SHELBY VS MASKE

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Kardeşim şiddet hiç bir şeye çözüm değildir...
Şaka şaka, kafana vurunca görürsün şiddetin kime ait olduğunu :D
Öyle klan ismi değiştirip diplomasi sıfırlandı diye aniden habersizce sınırdaki çökmekle ve atarlı giderli savaş ilanı vermekle olmuyor bu işler

zazamontana

Yasaklı
ben sert seviyorum zaten kırma yeter tokatlarsan sana kabarır o kafa merak etme sen aslan parçası :)

Tony Montana

Milis
Dostum biz dikkat ederseniz savaş ilanı vermiyoruz. Haa sınıra çökersek de ortada klan falan kalmıyor. Bknz. Omertanın bir gecede ortadan silinmesi
bunu diyen dediğinin aynısını 6,7 gün önce yaptı şaka gibi :D ya insanlar balık hafızalı ya karşısındakini gerizekalı sanıyor ya da kendi gerizekalı :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Kardeşim şiddet hiç bir şeye çözüm değildir...
Şaka şaka, kafana vurunca görürsün şiddetin kime ait olduğunu :D
Öyle klan ismi değiştirip diplomasi sıfırlandı diye aniden habersizce sınırdaki çökmekle ve atarlı giderli savaş ilanı vermekle olmuyor bu işler

Hakikaten ne toplamislar ama sınırdaki köyleri 25 - 30 köy almış üç dört oyuncu iki günde ::)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Beyler kendi bölgemizdeki savaştan sizlerin buralara bakamıyorum bile :D Fakat haritaya yer yer bakıyorum ve ilginç bir şekilde uzun zamandır bir türlü kilidinin açılmadıgı bir harita oldu sizin bölge Zannediyorum savaşlar gayet çetin geçiyor ki durum böyle :D

.Taraflara başarılar dilerim.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Diriliş shelby müt. Sizce
Sabaha karşı hangi klan diplomasiyi haber vermeden bozup diğerini safdışı bırakır.
Biz
2si de bişey yapmaz -*-=+ analitik böyle diyor shelby diriliş haricinde mütü kaldıysa onu vurur dirilişde her an sancağa vurabilir :D
Eşkiyanın köylerini peşkeş çekmesi ve Garudanın kendi isteği üzerine ismi ve diplomasiyi değiştirmesi üzerine worldde müttefiğimiz kalmadı analitikçi kardeş

Ha bu arada zahmet gösterip ikinizin de nicklerinizi sıralamaya yazdım lakin varlığınızı göremedim. Worldde oynuyor musunuz ? Oynuyorsanız hangi nickle ve hangi klanla oynuyorsunuz ?