Sonbahar Speed Turnuvası Hakkındaki Görüşleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
reis sert konustun sanki biraz ya. Şuan belki elinde olmayan sebeplerden ötürü sen de katilmiyor olabilirdin. Sadece oyun olduğunu unutmayalim

Hocam elbette orası öyle. Ama eğer böyle bir durum olsa muhakkak bilgilendirmesini yapardık. Ama bu oyuncuların isimlerini ne daha önce gören var ne bilen var. Soruyorum sana, bir hevesle turnuvaya katılmak istesen , ilk kez speed oynasan, ama katılamama durumun olsa, bu örnekteki gibi mi davranırdın ? Tamamiyle turnuva olsun diye oluşturulmuş bir ekip bu, ve bizim ismimize benzer isimle oluşturulması hoşuma gitmedi. Hepsi bu.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Daha önce söylediğim gibi sadece turnuva yaptık demek için turnuva yapmıyoruz. Herkes farklı düşünüyor, olan oldu tartışmak boşa zaman ve enerji kaybı. Her şeyin izi sürülür.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bu turnuva için favorileri herkes biliyor buna rağmen bu turnuvanın sırf icra edilebilmesi için ben başta tapates'i ve daha sonra bizi teşvik eden luxoru görüyorum. 2 sinede sonsuz teşekkürler. Bizde bugün bunun için oynadık. Sonraki maçımıza da bunun için çıkacağız. Herkese keyifli oyunlar diliyorum.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Bu turnuvada isteseler ikicin takım sokabilirler diyor arkadaş

Mesela başka nikler yazarlar
Aynı oyuncular ile bi girer hesaba öyle bir imkan olabiliyor sanırım Speed e

sırf speed turnuvası olması icin fazladan takım oldu
Yoksa bir klan farklı niklere girebiliyor mu ? Speed ip değişiyor mu sürekli o kişi olup olmadığını bilmek mümkün mü acaba

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bu turnuvada isteseler ikicin takım sokabilirler diyor arkadaş

Mesela başka nikler yazarlar
Aynı oyuncular ile bi girer hesaba öyle bir imkan olabiliyor sanırım Speed e

sırf speed turnuvası olması icin fazladan takım oldu
Yoksa bir klan farklı niklere girebiliyor mu ? Speed ip değişiyor mu sürekli o kişi olup olmadığını bilmek mümkün mü acaba

her şeyin imkanı var. olmaz ne var ki ? Mesele iyi niyeti görmek. ve iyi niyetli olmak. Burada modlar başta olmak üzere bizim için çaba gösterirken bu toplara girenler bu tarz etkinliklerin önünü tıkamak dışında başka ne elde edebilir?

Arkadaşlar bazılarınızın söyledikleri bana kendileri ile çelişiyor gibi geliyor ama kimseye laf atmak ya da tartışmak gibi bir niyetim yok. Söylemek istediğim eğer bu isimler bir şekilde turnuvaya katılım sağlamaya çalıştıysa yapılması moderatörler kadar umurlarında demek ki.

bizim de teşvik ettiğimiz ekipler var. Yarın başımıza ne geleceği belli değil başıma bir şey gelir bütün ekibim çekilir aynı senaryo olur. Bir arkadaşım hastalanır yine çekiliriz. Anlayacağınız oyun oynuyoruz kimseyi yargılamanın anlamı yok. Benim anladığım kadarı ile Enes arkadaşımız sadece isim benzerliğine sinirlenmiş. Bağımsız değerlendirmeler ile farklı noktalara çekmenin anlamı yok. Sağlıcakla kalın.

Tibelda

Emekli Görevli
Günün Maçları

Saat: 17:00 - 20:00 arası :
PATATO Vs CAMBAZ

Saat: 21:00 - 00:00 arası : ESL Vs VEFA

(Takip etmek isteyenler round başladıktan sonra misafir girişi yaparak takip edebilirler.)​

Koenigsegg*

Casus
Arkadaşlar bazılarınızın söyledikleri bana kendileri ile çelişiyor gibi geliyor ama kimseye laf atmak ya da tartışmak gibi bir niyetim yok. Söylemek istediğim eğer bu isimler bir şekilde turnuvaya katılım sağlamaya çalıştıysa yapılması moderatörler kadar umurlarında demek ki.

bizim de teşvik ettiğimiz ekipler var. Yarın başımıza ne geleceği belli değil başıma bir şey gelir bütün ekibim çekilir aynı senaryo olur. Bir arkadaşım hastalanır yine çekiliriz. Anlayacağınız oyun oynuyoruz kimseyi yargılamanın anlamı yok. Benim anladığım kadarı ile Enes arkadaşımız sadece isim benzerliğine sinirlenmiş. Bağımsız değerlendirmeler ile farklı noktalara çekmenin anlamı yok. Sağlıcakla kalın.
İyi yazmışsın da davul zurna az ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.