SHELBY WS HUCUM ,CİN VUSLAT VB..(W44)

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

rtroxx

Kılıç Ustası
SHELBY COMPANY LIMITED. (dağıldı) ve HUCUM5 arasındaki savaş sona erdi.

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Birşey diyeceğim ama neyse :) Sebebini bildiğiniz halde buraya reklam yapmaya gelmeyin sürekli klan değiştirdiğimiz aşikar içimizde pasif çok

DeletedUser66013

Ziyaretçi
Vay o da sizin sorununuz icinizde pasif varsa o pasıfler hala neden sizde :)

rtroxx

Kılıç Ustası
Birşey diyeceğim ama neyse :) Sebebini bildiğiniz halde buraya reklam yapmaya gelmeyin sürekli klan değiştirdiğimiz aşikar içimizde pasif çok
neyse ben yeni savaş açtım tekrardan yarım kalmasın işimiz. Tüm klanlarla dahil olunda gözümüz gönlümüz açılsın

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Saygı çerçevesinde savaşma devam. Hücum klanlarıyla bir zorumuz yoktur sadece op bekliyoruz :) Ardı arkası kesilmeyen oplar yapın bize, coşturun bizi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Saygı çerçevesine kesinlikle katılıyorum sonuçta oyun oynuyoruz

Opun tekrarı geliyor bekleyin bizi :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sordum da, yine cool görünme çabalarındaymış kendisi. wp den mavi tik bırakan tayfalardan modlarımız.
Konuları gezerken ismimin geçtiğini gördüm çoook uzun zaman olmuş.Maalesef @bildirimleri bizlere düşmüyor herhangi bir yazımı alıntı yaparsanız yazdığınızı görebilirim.Mavi tık yaptıysam cevap veririm mutlaka :)

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Son yüzyılın en cacık oyuncusu desen herkes tanır zaten :))))

Aynen öyle problem yok :) Bu w böyle oldu ama birdahakine bu sefer ki saçma hatalarımızı yapmayıp gerçek oyunumuzu göstereceğiz :)

cacık dediğin adamdan klan olarak köy alamadınız boş yapma burada terbiyesizliğin lüzumu yok, eğer o kötü oyuncuysa niye köy alamadınız bu durumda siz kötü oyuncu oluyorsunuz o zaman adama laf atıp kendinizi iyice küçük düşürmeyin, yok biz kötü oyuncu değiliz o iyi savundu diyorsan ona cacık diyerek yine kendini küçük düşürüyorsun