Soa vs Vatan

Lebron2

Yasaklı
kaju kim ya tanımıyorum bile shfhfsh
açıkçası bence dünyada aşırı büyük bir savaş dönmedi yoksa daha düne kadar kesimde biz 1. konumda olmazdık zaten dönmüş olsa..
şimdi bunu dedim diye kardeşim karşımızdakiler dayanmıyor napalım diye boş yapacaksınız bunun sonu yok mesela şuan son savaşta %30 oyunculuk önemliyse %70 köy sayısı ve pre miktarı farkı önemli olacak açıkçası
he savaşacak mıyız tabi ki savaşacağız ama emin olun sizin gibi oyuncular nadir değil gidin ,nete 1 ay oynayın bu kadar güveniyorsanız bu egonun boşluğunu görürsünüz kendinizde sfghj
he başka şartlarda da savaşırız illa ki öyle de görürüz ileride 2 ayda bir dünya açılıyor illa denk gelinir kolay gelsin takılmayın çok böyle şeylere

Kral net de de oynadık.Operasyon yapıp köy topluyoruz diye ban yedik :D Net çöp sadece 1 hesabı 4-5 kişi oynuyor.Adamlarda böyle toplu operasyon yapalım köy alalım felan yok.Herkes görevini güzel bi şekilde yapıyor orada.

Olum hile hurda ve para dönen bi oyunun üzerine kim tr vatandaşları kadar düşebilir ? :D:D

Lebron2

Yasaklı
Hayır artizz olarak da çöp bi klansınız.Bugüne kadar sürekli sığıntı olup, takıldığınız ekipleri klanları çıkıp satma planları yaptınız.Bırakında size de giydirelim,aşağılayalım,hor görelim,örseleyelim ya.

Raqek

Mızrakçı
Hayır artizz olarak da çöp bi klansınız.Bugüne kadar sürekli sığıntı olup, takıldığınız ekipleri klanları çıkıp satma planları yaptınız.Bırakında size de giydirelim,aşağılayalım,hor görelim,örseleyelim ya.
Kirbaçlamayı unuttun kral

Lebron2

Yasaklı
Kirbaçlamayı unuttun kral

:D:D Kardeşim ben sözlü olarak küçük düşürme taraftarıyım.Fiziki işlemlere gerek yok.Gerçi sizi ne kadar sözle küçük düşürebilirim ki :D:D Dünya açılalı 4 ay olmuş ban yiyenler,dağıtılanlar olmasa halen aynı yerde kalacaktınız :DD::D asıpdoausşdtga7şosdtaş

*SERHAT

Hafif Atlı
Ah!
Oynanıyo' final
Babalar firar
Ah! Saat 200 milyar
Kuruyo'lar komplo
Kankam sürer motor
Piyasa bi' orman ama babada var rambo
Ah! Sert kaba babalar dominan' (Şş)
Yeni manitamın ismi ya Monica (Wouh)
Hareketler kısıtlı bak olaylar ideal
"Merhaba"na "Merhaba"
"Görüşürüz, hoşça kal" (Grr)
Bi' kaç araba var, sanki rent a car
Make legal, oğlum hep devam yola (Yeah)
Bende bi' kişinin sade resmi var
Valla' mutlak golü bunlar taca attılar
Benim yeni araba bebeğim of, of
Dedi "Senin yanına geli'm" of, of (Mhm)
Bunu gören herkese şok, şok
İmzala bütün sözleşmeleri, let's go
Oynanıyo' final
Babalar firar
Ah! Saat 200 milyar
Kuruyo'lar komplo
Kankam sürer motor
Piyasa bi' orman ama babada var rambo (Şş)
Elindekini ver (Huh)
Fransız'a "Jé m'appelle"
Memnun oldum matmazel
O da bi' "Merhaba" der
Olsun yine de gel
"Tamam, o halleder"
Tükenmez çareler
Etrafta düğmeler
(Ver baki'm AKDO)
Senin sorun ne kardeş?
Saat, saat daha 5 (Wouh!)
Saat daha 5; saat, saat daha 5 (Brrr)
Senin sorun ne kardeş?
Saat, saat daha 5
Saat daha 5; saat, saat daha 5 (Brrr)
Vallahi vazgeçmiş ondan
Dedim ona, "Kapat şunu" (Yeah)
Senin sular geçmiş çoktan
Haberin olsun
(Ah)
Oynanıyo' final
Babalar firar
Ah! Saat 200 milyar
Kuruyo'lar komplo
Kankam sürer motor
Piyasa bi' orman ama babada var rambo

honey badger

Okçu
:D:D Kardeşim ben sözlü olarak küçük düşürme taraftarıyım.Fiziki işlemlere gerek yok.Gerçi sizi ne kadar sözle küçük düşürebilirim ki :D:D Dünya açılalı 4 ay olmuş ban yiyenler,dağıtılanlar olmasa halen aynı yerde kalacaktınız :DD::D asıpdoausşdtga7şosdtaş
Aynen siz mesela banlı hesaba yerleşip büyümediniz alay savaşında adfhj veya fena dağıtılınca hiç köy toplamadınız :)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Evet büyümedik, op yaptığımız bölge ile yerleştiğimiz bölge farklıydı yaptığımız ilk opta yardık geçtik. Fenadan da dağıtılınca hatrı sayılır bir köy toplamadık. Kıtamızda bulunan 40 50 köyleri vardı zaten 30 tanesini falan almıştık dağıtılmadan önce sonrasında aldığımız köylerle büyüdüğümüzü idda ediyorsan da buyur et ama aynı oyunu oynadığımızı düşünmüyorum artık :D sen tribalwars.net le falan karıştırıyorsun muhtemelen bazı olayları :)

Lebron2

Yasaklı
Aynen siz mesela banlı hesaba yerleşip büyümediniz alay savaşında adfhj veya fena dağıtılınca hiç köy toplamadınız :)

Kardeşim ne yapalım yani hesaplar ban yedi diye,klan dağıtıldı diye saldırıp toplamayalım mı ? Ki en büyük mü bilmiyorum ama çok büyük olan shall we begin? 'in de dediği gibi, fenadan bize 30-35 köy kaldı,dağıtılmadan önce savaşta da kafalarına vura vura alıyorduk 2 op yaptık 30+ köy aldık.Alay konusuna gelecek olursak da venom dayıdan fenersavar shall we begin? ve sessizask hesapları her gece köy düşürüyordu.Karşılıklı fakeler oplar oldu baktık 3-5 tanesinin komutu geri dönüyor,o hesaplara hemen op çizmiş yamyamlar.Biz bu anlar için yaşıyoruz kardeşim lütfen.
Oyunu takip etmekte mi suç oldu ? Tribal de yokmu böyle şeyler ? :D

Lebron2

Yasaklı
Biz yapınca suç siz yapınca proluk anlıyorum adfhjk

Yahu kimi suçladık kardeşim ? :D Yani savaştığın hangi klandan bi oyuncu ban yedi de,bizde sana banlı hesaba op yaptınız dedik ? Bi kere bize ne senin savaştığın,yendiğin veya yenildiğin klandan.Bu sizinle onlar arasında ki mevzu.Bizde ki banlı hesaba çökseniz laf yapardık bak.

honey badger

Okçu
Yahu kimi suçladık kardeşim ? :D Yani savaştığın hangi klandan bi oyuncu ban yedi de,bizde sana banlı hesaba op yaptınız dedik ? Bi kere bize ne senin savaştığın,yendiğin veya yenildiğin klandan.Bu sizinle onlar arasında ki mevzu.Bizde ki banlı hesaba çökseniz laf yapardık bak.
Niye daha demin bunlar savaşmıyor aynı yerlerindeydiler yazmadın mı anlamıyorum seni hocam
bize ne diyorsun mesela e o zaman aynısı bizim için de geçerli şöyle savaştık böyle savaştık yazıp duruyorsun boşa
ben istatistiklerde family savaşında öndeyim şuan onlardan da alabilirsin bunu z-t dağılınca köy düştü evet ama siz de bizim kadar belki daha da fazlasını aldınız oldu mu bir savaşınız z-t yle zaten bakıcıyla onunla bununla aldınız
yani siz her gün bize yazmasanız salsanız biz de salsak sanki daha güzel olur her gün bir klan hakkında atıp tutarak olmuyor kimse ak kaşık değil burada

honey badger

Okçu
3 ay önce alınan 30 köy gayet önemli bir durum bu oyunun zamana bağımlılığını unutuyorsunuz z-t dağılalı 1 ay belki oldu veya ortadan o köyler düşmese alay savaşı bu kadar hızlı biter miydi yani oyunu kaç yıldır oynayan adamlarsınız zaten bunları biliyorsunuz klanım adına konuşursam siz bana boş ithamlarda bulunmayın ben de bulunmayacağım bulunan olursa aranızda tartışın beni ilgilendirmez ama klanları buna katmayın gereksizce

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Hocam oyunu biliyoruz evet, bu yüzden senin aksine o köylerin bir fark yaratmayacak sayıda olduğunun farkındayız . Uzatmaya gerek yok senin düşüncen öyle diyelim iyi oyunlar

Lebron2

Yasaklı
Kardeşim oynadığın klan artiz.Ortada bi klan yokki bu klan üzerinden tartışalım,o klanı herhangi bi tartışmaya katalım :D:D 3-5 tane çar çakalın kurduğu klan.Enes kendisi de gögsünü gere gere pressman la olan videosunda diyor zaten çıkıp vurduğum klan düşmezse o klana ben sağlam klan gözü ile bakarım vs vs.
Yani kendi klan kurucun bile,kendisi,klanı hakkında böyle şeyler diyor ise biz neden saygı duyalım o klana ? :D:D

Gomtan35

Yasaklı
Kardeşim oynadığın klan artiz.Ortada bi klan yokki bu klan üzerinden tartışalım,o klanı herhangi bi tartışmaya katalım :D:D 3-5 tane çar çakalın kurduğu klan.Enes kendisi de gögsünü gere gere pressman la olan videosunda diyor zaten çıkıp vurduğum klan düşmezse o klana ben sağlam klan gözü ile bakarım vs vs.
Yani kendi klan kurucun bile,kendisi,klanı hakkında böyle şeyler diyor ise biz neden saygı duyalım o klana ? :D:D
Anlamadım tam olarak pressman videosu tarafını