Sinerji , Respawn vs Nop

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Yoo kardeşim gayet güzel ekip nop biz zaten bunu kabulleniyoruz. Ama yıkılmayacak bir ekipte değil. Ama senin kadar dar görüşlü bir insan nopta olduğu için iyi oyunculardan prim yaparak burada rahat konuşuyorsun:D Barbarcıdan öte olmadığın için burada bu kadar rahat ve geniş konuşuyorsun oyun bilgin de muhtemelen çok az stratejinin kelime anlamını dahi bilmediğini düşünüyorum. Ama seni toplum içinde rencide etmek sadece beni kötü gösteriyor:D O yüzden sen boşver eğlenmene bak biz seni böyle kabullendik:D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Onların kendi üyeleri klan kuruyolar başka klana girmiyolar.Lan biraz şu olayları anlayın ne olur ya :S Bak adam DÜNYA TURU yazmış anlamadıysan 1 daha yazayım DÜNYA TURU ben genede işimi garantiye alayım;

yaw şu konularda ortamı germekten başka bi iş yapmaz mısın
krygt ile sohbetimiz var öylesine takılıyorum sana ne oluyorda herşeyi ciddiye alıyorsun
biz işin dalgasındayız sen hala nasıl laf sokarım derdindesin
biz şurda eğlenelim iki diye laf atıyoruz birbirimize

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Olm hani siz beni muhattap almıyordunuz ? Roller değişti de benim mi haberim yok ? Peki o zaman bozuntuya vermeyelim

Muhattabım değilsiniz.

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Olm hani siz beni muhattap almıyordunuz ? Roller değişti de benim mi haberim yok ? Peki o zaman bozuntuya vermeyelim

Muhattabım değilsiniz.
Yok booluum :D:D Seni hala muhattap almıyoruz farkında değil misin:D:D Dediğim gibi gel boş yap yeterki sen biz sevdik seni:D

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Olm o zaman sabahtan beri benim mesajları alıntılayarak kimle konuşuyorsun ? Kendi kendinle mi ?
Şu an her yazdığınla ortamcı arkadaşlar boşun zevkini çıkarıyor:D:D Sana cevap vermek seni kaale almak sende haklısın bundan sonra seni tamamen görmezden gelmemizi istiyorsun üzülmez misin?

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Şu an her yazdığınla ortamcı arkadaşlar boşun zevkini çıkarıyor:D:D Sana cevap vermek seni kaale almak sende haklısın bundan sonra seni tamamen görmezden gelmemizi istiyorsun üzülmez misin?

Ortamcı arkadaşlardan kastın hanibal barca adlı klandan attığınız oyuncunun profilinde bahsettiği ettiği kişi veya kişilerse,onlara zaten hayat laylaylom olm :D Ben onları eğlendirecek kadar ''Büyük'' değilim.

DeletedUser66489

Ziyaretçi
emeklilik için güzel plan dünya turu bırakın yapsınlar :D

DeletedUser66853

Ziyaretçi
yaa ne güzel egleniyoruz burada. cemaat sataşmayın karşılıklı.
güzel bi savaş ve oyun olacak ama bence worldün dönüm noktası olurrr. hepsi güzel ve kafa oyuncular rakipleriinn ama şöyle de bi realite var :) eğer biz bu optan alnımızın akıyla çıkarsak, NOP koca world'e karşı diz çöktürmüş olacak. Kaybedersekte bahane hazır, tüm world bize karşıydı :p kazanan karşı tarafta zaten herhalde bununla ilgili pr'ını yapamıcak :)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
güzel bi savaş ve oyun olacak ama bence worldün dönüm noktası olurrr. hepsi güzel ve kafa oyuncular rakipleriinn ama şöyle de bi realite var :) eğer biz bu optan alnımızın akıyla çıkarsak, NOP koca world'e karşı diz çöktürmüş olacak. Kaybedersekte bahane hazır, tüm world bize karşıydı :p kazanan karşı tarafta zaten herhalde bununla ilgili pr'ını yapamıcak :)

şiii köylerini boşalt alıyım hacı
yabancıya gitmesin

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Bu başlık altında polemik yaratmak istemiyorum ama dostum oturup şöyle bir düşünmek lazım bazen.

“Nop koca worlde karşı diz çöktürmüş olacak” bu cümlen ve buna bezer cümleler kuran arkadaşlarınız sayesinde acaba herkes bu kadar size bilendi diye düşündün mü hiç ?

Zira nop ekibinde oynayan arkadaşlar bu sözü çok fazla kullanıyor ve insanlara itici geliyor bu durum bence.

+ olarak ben güneydoğu kanadından henüz nopa bir saldırı olduğunu veya organize bir hareket yapıldığını görmedim neye göre tüm dünya dize gelmiş olacak bence bulunduğun ekibe zarar verecek söylemlere girme böyle zira sizin yazdığınız bu cümleler yüzünden çoğu kişi zora giriyor :)

DeletedUser66853

Ziyaretçi
Bu başlık altında polemik yaratmak istemiyorum ama dostum oturup şöyle bir düşünmek lazım bazen.

“Nop koca worlde karşı diz çöktürmüş olacak” bu cümlen ve buna bezer cümleler kuran arkadaşlarınız sayesinde acaba herkes bu kadar size bilendi diye düşündün mü hiç ?

Zira nop ekibinde oynayan arkadaşlar bu sözü çok fazla kullanıyor ve insanlara itici geliyor bu durum bence.

+ olarak ben güneydoğu kanadından henüz nopa bir saldırı olduğunu veya organize bir hareket yapıldığını görmedim neye göre tüm dünya dize gelmiş olacak bence bulunduğun ekibe zarar verecek söylemlere girme böyle zira sizin yazdığınız bu cümleler yüzünden çoğu kişi zora giriyor :)

çoğu kişinin zarara girdiği diye bir şey yok, realiteleri konuşuyoruz. ilk 25te bir tek SOA ile savaşmıyoruz?!