SOA-NOP

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TaPeTaS

Casus
Bunların anlayışı kıt tır, 100 kere de söyleseniz gelip buraya yazarlar. Çünkü bunlar back zekalı.
@Back To Black 10 k lık köyü 2 birim keserek üstelik gece bonusunda almak büyük cesaret ve oyunculuk gerektirir. Sizden öğrenecek çok şeyimiz var

Biz alt klandaki oyuncuyu almaya karkarken veya alırken yakalanıp ban yiyoruz çıkar amaçlı köy alımından dolayı siz nasıl yapıyorsunuz bunu taktik verir misin?
@Mr.Storm
@Ömerylmz NE DİYORDUK 'DİNİME KÜFÜR EDEN MÜSLÜMAN OLSA BARİ' kndflgasnşklfdasklnşdfsknlşfsdklş rezilsiniz rezil

Ağlama duvarı seni buraya yönlendiriyorum.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Burada herhangi bir beklenti içine girmedim ki? Soru sordum sizde cevaplamamayı tercih ettiniz.
Beklentiniz yoksa yöneticilerimizi etiketlemeyin. Burası destek sistemi değil. Buradan size oyun içi kural ihlali şikayetleriniz için destek vermiyoruz. Kaç yıllık forum kullanıcısı bunlara burada yanıt vermediğimizi bilmiyor sonra da "beklentim yok" diyorsunuz. Neyse son kez hatırlatıyorum;

Destek Sistemi: https://www.klanlar.org/page/support

***fenersavar***

Yasaklı
Beklentiniz yoksa yöneticilerimizi etiketlemeyin. Burası destek sistemi değil. Buradan size oyun içi kural ihlali şikayetleriniz için destek vermiyoruz. Kaç yıllık forum kullanıcısı bunlara burada yanıt vermediğimizi bilmiyor sonra da "beklentim yok" diyorsunuz. Neyse son kez söylorum;

Destek Sistemi: https://www.klanlar.org/page/support

Haklısınız, bir dahaki sefere insanlara hakaret eder, sizleri taraf tutmakla suçlar hiç bir şey olmamış gibi hayatıma devam ederim diğer arkadaşlar gibi.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yok, ben ceza aldığım zaman neden aldığımı bilecek yetişkinlikte bir bireyim. O yüzden o soruyu sormam
Ne kadar yetişkin olduğunuzu bilmek bizim özel yeteneğimiz değil. Biz yapmadan uyaralım. Çünkü bazen neyi, nerede soracağını karıştırıyoruz hepimiz.

TaPeTaS

Casus
@Back To Black 10 k lık köyü 2 birim keserek üstelik gece bonusunda almak büyük cesaret ve oyunculuk gerektirir. Sizden öğrenecek çok şeyimiz var

Biz alt klandaki oyuncuyu almaya karkarken veya alırken yakalanıp ban yiyoruz çıkar amaçlı köy alımından dolayı siz nasıl yapıyorsunuz bunu taktik verir misin?
@Mr.Storm
ÇÖPBEY cevap verir misiniz siz back kafalı mısınız? çünkü burası destek sistemi değil ama buraya yazmışsınız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.