Sonbahar Speed Turnuvası Hakkındaki Görüşleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Modum bizim ekibin speed deneyimi yok :) bende yazıyorum bir allahin kulu davetler oda yok :D

Nedir bu speed ön yargısı ? :) Oyun bilginiz var değil mi ? "Speed Oynanış Hakkında" vb. konularımızda mevcut. Her gün düzenlenen roundlarımız mevcut. Bilmediğiniz nokta da yazdığınız zaman ilgilenecek oyuncularımız da mevcut. :) Bakın speed rounda katıldığınız da gelen hoş geldin mesajının ilk cümlesini yazıyorum size " Bu dünya, oyunu zaten çok iyi bilen daha tecrübeli oyuncular için düşünülmüş olsa da, yeni oyuncular da katılabilir. " :) Hepsinden önemlisi amaç "eğlenmek"

YALNIZBARON

Yasaklı
Nedir bu speed ön yargısı ? :) Oyun bilginiz var değil mi ? "Speed Oynanış Hakkında" vb. konularımızda mevcut. Her gün düzenlenen roundlarımız mevcut. Bilmediğiniz nokta da yazdığınız zaman ilgilenecek oyuncularımız da mevcut. :) Bakın speed rounda katıldığınız da gelen hoş geldin mesajının ilk cümlesini yazıyorum size " Bu dünya, oyunu zaten çok iyi bilen daha tecrübeli oyuncular için düşünülmüş olsa da, yeni oyuncular da katılabilir. " :) Hepsinden önemlisi amaç "eğlenmek"

Modum oyunlarda asıl maksat eğlence ben bunda hemfikirim ama kaybettigi zaman üzülen insan cok bu oyunda.

Bu yuzden hep bu kavgalar tartismalar diye dusunuyorum :)

FARAZA

Markiz
Mütavazi kadromuzla bizde yerimizi alıyoruz. Bol katılımlı zevkli bir turnuva diliyoruz. Şimdiden herkese başarılar...

Klan adı: PATATES TARLASI
Kısaltması: PATO*

1- Luxor*
2- M A S E R A T İ~
3- Yandan Atmış*
4- Dejavu İs Here
5-
You Win

-------------

6- Hakikiasker
7- AtavratSilah

Speed hiç oynamadım ama ne zaman bakma için girsem. Gördüğüm isimler aynı klanda toplanmış heralde açık ara favorisiniz

Luxor*

Baltacı
Önce "umarım turnuva olur demelisin" :)

Koskoca TR serverinda 10 takım çıkmıyorsa zaten bu kadar reklama karşın, gerçekten olmasın bunu samimi içten söylüyorum :)
Ama son gün takımların çoğalacağını düşünüyorum umarım öyle olur. Takım arayan arakdaşlar biribirleriyle kontak kurarsa extradan supriz kadrolarda olur inşallah :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Beni alan yok oyundaki nickimi bilen yok snrm

Durum
Konu yanıtlara kapalı.