Son Savaşın Kazananları Kim Olacak ?

Son Savaşın Kazananları Kim Olacak ?

• Toplam oy kullanan
    176

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Ayrıca yalan konuşmaya hiç mi utanmıyorsun çelik klanından oyunu bırakmış biri sadece köyleri benim için boşaltmak için attı çocuğun bir şeyden haber yoktu ben bile bugün öğrendim ama evren denilen çocuğun hakaretleriyle karşılaştım kendi fikrin olsun mert arkadaşım nerde ekmek varsa oraya yaranmaya çalışma cümle alem ne karakterde olduğunu biliyor hainliği seversin sonuç olarak
miyavlamayı kes aslan parçası, bende bütün mesajlar duruyor. gruba girip küfür edip çıktığını da gören gördü. Sen kendi yaptıklarına bak. Sen arkadaşından alacağın köyü bile elinde tutamıyorsun. Hani çok iyi oyuncusun ya o oyuncuya arkadaşın saldırı çıktığında köyü alacağını tahmin edemiyor musun? üstüne üstlük gidip adama artislik taslıyorsun bizim yarattığımız diplomasiyle, işine gelince bizdensin işine gelmeyince yamuk çiziyorsun. Hadi aslan parçası hadi. Miyavlama burada boşuna. Bütün ekip biliyor nasıl biri olduğunu. utandırma daha fazla kendini.
Hemde lv snapula'ya laf söylemeden önce adam bütün oyuncularımıza ham desteği yapmaktan kaç hafta gelişim göstermedi, kaç oyuncunun peşinde koştu senin takıldığın günler o arkadaş millete destek basıp atıyordu. Sense yatıyordun. yok gelişemedim yok şu olamadı falan da deme zarling 10 k puandan 250 k puana çıkarken sen napıyordun? Kısaca sen bi boka yaramadın. Ne gruba girip selam verdin ne de oyna baktın gelmişsin yarandan millete saldırıyorsun. Bundan sonra yazdığına da cevap vermez kimse. Kaale alınacak biri değilsin. Hadi eyvallah

Isengard53

Mızrakçı
Çocuk beni dinle ilk önce bu snapula yani mert dediğiniz adam biz sınırda savaş verirken çelik klanındayken günde 2 saat uykuyla bu arkadaş arkasını senin gibi vegasa dayayıp vegastan asker desteği almak için yalakalık ediyordu siz bilmezsiniz o zamanaları vegası yaranmaya çalışıyordunuz:) benim iyi oyuncu olduğumu düşünmüyorsan neden vegas yöneticileri seni vegas klanında istiyor oyununu çok beğenmiştiler lütfen gel diye bana gecenin bir saatinde wp den mesaj atmıştın? Ben vegası reddetmiştim sırf savaşmaktan korktukları için ama sonra sırf bazı arkadaşların hatrına size katılmıştım klanlarda verdiğim en büyük hataydı sonra zaten gidip rölantla sa imzaladılar utanç verici neyse zaten bunu tüm dünya biliyor öğrendi :) bu arada evren miyavlamak, sahibine havlamaktan iyidir...

Lv snapula

Mızrakçı
Neyse salın ağlasın biraz. Konustukça kalite düşüyor. Sanıyor ki elindeki 2 kamiyle rölantiyi dize getirecekti de vegas diplomasisi buna engel oldu.

İyi hatırlanmayacaksın. Birlikte oynadıgın bir çok kişi tarafından iyi hatırlanmayacaksın. Ben kötü de hatırlamam okadar geçmişimiz yok.

Topladıgımız hesabı sa olan klana vuralım hesap vegasta olmazsa diplomasi bozulmuş olmaz. Çok mantıklı. Köyü kaybedince vegasta olmayan hesaptan, diplomasiyi bozmadan kendin alacaksın ozaman. Vegas Yöneticilerine koşmayacaksın.

Ben saldım burayı. Düzgün üslup, saygı falan kimine olmuyor işte. Ben de başka türlüsünü bilmiyorum. Bu arkadaş gidince gelirim geri.

iyi akşamlar

Isengard53

Mızrakçı
Neyse salın ağlasın biraz. Konustukça kalite düşüyor. Sanıyor ki elindeki 2 kamiyle rölantiyi dize getirecekti de vegas diplomasisi buna engel oldu.

İyi hatırlanmayacaksın. Birlikte oynadıgın bir çok kişi tarafından iyi hatırlanmayacaksın. Ben kötü de hatırlamam okadar geçmişimiz yok.

Topladıgımız hesabı sa olan klana vuralım hesap vegasta olmazsa diplomasi bozulmuş olmaz. Çok mantıklı. Köyü kaybedince vegasta olmayan hesaptan, diplomasiyi bozmadan kendin alacaksın ozaman. Vegas Yöneticilerine koşmayacaksın.

Ben saldım burayı. Düzgün üslup, saygı falan kimine olmuyor işte. Ben de başka türlüsünü bilmiyorum. Bu arkadaş gidince gelirim geri.

iyi akşamlar
Cevap vermeden gideceksin o zaman bu ayaklardan vazgeç aşırı sinsi bir insansın mert ama bana sökmüyor senin wp discorddan konuştuklarını udw ve vegas dahil birçok klanın arkasından çevirdiğin işleri çok iyi biliriim burada sakın beyfendi ayaklarında olmaya kalkma hiç sana göre bir şey değil çünkü

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Cevap vermeden gideceksin o zaman bu ayaklardan vazgeç aşırı sinsi bir insansın mert ama bana sökmüyor senin wp discorddan konuştuklarını udw ve vegas dahil birçok klanın arkasından çevirdiğin işleri çok iyi biliriim burada sakın beyfendi ayaklarında olmaya kalkma hiç sana göre bir şey değil çünkü

1. Mert Can günah keçisi olduysa senin kankaların ve ekibin kalanı içindi. O gün herkes Mert Canı günah keçisi yaparken keyfin yerindeydi. Tutup böyle diklenmiyordun millete. Çelikten herkese dedi bu olayı ben üstlenirim siz laf yemeyin yeter.
2. Mert Cana sinsi diyorsun bi boka yaramayan, kalitesiz insanın tekisin. Mert Canın klan ve arkadaşları için yaptığı uğraşlar konusunda 100 de 1 ini bile yapmadın.
3. Udwye hak yemek konusunda demediğini bırakmayan sen, gelmiş burada hak yer olmuşsun.
4. besle kargayı oysun gözünü benim sana oyunu bırakma diye dediklerimi gelmiş burada anlatıyorsun, 3 gramlık beyninle çok biliyormuşsun gibi konuşuyorsun. Tutmuş benim sana aldırdığım köylerden kami atıyorsun :D birde o köylerden gönderme yapıyorsun gülmekten destek atamadım. :D

Sevdiğim insanlara laf söylersen bende sana söylerim. Gidip desene Emrah Abiye ben senin için böyle dedim. Desene umuta ahmete uzay abiye ben sizi ekip olarak görmedim hiç. Kayıtlar duruyor aslan parçası.
Şu an sana bizim klanda saygı duyan bir kişi kalmamış Allahtan senin güvenilmez olduğunu başından düşünmüşüz, bir kaç arkadaşımız olarak :) bundan sonra sen yoksun Sergen benim olduğum hiç bir dünya da iş yapamazsın :) birazcık karakterin varsa bırak diğer dünyalarda istatistikler konuşsun yada burada ağlamaya devam et :)

Lv SupeLTura

Kılıç Ustası
VEGAS KLANLARINA TEK ATAN UDW SAVAŞLARI :)

YOK CANIM NE SAVAŞMASI BİZ SAVAŞMIYORUZ ÇOK GÜZEL SEVİYORUZ :)

AĞZI OLAN KONUŞUYOR ZATEN BOŞVERİN HESAP SİLİP GİDENLERİNDE BURDA ATIP TUTMAYA HAKKI VAR :)

111111.png

11111.png

1111.png

111.png

Isengard53

Mızrakçı
1. Mert Can günah keçisi olduysa senin kankaların ve ekibin kalanı içindi. O gün herkes Mert Canı günah keçisi yaparken keyfin yerindeydi. Tutup böyle diklenmiyordun millete. Çelikten herkese dedi bu olayı ben üstlenirim siz laf yemeyin yeter.
2. Mert Cana sinsi diyorsun bi boka yaramayan, kalitesiz insanın tekisin. Mert Canın klan ve arkadaşları için yaptığı uğraşlar konusunda 100 de 1 ini bile yapmadın.
3. Udwye hak yemek konusunda demediğini bırakmayan sen, gelmiş burada hak yer olmuşsun.
4. besle kargayı oysun gözünü benim sana oyunu bırakma diye dediklerimi gelmiş burada anlatıyorsun, 3 gramlık beyninle çok biliyormuşsun gibi konuşuyorsun. Tutmuş benim sana aldırdığım köylerden kami atıyorsun :D birde o köylerden gönderme yapıyorsun gülmekten destek atamadım. :D

Sevdiğim insanlara laf söylersen bende sana söylerim. Gidip desene Emrah Abiye ben senin için böyle dedim. Desene umuta ahmete uzay abiye ben sizi ekip olarak görmedim hiç. Kayıtlar duruyor aslan parçası.
Şu an sana bizim klanda saygı duyan bir kişi kalmamış Allahtan senin güvenilmez olduğunu başından düşünmüşüz, bir kaç arkadaşımız olarak :) bundan sonra sen yoksun Sergen benim olduğum hiç bir dünya da iş yapamazsın :) birazcık karakterin varsa bırak diğer dünyalarda istatistikler konuşsun yada burada ağlamaya devam et :)
Ulan evren ne adamsın ya :D ben grupta zaten kendi fikrimi her zaman söyledim hiç kimseden çekinmeden bundan haftalar öncede forumada vegasın yanlışlarını yazdım daha geçen ss alıp bana attın durumu anlatacam sana diye bakma takmadım seni çok boş konuşuyorsun diye :D mert seni sen merti savunuyon ben anlamadım bu nasıl ilişkidir :Ddd gelelim mertin zamanınfa yaptığı iyiliklere mert benim için zerre bir şey yapmamıştır ben dahil yanımdaki arkadaşlarıma da iyiliği dokunmamıştır kendi adına konuş biz çelik olarak ayrılırken kendi ben vegasla olacam diyen adamdır nasıl bir cins olduğunu tüm dünya bilir.Ya evren umut dediğin adamla ben dünya başından beri birlikteyim 10 yılı aşkın arkadaşlığımız var sen yoktun,daha kim kimle bilmiyorsun gelip burda yalandan konuşuyon allah yardımcın olsun en diyim sana ben

Isengard53

Mızrakçı
VEGAS KLANLARINA TEK ATAN UDW SAVAŞLARI :)

YOK CANIM NE SAVAŞMASI BİZ SAVAŞMIYORUZ ÇOK GÜZEL SEVİYORUZ :)

AĞZI OLAN KONUŞUYOR ZATEN BOŞVERİN HESAP SİLİP GİDENLERİNDE BURDA ATIP TUTMAYA HAKKI VAR :)

15175 adlı eklentiyi görüntüle

15176 adlı eklentiyi görüntüle

15177 adlı eklentiyi görüntüle

15178 adlı eklentiyi görüntüle
Dostum sen bırak bu işleri bugün herkes bu istatistikleri atar dünya açılalı oldu 7 ay bi zahmet yapın hadi siz biraz geç geldiniz 1 ay civarı yine yapılır bol bol barbar toplayın siz sonra istatistik diye millete yutturun onuda geçtim altın günü yapmaktan başka olayınız yok dediğim gibi azıcık kendinize güvenseniz bugün rölantla savaş halinde olurdunuz ama malesef

Vegas, gereksiz konulara dahil olma, kurduğunuz cümlelere değecek vasıfta biri olmadığını zaten anlamış olmanız gereklidir.

1 Ders daha herkesi kendimiz gibi efendi görüp sayıp sevmeyeceğiz.

Devam etmeyin.

Sanada başarılar.

Isengard53

Mızrakçı
Vegas, gereksiz konulara dahil olma, kurduğunuz cümlelere değecek vasıfta biri olmadığını zaten anlamış olmanız gereklidir.

1 Ders daha herkesi kendimiz gibi efendi görüp sayıp sevmeyeceğiz.

Devam etmeyin.

Sanada başarılar.
Arkadaşım neden devamlı beyfendi ayağına yatıp devamlı cevap vermeye değmez diye söylenip ama cevap veriyorsunuz her konuşmanın altına tek efendi sizsiniz insanları kullanın kullanamadığınıza da bana yaptığınızı yapıp mağdur edebiyatına döndürün işi hadi abicim hadiii ben senin gibi çok yönetici gördüm sen git kendine başka ayakçı bul

Isengard53

Mızrakçı
YARGI DAĞITMAYA DEVAM EDECEM OYUNDA KÖYLERİMİ TOPLAYABİLİRSİNİZ AMA BURDA ALAYINIZ GELSİNNN

Isengard53

Mızrakçı
Kurnazliklarini bilemem ama isyan beklenen gelişmeyi büyümeyi veremedi vegas isyanı geçti isyan kendi eliyle verdi gibi gözüküyor ama world uzun daha dün udw kapatıyordu worldu
Ben bu durumu biraz yöneticilerin başarısızlığından kaynaklandığını düşünüyorum vegas rahat bölgede birçok oyuncusunun ağzına bal çalmayı iyi bildi ama diğer yönetimler biraz daha hırlaı davranıp savaştan kaçmadı vegas devamlı ittifakla ilerlemeye çalışıyor bu da onların en doğal hakkı ama tek başlarına asla başarılı olamazlardı şuan işler değişti ama çünkü iyi oluşum sağladılar yinede hiçbirinden bir şey olmaz ama altın günlerinde iyiler :ddd

Lv TİRAN

Okçu
Ben bu durumu biraz yöneticilerin başarısızlığından kaynaklandığını düşünüyorum vegas rahat bölgede birçok oyuncusunun ağzına bal çalmayı iyi bildi ama diğer yönetimler biraz daha hırlaı davranıp savaştan kaçmadı vegas devamlı ittifakla ilerlemeye çalışıyor bu da onların en doğal hakkı ama tek başlarına asla başarılı olamazlardı şuan işler değişti ama çünkü iyi oluşum sağladılar yinede hiçbirinden bir şey olmaz ama altın günlerinde iyiler :ddd
@Lv Big Bad Wolf knk naptınız buna boş konuşuyor sürekli :D