Soa'nın gücü.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Moonknıght

Ağır Atlı
sis klanı içinde aynı benzetme yapıldı.2 gün sonra w sonu dostluk postları geldi arkadaşlar sonra biz kötüsünüz diyince ağlıyorsunuz ama olmuyo böyle.Başkan diye ortada gezen adamın köyüne bak haritada pre kasan yağma köyü yapalım diye uğraştığımız adamlarda daha çok asker var rezalet :D

Dodge Slap

Baltacı
sis klanı içinde aynı benzetme yapıldı.2 gün sonra w sonu dostluk postları geldi arkadaşlar sonra biz kötüsünüz diyince ağlıyorsunuz ama olmuyo böyle.Başkan diye ortada gezen adamın köyüne bak haritada pre kasan yağma köyü yapalım diye uğraştığımız adamlarda daha çok asker var rezalet :D
dede ve klanlar kılmayanlarla da müttefik olacaklar bence

DAĞISTANLI

Yasaklı
Bunlar multiniz değil mi şimdi erkeksen doğruyu söyle. Değilse hesap sileceğim. Ben yanıtı biliyorum da sana da şans tanıyayım.

Adamlar profesyonel oyuncu:) kötü soylemler de bulunmadan nasıl durdun anlattın bu şekilde helal herkes dayanamaz

**All is Well**

Baltacı
Arkadaş son of anarchy en iyi klandır. Her oyuncusu ultra zekidir. Aksini iddia eden multidir.
Her düşmanının onunla savaşmaktan kaçınmasının sebebini videoda anlattım.

Kendilerini tebrik ederim kırıcı mesajlarım olduysa da kendilerinden özür dilerim.

Hocam 76 da Kohlidi dayıyı topladık bu dünya da bize yakın geldi acaba multimiz mi bi ona da bakar mısın :)

*Lebron*

Yasaklı
Bunlar multiniz değil mi şimdi erkeksen doğruyu söyle. Değilse hesap sileceğim. Ben yanıtı biliyorum da sana da şans tanıyayım.

Kardeşim sizde kimle savaşsak veya kime saldırsak Multi diyip geliyorsunuz. Siz hiç savaşmadiginiz için anormal geliyor tabi böyle savaşan bir klan görünce. Kesimler ortada.

Worafz

Okçu
Fenerbahçe gibisiniz saha da kazanamadığızı masada almaya çalışıyorsunuz ama aynı fener gibi onu da alamıyorsunuz :) siz de profillerine sahte kapatma yazın taraftarınız mutlu olsun

bd1224

Milis
Arkadaş son of anarchy en iyi klandır. Her oyuncusu ultra zekidir. Aksini iddia eden multidir.
Her düşmanının onunla savaşmaktan kaçınmasının sebebini videoda anlattım.

Kendilerini tebrik ederim kırıcı mesajlarım olduysa da kendilerinden özür dilerim.
Bu dünya 2010-2011 sezonu şampiyonluğundan daha şaibeli bi dünya fetö palelel kumpas cart curt muhabbetleri gelir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.