SOA HESAP SILMI YAPIYOR ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65878
  • Başlangıç tarihi

T0qi

Baltacı
o kadar konuşup forumda sonra R yapmak böyle bişey demekki :D :D artık fenerın her yazdıgını görmezden gelebilirim ben cevap bile yazmam :D .D boş yapıyor anca .d

***DAYI***

Ağır Atlı
SOA ekibini tebrik ediyorum bu oyununun hakkını sadece savaşarak veren ekiplerden bir tanesi.

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Bu bir oyundur aşağılaya oyuncu benim klanimda ise cezası bizzat kendim vercem ...hakaret edilmesin ..ne kadar şartlar el vermese de güzel savaştık iyi eglendik eee kim bize op yapcak op yapcak hiç bir klan kalmadi

DeletedUser55354

Ziyaretçi
ŞİNDİ ŞAMAN Düşünsün :) Ne düşünecez alıcaz vericez alıcaz vericez ekonomiye can vericez

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Soa çok güzel savaşlar sarf etti. Rakip klanlar saygı duymalı. Ama malesefki dağılmak zorunda kaldı. Soa da hesap silmeyen oyuncularla farklı adda bir klan kuruluyor. diplomasi 0 lanıyor. w43 yeni heycanlar geliyor.

DeletedUser64940

Ziyaretçi
Narcos klanından kimse burada aşağılıyıcı konuşmalarda bulunmasın rica ediyorum.

SOA daki kardeşlerimide tebrik ediyorum zorlu bir haritaydı oyunun hayatlarında engel olmasına izin vermediler bence doğruda yaptılar seviliyorsunuz kardeşlerim bir sonraki dünyalarda başarılar.

Buradan kavga çıkarsa ben çıkarırım

Eyvallah tebriğin için teşekkürler Kaancım ahshahs

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Buradan kavga çıkarsa ben çıkarırım

Eyvallah tebriğin için teşekkürler Kaancım ahshahs

SOA daki arkadaşları verdikleri savaştan tebrik ederim (sen hariç bebe).Sen git kumda oyna ağla zırla forumda artislik yapıyordun noldu böyle uzarsın dünyadan şimdi zırla ezik noob çöp leş hadi bb sana

DeletedUser64940

Ziyaretçi
SOA daki arkadaşları verdikleri savaştan tebrik ederim (sen hariç bebe).Sen git kumda oyna ağla zırla forumda artislik yapıyordun noldu böyle uzarsın dünyadan şimdi zırla ezik noob çöp leş hadi bb sana

Bu kim la oğlum ben seni tanımıyom gözüm kapalıyken mi bastım kuyruğuna

Herkes bana karşı la alla allaaaa

TyPHonE

Yasaklı
Kaan abi söylemiş söylenmesi gerekeni NARCOS klanından kimsenin burada hakaret,aşşağılama gibi cümleler kurmasını istemiyorum w43’ün başından sonuna kadar kıpkırmızı bir haritada oynayan tek klandır SOA elinize emeğinize sağlık abilerim başka dünyalara inşallah

DeletedUser64940

Ziyaretçi
Kaan abi söylemiş söylenmesi gerekeni NARCOS klanından kimsenin burada hakaret,aşşağılama gibi cümleler kurmasını istemiyorum w43’ün başından sonuna kadar kıpkırmızı bir haritada oynayan tek klandır SOA elinize emeğinize sağlık abilerim başka dünyalara inşallah

<3