SOA DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bende bu oyundan anladığımı yazayım buraya..
yönetim dışındakiler başarıya giden yolda birer piyondur...

tabiki de toplanıp kapatacaklar yoruyor dünya savaş olmuyor da değil hani oluyor fakat bir zamandan sonra bayıyor bana göre, o yüzden zaten hiç bir dünya da sonu göremedim kapatan klanda olsam bile :)) o yüzden birleşip kapatmaya devam :p :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
diplomasi yerine yazdığımı şimdi gördüm :( neyse iyi diplomasiler :D

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Saçmalıyosun :S

Klansavaslari.net w4'te oynarken Sin diye bir klan vardı. 10-15 tane alt klanı olan. Onun dışındaki klanların yüzde 99'u en fazla 3 klandan oluşuyordu. Hatırladığım herkes de Sin'den nefret ederdi. Maksimum 3'er klan güzel güzel savaşırdık. Sonra ben 7 sene ara verdim. Klanlar.org'da ilk girdiğim world 26 idi. Orada Yiğit klanının olduğu bölgeye düştüm. Baktım 12568461238 tane aile klanı aynı bölgede. Bana da davet geldi direk tabi :D Ama gitmedim, 15-20 tane kendim gibi adam bulup savaştım uzun süre, sonra silip 28'e geçtik falan filan.

Ama sonra sonra oyuna adapte olunca baktım ki, artık bu oyun klan savaşları değil de, diplomasi savaşları olmuş. Mecburen ayak uydurduk oyun oynamak için. Oyuna dair en büyük hayalim, maksimum 40-50 kişi ile birlikte bir worlde girip, 0 diplomasi, 0 üye alımı gidebildiği yere kadar gitmek. Ama hayal olarak kalır gibi bu gidişle :p

Seni yerin ayri tatli sey:oops:

Kurarsan 1,5 ay sonra cagir benide :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Diplomasimizin ve haritamızın güncel hali aşağıdaki gibidir.
Müttefikler
JOKER
ANT
KOD

Düşmanlar
Kezzap
macera
A.T
Nefes
Mh

Br3NmM.png

İyi Seyirler dilerim.

DeletedUser61014

Ziyaretçi
Orda bir köy var yukarıda o köy bizim köyümüzdür :)) kırmızı kırmızı üçgen

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Marmara denizi gibiyim dünya haritasına bakınca hemen bulabiliyorum kendimi:)

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Düşündük ki arkadaki mavilerle cok güçlü olduk, ":)" klanı da kucagını açmış kod kardeşine dedik bunları kucak kucaga verdirelim oyunumuza bakalım. Biz SOA siz hepiniz hesabı

y3nE57.png