SHELBY COMPANY LİMİTED

4zrail

Milis
İlahi Azrail, sen adamı gülmekten öldürürsün :D
@4zrail
Oo luxor da gelmiş . espiri yeteneğin iyiymiş. ne yaptınız yandan kankanla kimden ne kadar pre kopartırız da bir dünyaya girip oynarız hesaplarına başladınızmı . sende az şeytan değilsin dc lerde sayıp söven luxorcuk gelmiş şelbi forumunda iyi abiyi oynuyor

4zrail

Milis
Pedat seker abi diyor ya. sülüüüü

ulan yandan luxor ikinizi rezil edecem .Daha sırada 4-5 kişi daha var gelip burda boş boş konuşmayacatınız. Sokorykoluyuu ya destek için geldiniz şimdi onu kenara koydum.sıra sizde

Sakaryale54*

Ağır Atlı
İngiltere'de yaşayıp aldığı Sterlinle döviz kurundan dolayı yüzüne gülenlere bakıp kendini adam sananlar beyensin

4zrail

Milis
myw presman:) olmadı , olması için presmana klanını sattın yine olmadı. şimdi yandanın kanatları altındasın soa ya yanaşmaya çalışıyorsun kanka olup dclerine takılıyorsun. sen kenara çekil sokoryolu. abilerin sahneye inmiş pisti boşalt

4zrail

Milis
adımın önemi yok.aile işlerini karıştırma lütfen daha öncede söyledim senin sülalen benim gibi delikanlıyı görmedi. yine diyorum sülalen benim gibi erkeği göremez. Onun için aileyi karıştırmassan sevinirim. Mesela son yazdığım mesaj yalanmı? Lütfen cevap verirmisin seviyeli bir şekilde

Sakaryale54*

Ağır Atlı
adımın önemi yok.aile işlerini karıştırma lütfen daha öncede söyledim senin sülalen benim gibi delikanlıyı görmedi. yine diyorum sülalen benim gibi erkeği göremez. Onun için aileyi karıştırmassan sevinirim. Mesela son yazdığım mesaj yalanmı? Lütfen cevap verirmisin seviyeli bir şekilde
Yalan