SoA vs Phfs, Sas

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Aynen sanattır herkes anlamıyor :D

düşmanı yakındaki köyleri keserek herkes alır önemli olan barbar almak :D sonuçta sayısal üstünlükleri var :D

Beklenmedik bir tespit, Şaşırttın.

Son kez rica ediyorum, lütfen bundan sonra beni buralara katma, savaşı kaybedersek laflarımın ss'ini al gel beraber dalga geçelim. O zamana kadar lütfen beni alıntılayarak buralara katma. Rica ediyorum. Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Bence soa ekibi komple ban yemeli çünkü yaptıkları trollelerle biz diğer oyuncuların oyuna odaklanmalarına engel olmakta.

Bu sebeble forumu okuyayım yok oyuna bakayım derken halen 1 köy alamayan insanlar var ve bu konuda cidden mağdur oluyoruz.

aaa tüm planı bozdun abi :D

DeletedUser66742

Ziyaretçi
Kanka barbardan ara yememek için misleri bölerek attın umarım durum çok riskli yoksa :D

DeletedUser55507

Ziyaretçi
klan dışı desteğin açık olduğu dünyalarda barbarlardan saldırı gelirdi görev için hey gidi hey :D

şimdi o eski barbarlar kalmadı ya rakibin de azalmıştır şimdi :D

Senin geleceğin o barbar köyleri , bence haklarında ileri geri konuşma , sonra aralarına almazlar bak seni :D

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Ne demek isyan SAS'ı satmadı ? İsyan değil miydi sasa gelipte bearaber soayı vuralım diyen. Dünya sonuna kadar müttefiğiz beraberiz diyen. Bizi satmadan önce bize gelen haberlere rağmen sas kimseyi sattı demesin dedik biz. Bi anda taraf değiştirince bunun adı satmak değil de nedir ? Gelip bize açıklama yapacak kadar bile yüzleri yok bu isyancı arkadaşların. Burda forumdan hiç çıkmayan soacı kankaları savunur anca onları.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Geleceğimi düşündüğünüz için teşekkür ederim :D çok şapşiksiniz yiha :D

he bu arada durum şundan ibaret dimi :D

Z3L9BZ.png

DeletedUser61569

Ziyaretçi
bizimle müttefik veya bizimle beraber savaşan adamı sonuna kadar savunuruz. attığımız destekler mis araları en net göstergesidir. SOA klanı diplomasi yapmış 2 klanla birden uğraşamayacağını anlamış farklı yolllarla karşı DALGA GEÇTİĞİ rakibine boyun eğmiş veya kandırmıştır. ben isyan oyuncularından bunca laftan sonra sonuna kadar savaş beklerdim. kimseyi tanımam etmem benimle birlikte olan savaşan herkes sonuna kadar dostumdur. oyun bu sonuçta reel hayatta madalya takmıyorlar beyler bayanlar.

nlAJo0.png

vPgJ7v.png

1EYG0A.png

LDpO0j.png

r1gJv7.png

7DoyZ5.png

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Ne gerçeği hangi uydurma gerçekler bunlar :D haritadan çıkış bulamayınca 2 klandan birini yanınıza çekmeniz gerekiyordu yoksa bölgeyi kapatamayacağınızı biliyordunuz. Sürekli attığınız oltalara isyan takıldı sadece :D ama merak ediyorum kendi aranızda konuşuyo musunuz nasıl kandırdık ama isyanı kendi tarafımıza çektik diye :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.