SOA VS PAYİDAR

• Konuyu başlatan DeletedUser64783
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Lan ne casusu yaw, destek istediler de attım mı sence :D Biz sanki bilmiyoruz hiç bir şey :D :D :D

Head.Hunter daha klandan çıkmadan 2 gece önce çıkacağını biliyoduk, skype de bunun konuşmasını birçok kez yaptık, ama klandan atmadık :D

Ben kimseden çıkma ihtimalimi gizlemedim şuan burada olup SOAda yöneticilik yapan herkes bana sorduğunda ekibim geri dönüp oynamaya devam etmek isterse çıkarım dedim. Bi kişi bile bunu inkar edemez mesajlar hala duruyo. Benim yediremediğim olay sanki SOAya geçip asker toplayıp geri çıkmış tayfanın içinde bulunuyomuşum gibi davranılması. İsteyen herkese mesaj iletebilirim benim tüm sınır köylerim destekliydi ve 1 kami bile girmemişti kendi askerlerim ful çiflikti. PAYIDAR dağılınca ve SOAya geçince tüm destekleri geri gönderdim. Tekrar Mirliva kurulunca oraya geçip doldurdum köyleri. İlk gittiğim gün 1 kamimi SOAdan hiç tanımadığım adamın köy alması için harcadım onun da mesajları duruyo. SOAya geçerken de ekibim siliyo bende bi süre pasif takılıp köyleri dağıtacağım diye belirtmiştim. Oyunu savaşmak için oynuyorum benim için düşman yok rakip var. SOAdan da S7den de Şamandan da her gün muhabbet ettiğim sevdiğim insanlar var. Oyun için kalp kırmaya gerek yok arkadan gereksiz oyunlar çevirmeye de gerek yok.

DeletedUser64783

Ziyaretçi
@Safderun

Modum başlığı ben açmıştım ortada böyle bir klan kalmadıgına göre kapatabilir misiniz.

Teşekkürler..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.