SOA vs PAŞA

***DAYI***

Ağır Atlı
soa da ki adam olmayanlara başarılar diliyorum hiç biriniz benim gözümde adam değilsinzi bilginize seviyorum sizleri

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Başarılar Paşa w.32 'de aktif bi ekipti Soa'da öyle oldugu için bu savaş biraz çekişmeli gidicektir iyi eglenceler .

DeletedUser66013

Ziyaretçi
Başarılar Paşa w.32 'de aktif bi ekipti Soa'da öyle oldugu için bu savaş biraz çekişmeli gidicektir iyi eglenceler .
Sadece w32 mi ? Ama bu paşa klanı ile gorüsecem bir dünyada acıkca randevu veriyorum w54 de gorüselim bakalım cagırmayın beni klana ayıp valla size :(

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Şu Paşanın atarlı genci klanları savaşa soksun baş başa kaldık artık istatistik kasacaz daha

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Kimse müdahil olmazsa Çöp SOA kazanır siz en iyisi paşa paşa bırakın köyleri huzurumuz kaçmasın :D

DeletedUser66489

Ziyaretçi
normalde soa başlıkları şu zamana kadar 10 sayfa olması lazımdı.

DeletedUser57156

Ziyaretçi
10kişi girdiğim dünyada beni fazla umursuyorsun emirhan ;) sal beni bebe

DeletedUser66909

Ziyaretçi
Duydum ki haremime katılmak isteyenler varmış hahdjajs

DeletedUser57156

Ziyaretçi
Aaaa ama kalbimi kırıyorsun benden 1 köy alamazsınız diye erkeklendiğin günlere ne oldu :confused:
Aaaa kuru iftira sen çok iftiracısın öbür tarafta bunların hesabını nasıl verceksin

Şakayı bi kenara bırak savaşıcaksak delikanlı gibi burdayım ;) klanların adına hakaret etmeden oynayalım,bireysel sıkıntısı olan varsa bireysel ayırsın meselesini

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Aaaa kuru iftira sen çok iftiracısın öbür tarafta bunların hesabını nasıl verceksin

Şakayı bi kenara bırak savaşıcaksak delikanlı gibi burdayım ;) klanların adına hakaret etmeden oynayalım,bireysel sıkıntısı olan varsa bireysel ayırsın meselesini

Sülaleni getir dedikten sonra saygıdan bahsetmen tuhaf olmuş :)

DeletedUser57156

Ziyaretçi
Ağlama la bebe sülaleni getir bu w yi kapatamıcaksın dedim sen köy alamıcaksın a bağlamışsın haddi abi hadii

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ağlama la bebe sülaleni getir bu w yi kapatamıcaksın dedim sen köy alamıcaksın a bağlamışsın haddi abi hadii

ama lütfen ağlamayalım..

alihandro61*
phone.png
29.06. tarihinde saat 02:17
İtalik yazmaya devam manitana da mı böyle yazıyorsun :D 7sülaleni getir beklerim hadi bakalım kolay gele yaklaşıcaz az kaldı
258453_thumb
FenerSavar29.06. tarihinde saat 02:16
ağlamayı bırakacan mı ?
258143_thumb
alihandro61*
phone.png
29.06. tarihinde saat 02:15
Sen tüm klanını getir benim sırf bi köyümü alamazsın oyununa bak sabır çekerek çıkmaya devam edersin artık dc lerde