SOA-NOP

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TaPeTaS

Casus
@Shall We Begin? "Dinime küfreden müslüman olsa bari" diye bir söz var, bilir misin adaş? :)

@Mr.Storm Destek sistemine yazdıklarıma 4 gündür cevap verilmiyor, bir durum mu zuhur etti acaba değerli modum?

47255 adlı eklentiyi görüntüle47256 adlı eklentiyi görüntüle
1709171374205.png

Senin yazdığın gibi @Ömerylmz 'dinime küfür eden müslüman olsa bari'

Bu arada @Mr.Storm cevap vermediğini de yazmışsın ama destek sistemi pasif hesap nasıl toplanır diye sorulara cevap vermez böyle bir hizmetleri yok bilgin olsun dfsbkljaBJKLDFSAJBKLDFSAJKLFDKLMŞFDSA

RESMİN SADECE ÜST KISMINI KESİNCE TW.STAS DA SİLİNMİYOR BOŞA ALGI YAPMAYA ÇALIŞMAYIN.

***fenersavar***

Yasaklı
@Mr.Storm bir oyuncunun şifresini alıp köylerinin toplanması pushingten ban sebebi midir değil midir? Şifreyi aldığını itiraf eden hesaba ceza verilecek mi? Çıkar amaçlı hesap kullanımı serbest gibi hareket eden arkadaşlar var

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
@Mr.Storm bir oyuncunun şifresini alıp köylerinin toplanması pushingten ban sebebi midir değil midir? Şifreyi aldığını itiraf eden hesaba ceza verilecek mi? Çıkar amaçlı hesap kullanımı serbest gibi hareket eden arkadaşlar var
Acaba ne zaman forum yerine destek sistemini kullanmayı öğreneceksiniz?
Ne zaman bu sorulara buradan yanıt alamayacağınızı anlayacaksınız?

***fenersavar***

Yasaklı
Destek sisteminden nasıl bir yanıt bekliyorsunuz?
"Tamam güzel, istediğiniz cezayı verdik mi" yazalım?

Öyle bir beklentim yok, atı alan üsküdarı geçmeden işlem yapılması bizim için yeterli. Cezalı olup olmadığını bilmemize de gerek yok. Gerekenin yapılması gibi bir beklentimiz var sadece.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Öyle bir beklentim yok, atı alan üsküdarı geçmeden işlem yapılması bizim için yeterli. Cezalı olup olmadığını bilmemize de gerek yok. Gerekenin yapılması gibi bir beklentimiz var sadece.
O zaman burayı değil, destek sistemini bekleyeceksiniz. Çok basit değil mi?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.