SOA VS SPEED

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Sinanaga*

Milis
Soa klanının pre bot script vs ile oyunculuk nidaları atarak sağa sola salça olduğu görüyorum. Oyunculuğuna güvenen bu playerleri Tr speed serverine bekliyorum malum er meydanı orası script bot vs yok alayınızı bekliyorum haber vermeniz yeterli aşağıya cv bırakıyorum incelersiniz preli playerler.

*SERHAT

Hafif Atlı
adamlar oyunu oynamak istemiyoruz dedikçe oyuna çağırıyorlar asflkdslgk

uyznlar

Ağır Atlı
1-2 kere speed girdiğimde orada bile ittifak kurmuştunuz :D o günden beri speed girmiyorum... Benim gibi birçok oyuncuyu kaçırdınız :(

september

Okçu
1-2 kere speed girdiğimde orada bile ittifak kurmuştunuz :D o günden beri speed girmiyorum... Benim gibi birçok oyuncuyu kaçırdınız :(

Biz en son gerçek manada 3-4 yıl önce belki oynamışızdı speedi. Orada bile o zamanlar hep bir ittifak kurup kendini bir şekilde 1. yapıyordu. Değişmemiş anlaşılan :D Diğer arkadaşlar gelsin anlatsın nasıl bir player olduğunu vasat sinancık

kabız haydar

Yasaklı
Soa klanının pre bot script vs ile oyunculuk nidaları atarak sağa sola salça olduğu görüyorum. Oyunculuğuna güvenen bu playerleri Tr speed serverine bekliyorum malum er meydanı orası script bot vs yok alayınızı bekliyorum haber vermeniz yeterli aşağıya cv bırakıyorum incelersiniz preli playerler.

dayı 2 hafta takıldım speedde seni de tanıyorum. patates ettim yolladım.

Ha şu da bi gerçek. speek azına kadar multici botçu dolu.

Sinanaga

Acemi
Arkadaşlar sakin ben birine sallayacak olsam kendi hesabımla sallarım beni bilen bilir :) öyle fake hesapları dikkate almayın .

RandeulForce..

Yasaklı

oha böyle bir sayfamı varmış ilk defa görüyorum güzelmiş

Durum
Konu yanıtlara kapalı.