Size barbar toplatan bu classic bize neler yapmaz

La Ay Em Krazi

Yasaklı
5M MMMMM Maydooo ayıp degilmi barbar toplayıp hakimiyeti korumaya calismak.Sizi boyle bilmezdik tırt çıktınız.Ne biliyon bulaşık.

Gomtan35

Yasaklı
sizin Attığınız sirkülerin resmini atıyorum da yasak sanırım barbar almak aldırtmak sizin işiniz wörldde savaşmadan en çok konuşan gene siz :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
Ey maydonozlar siz oyun boyunca bir başarısı olmayan tek yaptıkları bırakmış gladio klanini toplayıp ve barbar toplayan hüküm karşısında kim olduğunuzu sanıyorsunuz :) bide profile yazı yazmışlar operasyon yapmaktan acizler :)

Gomtan35

Yasaklı
Hayırdır sen mi kapıcan :)) senin ki açılınca kendinin ki açıldıgını düşünmeyip karşı tarafa çenesi açılmış demek bu kadar böbürlenme gerçek hayatta böyle isen çabuk söndürüp şişirirler seni :))

boburlenme mi :D boburlenmeyi siz yapıyorsunuz burda yok 5 kişi bilmem ne karşı tarafı kucuk görme cabaları

ChrisJ

Yasaklı
biz kimseyi kücük görmüyoruz konu başlığı düzgün okursan daha iyi anlarsın :))

Pikacuu37

Hafif Atlı
Seni seçtim pikachuuuuuu kukla olursun ancak

Ben savaşımı verdim. Legacy ile ve kaybettim. Elimden gelenide yaptım. Keyfimi aldım. Siz ne yaptınız ? Kendi kıtanda tek başına barbar toplamaktan başka ? Bide işte maydonozun artık esl ve 90s köylerini toplamaktan başka ? Zaten bu maydonoz ile 3 veya 4. Savaş tam emin değilim ama adamlar her savaşta manyak etmiş. Bide klanın profiline biz hükümüz yazmışsınız :)