SOA'nın korkudan hala başlayamaması

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Çok şükür bir allahtan korkumuz gerisinden yana sıkıntı yok :D

Güneybatıda başlamış bulunmaktayız herkese başarılar.

DeletedUser63389

Ziyaretçi
Bizimle derdi olan ne çok klan varmış öyle. Olsun gözüm olsun. Ne kadar çok düşman o kadar onurlu savaş demektir :)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
myw sana yangın çocuklar da başlamamış galiba:D

DeletedUser58069

Ziyaretçi
SOA nin yaninda savaşmaya geldim de. Forumda çocukça korkmuslar falan filan yapiliyo . Çoğu tanidigim adam . Korkulari yok. :) kaybederlerse tebrik edecek kadarda adamlar . En azindan forumda korku cart curt diye baslik acmiyolar.

Ha bide unutmadan. Bence gerçek korku barbar destekleyip korkuyu bastirmaktir :) :)

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Adam işi gücü bırakmış SOA başladı mı ne zaman başladı yeniden mi başladı onu takip etmiş bizi sıralamada 2 saat görmeyince heveslenmiş başlık açmış :) Çok aldırmamak lazım

myw**

Dük
SOA nin yaninda savaşmaya geldim de. Forumda çocukça korkmuslar falan filan yapiliyo . Çoğu tanidigim adam . Korkulari yok. :) kaybederlerse tebrik edecek kadarda adamlar . En azindan forumda korku cart curt diye baslik acmiyolar.

Ha bide unutmadan. Bence gerçek korku barbar destekleyip korkuyu bastirmaktir :) :)

bi bjk nin kadrosunu birde sao dan tanıdıgın 5 kişi saysana bana alırım hesabını mike :)