Son Savaş

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Bu savaş adil değil kabul etmiyoruz :)

Eskiden mahalle arasında maç yaparken oyuncu değişikliği ve seçmesi yapardık, bize yaklaşık 500 köylü 10 oyuncu seçme hakkı verirseniz savaşı kabul ederiz ve adil oldu deriz :D

Edit-997395

Yasaklı
Argo ekibi olarak Eskiya ve Udw'den ayrilanlar ile son savasimiz icin anlasilan gun geldi catti:)

Her iki tarafada basarılar diliyorum:)

Konuyu acmakdaki asil amacima gelirsek;

@Vivere Senza Rimpianti * seviliyosun bebemmm:p:p:p

Köylerimi Chivas* Burhancıgıma bırakıcaktım aslında ama o da savaş sonunda bizimle beraber hesap silecekmiş . Eski Eşkiyalardan sonuçta kankam. Siz silerken ben oynayamam yakışık almaz dediği için hadi yine iyisin :p Sende seviliyorsun aşkitoperipellam :p :p

Arada siklet farkı var böyle olmaz..
Doğru dedin gral :D Bende diyorum gelin şu savaşı Eylüle erteleyelim de , Udwnin birakanlarını falan toplayalım ondan sonra savaşalım diye ama nerdeee . Korkuyorlar bizden :D

Bencede mesela reis0636 çöp, vivera master

@Crazy is here ' da çöp tenekesi :p

Umnyy

Acemi
Keyifli ve hızlı bir dünya oldu, emeği geçenlerin emeğine sağlık . Her iki tarafta başarılı olduğu için bu savaş bu kadar bekleniyor bence :) Kalitesi yüksek bir savaş olacak...

Saygının laftan ibaret olmadığı bir savaş olması dileğiyle

reis0636

Kılıç Ustası
Köylerimi Chivas* Burhancıgıma bırakıcaktım aslında ama o da savaş sonunda bizimle beraber hesap silecekmiş . Eski Eşkiyalardan sonuçta kankam. Siz silerken ben oynayamam yakışık almaz dediği için hadi yine iyisin :p Sende seviliyorsun aşkitoperipellam :p :p

Vayy arkadas iki ara bi derede herkese yesil isik yakmissin ahahahsh burhan bana bu gece kaziklarin en buyugunu atti silsinde gitsin bencede ahahsgsgs

Edit-997395

Yasaklı
Vayy arkadas iki ara bi derede herkese yesil isik yakmissin ahahahsh burhan bana bu gece kaziklarin en buyugunu atti silsinde gitsin bencede ahahsgsgs

Beyaz peynir gibiydin şimdi kaşar olmuşsun dee :p

Burhancım aydınlattı ama beni . Kanka dedi bak o çakallara köy verme , bugün senden aldıkları köyle 1 sene sonra sana şekil yaparlar . Twstats ss'lerin gezer sağda solda , gerek yok dedi . Şöyle bir düşününce gayet mantıklı geldi . Ne istiyorsunuz ulen siz benden :D Ayağımı mı kaydırmak niyetindesiniz açık konuşun :D

reis0636

Kılıç Ustası

Burhancım aydınlattı ama beni . Kanka dedi bak o çakallara köy verme , bugün senden aldıkları köyle 1 sene sonra sana şekil yaparlar . Twstats ss'lerin gezer sağda solda , gerek yok dedi . Şöyle bir düşününce gayet mantıklı geldi . Ne istiyorsunuz ulen siz benden :D Ayağımı mı kaydırmak niyetindesiniz açık konuşun :D

Kanka Sen burhanin lafiyla onun pesinden gittigin surece ayagin zaten kaymis daha biz ne desek dogrultamayiz seni :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi

Sen ne ayaksın öyle be, herkese gül dağıtıyorsun sonra milleti başımıza bela ediyorsun :D