SOA

• Konuyu başlatan DeletedUser67274
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67274

Ziyaretçi
Sen gerçekmisin yoksa milleti trollemek için mi forumda takılıyorsun , 47 de oynuyorsan hangi hesaptasın

Süpriz yapmayı severim :) Sıranı bekle canımın içiii seviyorum seniiii yaşın 35+ bu yaştan sonra ağzını boşma canım abimmm

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Adam haklı D O L A R .. Mesela biz w43 te bu soa yı sevemedik neden çünkü forumda boş yapıp itici itici konuştukları için .. O yüzden ortalığı germenin lüzumu yok .. Artık sadece savaşıyoruz.. Kasma ;)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Hangi hesapta bu sürpriz yapacak arkadaş pro klanında mı ?

tanımıyorum ki... tanıdığım biri çıkmasını da istemem zaten =) Kaldı ki buraya gelip yaptığı laga luganın bize yarayan hiçbir tarafı yok ..

DeletedUser67243

Ziyaretçi
Bu hesap TRUVA klanından hiç bir üyenin değildir.

Burda soaya en çok sallayan benim bu beni de aşmış sakin ol şampiyon :D

UNCHARTED

Dük
Gerek yok bu tarz şeylere gerçekten bu saatten sonra renkler belli oldu her tarafın savaşılır geçilir..

DeletedUser67243

Ziyaretçi
Gerek yok bu tarz şeylere gerçekten bu saatten sonra renkler belli oldu her tarafın savaşılır geçilir..

bu hesap soadan bir yönetici bile olabilir klandakilere gaz vermek için kullanıyor sanırım bak bizim hakkımızda truva respawn ne yazıyor diye :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Dolar mi dinar mi ne kadar saçma birisin ya çocuk çocuk hareketler.
Pro dan yada sinerji den biri şunu sustursun ya rezil ediyor sizi.

Sterlin hesap siliyorum bunu da yaz burada cnm hadi kendince konus kendince gül

Böyle saçma kişilerle oyun oynuyoruz ya

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Bizimle ne alakası var Yasin :D nickini bile bilmiyorum arkadaşın
Knka sıkıntı şu bizi yazıp çiziyorlar bizden biri ağzını açmıyor saygısını bozmuyor
Ve reis58 bir ara vardi şimdide dolar siz olmayabilirsinz ama burada onu susturabilirsiniz her kimse .
Burada oyun oynuyoruz eğleniyoruz muhabbet ediyoruz böyle fareler ortaya cikinca mide bulandırıyor sadece

Knka sıkıntı şu bizi yazıp çiziyorlar bizden biri ağzını açmıyor saygısını bozmuyor
Ve reis58 bir ara vardi şimdide dolar siz olmayabilirsinz ama burada onu susturabilirsiniz her kimse .
Burada oyun oynuyoruz eğleniyoruz muhabbet ediyoruz böyle fareler ortaya cikinca mide bulandırıyor sadece

bizden birilerinin böyle boş yapacağını sanmıyorum o yüzden biz takmıyoruz çünkü kim oldukları belli değil belki üstte birinin dediği gibi soadan başka klanlardan açılan fake hesaplar bile olabilir şimdi gelip laf atmayın olabilir diyorum bizde elimizden geldiğince saygı çerçevesinde çizgimizi bozmadan oynuyoruz ve şunu da ekleyeyim savaşı kazanınca dünyayı kurtarmıyoruz böyle şeyler yazmanın hiçbir mantığı yok daha önce c2 ve c8 de nopta oynadım şimdi nopa rakibim başka dünyalarda herkes birbiriyle oynayabilir gerek yok böyle şeylere

DeletedUser59311

Ziyaretçi
bizden birilerinin böyle boş yapacağını sanmıyorum o yüzden biz takmıyoruz çünkü kim oldukları belli değil belki üstte birinin dediği gibi soadan başka klanlardan açılan fake hesaplar bile olabilir şimdi gelip laf atmayın olabilir diyorum bizde elimizden geldiğince saygı çerçevesinde çizgimizi bozmadan oynuyoruz ve şunu da ekleyeyim savaşı kazanınca dünyayı kurtarmıyoruz böyle şeyler yazmanın hiçbir mantığı yok daha önce c2 ve c8 de nopta oynadım şimdi nopa rakibim başka dünyalarda herkes birbiriyle oynayabilir gerek yok böyle şeylere

Beraber oynadık biliyorum seni oyun oynuyoruz sonuçta kim hesap siliyorsa onun derdi burada bos yapıyorlar.
@Reis58 mi o sizin klanda neyse tartismicm burada sadece forumda böyle bizden biri dahi olsa susturuz biz sizde onu yapmanızı istiyoruz .
Kazanılır kaybedilir sonuçta oyun bu onemli olan dostluk gerisi boş.
Stresimizi atmaya geliyoruz buraya