Sinerji , Respawn vs Nop

DeletedUser59018

Ziyaretçi
bence yanlış düşünüyorsunuz klan sayısını değil köy sayılarını sayın şimdi 3 klanlık bi ekip 5 er kişilik 25 klan olsa avantajlı durumamı geçerdi? nopa karşı sayıyorsunuz ya biz 50 klanla 60 klanla savaşıyoruz diyede boş muhabbet gerçekten haritayı renklendirince herşey görünüyor zaten kim avantajlı kim dezavantajlı oldugu

birde sınırı olmayan klanlar var arma gibi 4 günden mis atabilecekler onların bence savaşta pek etkili olabileceğini sanmıyorum ben

2 tarafada başarılar

O zaman burda oyun başı gelip nop 15-20 klan ile başlıyor diye ağlanmayacak. Sizde savaşsaydınız sizde haritaya hakim olsaydınız derler adama. K44 e bak mesela hepsi birbiri ile anlaşmalı sırf nop için nop gibi vura vura ilerleselerdi onlarında hakimiyeti geniş olurdu.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Savaşa giren ya da gireceklere bakıldığında %45 civarı NOP , %55 civarı Sinerji-Rspawn vb. nin bulunduğu klanlar haritada yer kaplıyor gibi duruyor.. Çok büyük dengesizlik yok =) Oyuncu kadrolarındaki niteliğe bakıldığında durum benzer sayılır.. Sinerji-Rspawn lehine büyük dengesizlik yaratacak durum güneydoğu da galip gelecek tarafın bu klanları desteklemesi olur.. Nop tarafının %55-60 lara çıkması için ise güneydoğunun onun tarafında yer alması gerekir.. Mevcut durumda güneydoğu bölgesinin karışık kalması NOP'un daha fazla işine gelir gibi duruyor ama bakalım =) Kimin kimin tarafında olduğu çok net değil bölgede =) Kulislerde dönen şeyler güneydoğu nun kaderini belirler.. Bu da ilerleyen süreçte savaşın seyrini değiştirir..

DeletedUser30057

Ziyaretçi
O zaman burda oyun başı gelip nop 15-20 klan ile başlıyor diye ağlanmayacak. Sizde savaşsaydınız sizde haritaya hakim olsaydınız derler adama. K44 e bak mesela hepsi birbiri ile anlaşmalı sırf nop için nop gibi vura vura ilerleselerdi onlarında hakimiyeti geniş olurdu.

bomboş yazı,ilk cümleden sonra okumayın zaman israfı

DeletedUser30057

Ziyaretçi
evet sizin oyun başı yazdıklarınızı belirten bomboş bir yazı. ;)
Sinerjiden forumu kullanan iki kişi var. Biri ben biri de Kendal. Ben troll amaçlı takılıyorum kendal da analiz kasıyor. Ve ikimiz de Nop hakkında 1 postta dahi ağlamadık.

Nop klanları 5 klan girmiştir,10 girmiştir,486486 girmiştir. Bizim işimiz değil bu. Ağlayacak sitem edecek de değiliz. Adamın stratejisi budur,yönetici kadrosu iyidir herkesi idare edebiliyordur kurar çatır çatır da oynar. Hiç kimsenin bir kelime etmeye hakkı yok. Ben bu yönde düşünüyorum ve bu yüzden ilk cümlenden sonrası boş dedim.

34te oynadım Nopa karşı,yine oynuyorum. Ben klan sayısına laf etme hakkına sahip değilim ama,buna karşı bir strateji oluşturma hakkım da var. Küçük klanım,ekip klanıyım. Aktif oyuncu sayım 3 hanelerde değil malesef. Kıtamdaki sayıca büyük klanla gireceğim büyük çaplı savaştansa anlaşıp ortak hareket etme kararı almışım. Buna da kimsenin laf etmeye hakkı yok.

Atacağım ilk ve tek ciddi post bu.Trollüme devam.

Sinerjiden forumu kullanan iki kişi var. Biri ben biri de Kendal. Ben troll amaçlı takılıyorum kendal da analiz kasıyor. Ve ikimiz de Nop hakkında 1 postta dahi ağlamadık.

Nop klanları 5 klan girmiştir,10 girmiştir,486486 girmiştir. Bizim işimiz değil bu. Ağlayacak sitem edecek de değiliz. Adamın stratejisi budur,yönetici kadrosu iyidir herkesi idare edebiliyordur kurar çatır çatır da oynar. Hiç kimsenin bir kelime etmeye hakkı yok. Ben bu yönde düşünüyorum ve bu yüzden ilk cümlenden sonrası boş dedim.

34te oynadım Nopa karşı,yine oynuyorum. Ben klan sayısına laf etme hakkına sahip değilim ama,buna karşı bir strateji oluşturma hakkım da var. Küçük klanım,ekip klanıyım. Aktif oyuncu sayım 3 hanelerde değil malesef. Kıtamdaki sayıca büyük klanla gireceğim büyük çaplı savaştansa anlaşıp ortak hareket etme kararı almışım. Buna da kimsenin laf etmeye hakkı yok.

Vur masaya endamını görsünler Burhan :D

DeletedUser58477

Ziyaretçi
Son kraliyet kılıc klanı nopa köyleri peşkes cekerkende nop vura vura geliyordu değilmi ? Boş boş konuşma pro respawn klanı 1 günde uskunayı 2 3 gündede kılıcı dağıttı. kılıctan 200 300 civarı köy alabilirlerdi çol rahat. . nop yatsın kalksın kılıca dua etsin yoksa bu savaşın kazananı coktan belliydi .

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Uzun soluklu büyük bir savaş olacagı aşikar bu süreçte her iki tarafada başarılar diliyorum ,savaşın galibi dünya kapatır demek için erken zira iki tarafında işi zor.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Son kraliyet kılıc klanı nopa köyleri peşkes cekerkende nop vura vura geliyordu değilmi ? Boş boş konuşma pro respawn klanı 1 günde uskunayı 2 3 gündede kılıcı dağıttı. kılıctan 200 300 civarı köy alabilirlerdi çol rahat. . nop yatsın kalksın kılıca dua etsin yoksa bu savaşın kazananı coktan belliydi .

Lan uskuna kimmm,kılıç kim.Bunlar respawn'ın dengi mi ? Dünyada ki herhangi bi klan bunlara op yapsa gene dağılacaktı ki.Yenilen rakiplere bak bu klan mı yatıyor ? :D Lan ne kadar boş yapıyorsunuz ya madem bu kadar sevmiyordunuz niye bölgelerinde başlamadınız olm ?

DeletedUser59018

Ziyaretçi

Benim ilk cümleme alınmasaydın o zaman. Forumda ağlayanlar içindi o. Sana özel bir yazım yoktu. Strateji kurabilirsin ki stratejine laf eden yok prorespawndan çok kişi nopun üye sayısına laf edip böyle bir strateji kuruyorsa ona derler başta itiraz ettiğin şeyi şimdi sen niye yapıyorsun diye.

Sen tek yenebileceğin Kılıç klanına iki klan girersen adam köyünü ister nop a verir ister başka klana bu seni ne ilgilendirir :) Gelip alabiliyorsan al stratejiyi kurmuşsun madem. Yav boş konuşma kazanan her zaman belliydi tabiki NOP. Alsaydı 200-300 köyü müttefikiyle :) sen o hamleyi yaparken dibindeki NOP un eli armut toplamaz.

DeletedUser58477

Ziyaretçi
Lan uskuna kimmm,kılıç kim.Bunlar respawn'ın dengi mi ? Dünyada ki herhangi bi klan bunlara op yapsa gene dağılacaktı ki.Yenilen rakiplere bak bu klan mı yatıyor ? :D Lan ne kadar boş yapıyorsunuz ya madem bu kadar sevmiyordunuz niye bölgelerinde başlamadınız olm ?

Lan sensin önce doğru düzgün konuş karşında askerlik arkadaşın yada kankan yok seviyenizi belli etmeye başladınız simdiden

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Başka bir arkadaşın Lanına laf edip lan sensin diyip bana boş konuşma diyen arkadaş diğer arkadaşı seviyesizlikle suçluyor :D neyse daha birşey demiyecem :D

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Benim ilk cümleme alınmasaydın o zaman. Forumda ağlayanlar içindi o. Sana özel bir yazım yoktu. Strateji kurabilirsin ki stratejine laf eden yok prorespawndan çok kişi nopun üye sayısına laf edip böyle bir strateji kuruyorsa ona derler başta itiraz ettiğin şeyi şimdi sen niye yapıyorsun diye.

Ben beğenmiştim aslında ilk cümleni :)

DeletedUser58477

Ziyaretçi

Sen tek yenebileceğin Kılıç klanına iki klan girersen adam köyünü ister nop a verir ister başka klana bu seni ne ilgilendirir :) Gelip alabiliyorsan al stratejiyi kurmuşsun madem.

Bizim her köyümüz bilek hakkıdır kendi temizlediğimiz köylerdir köylerini sonra sana geri vercem diye aldığımız köyler değildir . ben kılıca müttefiğimle daldım sanane ister tek dalarım ister müttefiğimle o benim bileceğim iş

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Lan sensin önce doğru düzgün konuş karşında askerlik arkadaşın yada kankan yok seviyenizi belli etmeye başladınız simdiden

Ne diyim mahmut mu diyim ? 1 Lan demekle insanların kaçıncı seviyede olduğunu nasıl anlayabiliyorsun ?

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
iki tarafada başarılar temiz saygı çerçevesinde bi savaş olması dilegiyle herkese iyi oyunlar .