Sons of Anarchy Şavas Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser65510
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
ben gunays4 adına konuşuyorum kraltero adına konuşuyorum
ben onların sözcüleriyim
Az kalsın cümlenin en güzel yerini kaçırıyordum :D
Bu dünyada zaten hiç bir şeyi kendi adınıza yapmıyorsunuz bari kendi adınıza konuşmayı öğrenin .

DeletedUser65817

Ziyaretçi
Az kalsın cümlenin en güzel yerini kaçırıyordum :D
Bu dünyada zaten hiç bir şeyi kendi adınıza yapmıyorsunuz bari kendi adınıza konuşmayı öğrenin .
kendi adıma konuştum zaten ben sizi oraya gömeceğim demedim mi ilk savaş ilanında :)

ByRevolution

Yasaklı
Adam sınıra o kadar uzak ki mis bile atmasına izin vermiyor sistem. Halen burada laf ebeliği yapıyor. Uzaktan gelir tren , gün gelir içinden geçer o tünel dırırım

DeletedUser

Ziyaretçi
Tamam atakan abartma sende konunun orayla ne alakası varr :)

Yakında sahada görüşücez zaten arkadaşlarla, iyi geceleerr

ByRevolution

Yasaklı
fake gelir yanaşır içi dolu savaşırrr drmdrım

Ben gelen kamiye değil , gelen mise bakarım :D He oldu da mis geldi diyelim. GElen misine 2 ara atarım zevkine o 2 araya da 2 ara atarım :D

Bu arada ne zaman mis atacaksınız? Gündüz ve gece ekibimiz sizlere ara yapmak için bekliyor :=)

DeletedUser65817

Ziyaretçi
Ben gelen kamiye değil , gelen mise bakarım :D He oldu da mis geldi diyelim. GElen misine 2 ara atarım zevkine o 2 araya da 2 ara atarım :D

Bu arada ne zaman mis atacaksınız? Gündüz ve gece ekibimiz sizlere ara yapmak için bekliyor :=)
keyfimiz gelince mis arası yapmaya uğraşın siz köyler boş soa da çöp

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Şu arkadaşa bu başlık üzerinden cevap vermeyin.

DeletedUser65817

Ziyaretçi
Şu arkadaşa bu başlık üzerinden cevap vermeyin.
Laf ebeliği sanatı sökmeyince kaçacak yer ararsın farkndaysan kaçgündür yazmıyorum çünkü icraat yaparım az kaldı bir ay sabredin
2 ay sonra senin barbar olan tüm köylerini alacam fenersavar

DeletedUser2692

Ziyaretçi
yav kardeşim gerçekten aklım fikrim ermiyor 3 tane klan birleşmişler ( Tahribat, soa,şaman) totalde 3-5 köy anca almışlar hala dırdır çene yapıyorlar :D

DeletedUser65817

Ziyaretçi
ben yataktan paraşütlede inerim sanane ezme :D

ben fotoyu shopladım azda byüttüm kendimi fena durmuor ama hava atıoruz işte :D

DeletedUser65852

Ziyaretçi
Beyler bu boş muhabbetler gerek yok zaten askerler konuşmaya başlar yakında aaa pardon başlamıştı demi çoktan 2gündür patlıyan kamileri sayamıyoruzda :(

DeletedUser65817

Ziyaretçi
fetöyü görse ilk ayağına kapanacak kişinin söylemlerini ciddiye almadığım çok belli mi acaba :confused: