyse classicteki hesabına odaklan sen bana niye ara atmıyonuz diye ağlaşıyordun en son :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:))) ben hiç bir zaman ağlamam çocuğum. Kuyruk acın seni yalana teşvik etmiş. Yazık. Üslup konusuna gelince bunu sen mi diyorsun. Kendinden 10 15 yaş büyük adamlarla Nasıl konuşulacağını ailen vermedi ise ben mi vereceğim sana. Bu arada bir tane rapor değil ufaklık aldığımız 4 köyün de raporunu koyardık buraya ama sizin gibi reklam sever değiliz Fener savar :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Onur merak edeceğin bir şey mi var. Sana somut örnekleri ile attım zaten. Hala benden neyin üslubunu istiyorsun ki sen. Ha sen köyü barbara düşürmekten bahsediyorsan kilit yiyen zekmen abiniz de klan terk etmişti. Bunları hiç demiyorsunuz zaten. Nedense hep aynada kendinizi görüyorsunuz. Sizin üslup anlayışınıza gelince: Ben genel forumda böyle saçmalıklar yapacağınızı bilmiyordum. Bir kardeşim geldi dedi ki abi sizi rezil ediyorlar. Dedim öyle mi bir bakayım dedim. Meğer sadece kendinize olan güzel raporları atmışsınız. Kestiğimiz mis raporları yok piyasada. Sabah kestiğim rapor yok. Yani diyeceğim o ki. Hadi milleti kandırıyorsunuz da bizi nasıl kandıracaksınız :D

Haa bak gelelim şuna preci miyiz evet belki zamanında kastığımız preleri kullandık ki bunu siz de yapmışsınızdır. Da multicilik nereden çıktı onu anlamadım :D Bana düne kadar abi abi diyen sen nasıl oynadığımı bilen sen şimdi ne oldu da böyle konuşmaya başladın anlamadım ama üzüldüm açıkçası.

Evet oyun bu köy alınır verilir ama böyle genel forumlarda kendinizi reklam ederek bir yere varamazsınız. Beni zaten bilen biliyor. Reklama ihtiyacım da yok. Sizin gibi.

Gelelim oyun adabına. Klan yaş ortalaması 30 un üstünde olan bir klanlar gurubumuz var. Sizin gibi saldırı yediğinde özelden mesaj atan ya da fake atıldığında özelden mesaj atan çoluk çocuk değiller yani.

Tebrik etmesini ben buraya gelen kadar eminim siz de bilmeyecektiniz. Taa ki o rapor oraya konulup gerçekler ortaya dökülünce gizlenmiş gerçek yüzünüzü ortaya döktünüz.

Yukarıda yazılanları fenersavar yazsaydı zoruma gitmezdi kendi oyuncunuz bile o biraz atarlı diyor zaten ama Onur senin demeni sana yakıştıramadım.

Ha bir de gelip bana küfür edecekse öyle oyundan küfür etmeyle de erkeklik olmuyor.

Her ne kadar erkeklik cinsiyet meselesi olsa da adamlık şahsiyet meselesi. Oyun için küfür edilmez. Öğrenin bunu.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım sen ne saçmalıyorsun, sizin klanın raporlarını neden paylaşalım ? bak bu bölumun adı SAVAŞ RAPORLARI bak bu başlıgın adı SOA SAVAŞ RAPORLARI biz kendimize ait saldırı savunma kesimlerimizin raporunu buraya koyuyoruz. Sen de bir başlık açarsın klanın adına raporlarını oradan yayınlar istedigin gibi takılırsın. Anlamadım bu sende ki nasıl bir eziklik ki bu konudan dem vurmaya çalışıyorsun. Raporunu git kendi açtıgın başlıkta paylaş.

Hocam madem bu kadar işlevsel bir klansınız sizin gibi olgun yaştaki insanları oyundan bekliyoruz, belli klavyeniz iyi ve susmayacaksınız. Ee iki tarafta böyle olursa bu işin ucu bucagı yok. Pre ile presiz hiç farketmez oyundan ver cevabını aç buraya başlıgını sonra SOA böyle de... Şuan ki gibi boş konuşma...

Adamlık şahsiyet meselesi de olsa, sanal dunya da yerlere duşmuş bir terim. Burada adamlıktan bahsedenlerin gerçek hayatta nasıl insan oldukları hep bir merak konusu olmuştur benim için.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım sen ne saçmalıyorsun, sizin klanın raporlarını neden paylaşalım ? bak bu bölumun adı SAVAŞ RAPORLARI bak bu başlıgın adı SOA SAVAŞ RAPORLARI biz kendimize ait saldırı savunma kesimlerimizin raporunu buraya koyuyoruz. Sen de bir başlık açarsın klanın adına raporlarını oradan yayınlar istedigin gibi takılırsın. Anlamadım bu sende ki nasıl bir eziklik ki bu konudan dem vurmaya çalışıyorsun. Raporunu git kendi açtıgın başlıkta paylaş.

Hocam madem bu kadar işlevsel bir klansınız sizin gibi olgun yaştaki insanları oyundan bekliyoruz, belli klavyeniz iyi ve susmayacaksınız. Ee iki tarafta böyle olursa bu işin ucu bucagı yok. Pre ile presiz hiç farketmez oyundan ver cevabını aç buraya başlıgını sonra SOA böyle de... Şuan ki gibi boş konuşma...

Adamlık şahsiyet meselesi de olsa, sanal dunya da yerlere duşmuş bir terim. Burada adamlıktan bahsedenlerin gerçek hayatta nasıl insan oldukları hep bir merak konusu olmuştur benim için.

Bak geçmişe rapor var. O rapor senin susmanı sağlar zaten.

Bu arada senin Fetih klanına ille de sizinle birleşelim dediğini de öğrenmedim sanma. Bir bak bakalım bu zamana kadar hiç bu forumda laf etmiş miyim. Eziklik diyor bir de :)) Her defasında saldırdığım 4 kişinin savunmasını kesiyorum :)) Ve sen gelip bana ezik diyorsun :D Bende eziklik olmaz. Eziklik nerede var biliyor musun. Fenersavarın her ne hikmetse bizden oyuncu çalmak için çene yapıp yalan söylemelerinde var :D Bir de nedense her fake atana ya da kami atana özelden mesaj atmasında var.

İcraatim ortada zaten sen görmüyorsan sor abilerine ablalarına onlar gösterirler sana :)

Gerçek hayatta çok merak ediyorsan buyur gel kardeşim. Kırşehirde Mucur Sağlık Meslek Lisesinde Rehber Öğretmenim. Gelirsin bir çayımı çorbamı içersin. Oyun için büyük laf etmem. Oturur muhabbetimi ederim. Ama sizin bazı arkadaşlarınızın çenesi sünger gibi maşallah. Hep konuşma diyalogları geliyor bana. Onur a söyledim uyar diye ama belli ki onun da lafı geçmiyor klanda. Hala aynı hala aynı.

DeletedUser58404

Ziyaretçi
şu soa klanımıdır nedir
classic de bi rahat bırakın ya

DeletedUser

Ziyaretçi
Hocam ben raporu kendi başlıgınızı açıp yayınlamanızdan klanımıza ait bu başlıgı rahat bırakmanızdan bahsediyorum ve anlamıyorsunuz. Burada konu olan raporlar bizim yayınladıgımız raporlar yani icraat insanı git öte de icraatlarını yayınla övun.. !

Ben hiç bir klan ile birleşme göruşmesi yapmadım. Bizim son halimiz TREMPS de iken FETİH,AYAZ,SİMURG,SNCK vs. klanlarının hepsi bize bu konuda -Kasera- uzerinden teklif sundu. Kendisi bana yönlendirdi. Bende ekibimizin toparlanması için 10 gun sureye ihtiyaç oldugunu ondan sonra bu konuları göruşebilecegimi söyledim. Ögrenmişsin eksik ögrenmişsin. Kanıtın yoksa konuşma. Tum mesajlaşmalar duruyor..

Birde öğretmensin, hemde rehberlik ögretmeni.. Hiç bir şey demiyorum azıcık sus oyununa bak sadece.

Adamlar oyuna baksalar ben de sadece oyuna bakacağım. Ki dediğim gibi bu foruma ilk defa giriyorum. O yüzden bana sus gibi laflar etme. Konuşan ve hatta çok konuşan ortada.

Raporu koymaya gelince koyulacak çok rapor var ama sizin gibi reklamcı değiliz biz. O yüzden buraya koydum ve gittim. Sen de azıcık sussan da oyununa baksan. Ben başkası ile muhattapken sen neden atılıyorsun ki. Bana gelen bilgi bu yönde. Fetihe geçmek için çok uğraşmışsınız. Sen ya da başkası kim olduğunu bilemem. Belki de senin eksik bildiğin şeyler vardır. Her neyse onlarla olan konşmalarınız d azaten beni bağlamaz.

Sinser misin Sansar mısın nesin bilmiyorum ama Öğretmenliğimi de senden öğrenecek değilim. Hadi Eyvallah. Şimdi rapor mu koyuyorsunuz ne yapıyorsanız yapın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sana daha fazla cevap vermeyecegim...

Zaten verdigim cevaplarıda anlamadıgın kesin...

SiNSeR yazıyor orada (Gözlerinizde sorun mu var ? yada algılama guçlugumu çekiyorsunuz bol bol Omega 3 tavsiyemdir size)

Hadi sana da eyvallah.

DeletedUser58712

Ziyaretçi
Ne biçim bir düşmansın bee git düşmanlığını oyun da sergile burası savaş yerimi gelip burda rahatımızı bozuyorsun.Bizimle ilgilenme git kendi klanının eksiklikleriyle uğraş.Bu ara da biz 1 köy kaybettik diğer köyler bize katılmadan önce müttefik klanın kaybettiği köyler hadi tamam bize katıldıgın da katılan taraftan bir tane gitti 2 say.Gelip bur da bizi rahatsız ediyorsun.Sonra sizin kaybettiğiniz köyler çoğalmasın diye cıkarıp duruyorsunuz fetih klanından da düşen köyü cıkardılar sizin kklandan da cıkarılma oldu istatiğe geçmedi.Sen ki savaşta ilk kaybettiğiniz köyün sahibine köyünü korumak için çabalayacağına köyün düşeceğini düşünup ona göre arkasına mis mi atsak diye düşünen kişisin oysa ki klanınızda ki adamın daha bir köyü vardı silinmemesine çabalıyacagına bir tekmede kendi oyuncunuza kendiniz vurdunuz.Köylerinizi destekleyemiyorsunuz daha sonra saldırı da patlayıp duruyorsunuz.Biz de aldık siz de aldınız ama burda savaş sonun da kimler dağılacak onu görelim görelim ki o zaman kazanan tarafı tebrik edelim kim kazanırsa ve ne siz bizimle iletişime geçin ne de bizimkiler sizinle bizimle ilgileneceğini klanla ilgilen.Biz burda başarılarımızla övünuyoruz ve eksik olduğumuz yerleri arka plan da düzelteceğiz.Tabi ki ön plan da başarılı olduklarımız olucak normal olan bu neyse bizi rahatsız etme

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Uzatmaya gerek yok hocam gider kendi klanınızın rapor sayfası nı açarsınız orda payşalışırsınız bu kadar basit....

Biz zaten gerekli cevabı sahada veriyoruz. 4 klansınız yanınıza davet etmediginiz klan kalmadı.

Neyse savaş ne kadar zorsa o kadar güzel olur iyi savaşlar.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Rakibin bile ahlaklisi lazım bize aldığıniz koylerle ovunuyorsun ama daha bu sabah aldığımız koy yine istatistiklere dusmedi cunku son anda klani ya savaştan çekiyorsunuz ya barbara dusuruyorsunuz yada klandan atıyorsunuz zulfikarin da dediği gibi aramiza yeni katilan arkadaşlardan koy aliminiz oldu onlari da en kisa surede telafi edicez. Her saldırdigimi kestim dedin sayfanın basina gidersen seni her defasında patlattigimizin kaniti ilk sayfadaki raporlarda mevcuttur. Fazla soze gerek yok adamlarda ki askere bak be yazdığıni da biliyoruz bizde boyle koy var mi dediğini de ve boyle devam ederse ben bırakcam dediğini piyasya çıkıp da bosa ahkam kesme biz sizi rezil etmiyoruz siz zaten rezilsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
:))) Fener sen çok konuşuyorsun. Adam kendi klandan çıkmış Fetih klanına girmiş. Bilip bilmeden sallıyorsun. Nasıl bir beyin yapın nasıl bir egon var senin anlamadım gitti. Yediğin tokatların haddi hesabı kalmadı daha neyle övünüyorsun. Ha bu arada buraya atmak isterdim ama yüz ifadenizdeki değişimi görmek istemediğim için 2 tane barbara düşen köylerinizin raporunu koymuyorum bile :D Ha çok istiyorsan koyayım ne dersin :D Yeni başladık. Devamı gelecek. Bekle Fener Beni bekle. Bir gün senin de köyüne çökücem. Hee oyunun başında ben tek başıma 6 kişilik savunmayı yarılamışım sen şimdi ona kestik mi diyorsun yoksa 6 kişilik savunmanın yarısını kesmişsin mi demek istiyorsun anlamadım :D :D

Beni bir kere orada kestin sen onun dışındakiler benim için fake niteliğindeydi :D O yüzden fazla bıdı bıdı yapma da git yeniden başla yap. Fazla sürmeyecek bu dünyadaki ömrünüz. Ne çekmişsin sen de be arkadaş. Millete özelden yazıp durma :D Mahalle şeyleri gibi :D Yakışıyor mu senin gibi genç delikanlıya :D

Adamlardaki askeri her defasında bilakis ben test ediyorum. Ben ve 4 kişi ya da 6 kişi :D Bu yeter değil mi :D Kimin rezil odluğu ortada. Yeni başladık aslanım yeni. İstatistiğe düşmeyen 2 barbar köyünüzü de yazsana buraya :D Yemiyor işte erkek seni :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Uzatmaya gerek yok hocam gider kendi klanınızın rapor sayfası nı açarsınız orda payşalışırsınız bu kadar basit....

Biz zaten gerekli cevabı sahada veriyoruz. 4 klansınız yanınıza davet etmediginiz klan kalmadı.

Neyse savaş ne kadar zorsa o kadar güzel olur iyi savaşlar.

Onur savaşa katmadığınız klan diyorsun ama arkadan aldığınız destekleri hiç söylemiyorsun. Ayrıca savaşa katılan klanlarda henüz bir girişim olmadı bu zamana kadar sadece bizimle savaştınız biliyorsun değil mi. Ama siz arkalardan destek alıp durdunuz hep :) Herkesle müttefik olmanızı zaten söylemiyorum bile.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Sana daha fazla cevap vermeyeceğim çünkü 30 yaşını geçmiş biri olarak zaten yazdıklarından seviyen ve durumun ortada. Bizim yaptığımız icraatlarda ortada bugün en son antireborn kankini patlattık onu göremiyoruz sahalarda 2 tane pasif hesabı barbara düşürdüğünüz doğrudur raporunu açarsın kendi başlığında paylaşırsın sana paylaşma diyen yok ama arkasına gelecek raporlardan sonra da seni burada görmek istiyorum arkadaşların vizeleri var diye bir süre saldırıları durdurmuştum ama bu saatten sonra görüşeceğiz öncesinde fragmanı yayınladım sanırım filmi vizyona sokma vakti geldi. klavyendeki cesurluğunu oyunda da görmek ümidiyle yazımı bitiriyorum. forum modu bu başlığı temizlerse sevinirim rapordan başka herşey var raporlar kalsın gereksiz yazılar silinsin lütfen.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Birde müttefiklik konusu sadece yakın dostlarımız oldugu klanlar 3-4 klan var.

İlk önce kendi diplomasinize bakında sonra bizim diplomasimizi yargılayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasinizden haberdarım Onur. Zorlama şansını daha fazla.

Fenersavar 20 li yaşlarda olan sensin. 30 yaşında olan ben. Yazı şeklinden yaşı nasıl anlaıyorsun bana da öğretsene :) Yaşını kendi arkadşından öğrendim bu arada. Ona da yalan söylediysen zaten fazla konuşmaya gerek yok. Neyse sen film hayalinle yaşamaya devam et. Biz oynamaya başladık bile. Finish de yakındır.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Sayın modum raporlar haric yazıları silmenizi rica ediyorum birde şu arkadaşlar rapor koyucak yeri gösterinde kendi raporlarını koysunlar burda boş yere yer işgal ediyorlarda.