Sohbet Uygulaması

• Konuyu başlatan Mr.Fatih
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba Klandaşlar;
Oyunu daha önceki senelerde de oynamış, orta yaşta bir bireyim. Seneler öncesinde klansavasları adı ile oynadığımız zamandan , bu zamana kadar büyük çapta bir değişiklik göremiyorum. Oyunun masaüstü versiyonu, bir çok online oyunun mobil uygulamalarından daha kısıtlı.
Özellikle ,klan yönetimleri olarak ani kararlar vermek, fikir birliği oluşturmak adına toplantı yapmak zorunda kaldığımızda, oyun sitesi bize bu konuda yardımcı olmuyor. Gelen kutusu ile yapılan mesajlaşmalar çok kısıtlı.
Bu nedenle, hem samimiyetleri daha fazla arttırmak, sitede geçirilen saatleri daha eğlenceli ve faydalı hale getirmek, iletişim adına daha etkin bir oyun için "Java" nın nimetlerini kullanarak, en azından masaüstü versiyonunda "Sohbet" bölümünün eklenmesini istiyorum. Bu oyunda büyük fark yaratacaktır. Bizleri de diğer iletişim yolları aramaktan kurtaracaktır!

Saygılarımla..

BirDost*

Ağır Atlı
oyunu yavaşlatacağı ve sistemi zorlayacağı için bu uygulamaya geçilmiyor ki bakıldığında haklılarda bence :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Bireysel değil de html bir genel chat olabilir. bu html'de 5-6 oda olur. 2sinde yeni oyuncular öğrenmek istedikleri şeyleri sorarlar 2sinde sohbet olur 2sinde oyun oynanır. server'a yükü çok düşük olacaktır, ve yeni bir sayfadan girileceğinden normal oyunu etkilemez. Ben bu öneriyi 6-7 yıl önce yaptım. HEmen hemen tüm yazıtabanlı oyunlarda olan bir şey.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
IRC chat bazı ülkelerde kullanılıyor, ancak bizim tercih ettiğimiz ve onayladığımız bir durum değil.

3 gün sonra tıpkı burada olduğu gibi her sorulan soruyla dalga geçmeye başlayacak, her gelen üyeye bir laf iğneleme çabası olacak, yapılan emekler tamamen hiçe sayılıp - sanıyorum ki normal hayatlarında da tek işi yapılan her şeyle dalga geçmek olan kişiler bolca olduğu ve kendilerini burada sırf buna adadıkları için - dalga geçilmeye başlanacak ve yetkililerimiz bir de burada uğraştıkları kişilerle o ortamda uğraşmak zorunda kalacaklar.

Dolayısı ile gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişilere hiçbir katkısı olmayacağı gibi ek bir yük oluşturacaktır. Bu yüzden 6-7 sene önce olduğu gibi bugün de, ya da bizim fikirlerimiz alınmaya devam ettiği sürece gelecek yıllarda da bu öneri kabul edilmeyecektir.

İyi oyunlar dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.