SOA-NOP

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TocholongTR

Milis
Bak burdan 0 kesim ile bir kişi bile ban yemedi geçerli bir sebep bile yok :) Adamlar istediğini yapmakta o kadar özgür ki biz bir köy için 50 kere düşünüyoruz ne güzel adalet ketcaplı.png

Cyroburn*

Ağır Atlı
Benim anlamadığım 2 profil açıp baktım. 2 farklı profil kendi alt klanından birer oyuncu toplamış ve aldıkları köy sayıları da aynı ikisi de 7şer köy almış alt klandaki oyuncudan. profillerden biri kısacık bir süre zarfı içinde 2 kere saldırıya açık ban yiyor öbürü dümdüz oyununa devam ediyor. ben arkadaşı suçlamıyorum bu arada kendisini tanımam belki kesip aldı gerçekten yada belki de bu profil başka bir olaydan tekrar ceza aldı ama artık bu olayların tesadüfen böyle denk düştüğüne inanmıyor insanlar bu bir gerçek. :)

Olmaz olmaz diye bir şey yoktur 100 yıllık Türk futbolunda olmaz denilen şey oldu TFF artık maç sonları çıkıp tartışmalı pozisyonlar ile alakalı VAR kayıtlarını açıklıyor @Mr.Storm bence sizde artık VAR kayıtlarını açıklayıp sorumlu olduğunuz bu topluluğu bilgilendirme ve güven ortamı yaratmayı deneyebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.