SHELBY COMPANY LİMİTED

Bu lale kimin multisi la sırf bunları yazabilmek için nickini verememe korkusundan fake açmış ndodndlsmssl Yarısına kadar bile zor okudum 56da klanın %80i Hücummuş, öyle olsa bile madem orada bizi ayırıyorsun 61de şöyle şöyle yaptınız diye niye birleştiriyorsun besleme misin sen :D Ben bu zamana kadar kimseye yağ çekmedim nickini sahibini söyle de altlı üstlü yağlayayım sizi
Aklıma iyi bi espri geldi de, senin şimdi dönemindir, alınırsın diye yapamıyorum. Bi ara yaapyım

4zrail

Acemi
Artist le iç içe ışınlanacakmış :) yandan ve tayfası olmadan hucumun baba oyuncuları olmadan , 3-5 boş adamınla artist klanlarına kafamı tutuyorsun. Son girdiğin dünyaya hucum gelmeyince elin ayağına dolanmış .. hucumu övmek için bunları söylemiyorum, onlarda bu zamana kadar cin klanları ile son yıllarda farklı klanlarla pakt yapıp oynuyor. İsmi var işte ister istemez diplomasileri daha kolay oluyor . 1 ay kaldı , bakalım kimlere yalvarıp da getireceksin sende biliyorsun 1vs1 de artiste senin çapulcu klanın baş edemez.

Cpt. Price*

Yasaklı
Artist le iç içe ışınlanacakmış :) yandan ve tayfası olmadan hucumun baba oyuncuları olmadan , 3-5 boş adamınla artist klanlarına kafamı tutuyorsun. Son girdiğin dünyaya hucum gelmeyince elin ayağına dolanmış .. hucumu övmek için bunları söylemiyorum, onlarda bu zamana kadar cin klanları ile son yıllarda farklı klanlarla pakt yapıp oynuyor. İsmi var işte ister istemez diplomasileri daha kolay oluyor . 1 ay kaldı , bakalım kimlere yalvarıp da getireceksin sende biliyorsun 1vs1 de artiste senin çapulcu klanın baş edemez.

Evet biz söylediklerini yapıyoruz sen de senelerdir dışarıdan abilerini izlemekle yetinip boş yorum yapıyorsun. Madem bu SHELBY bu kadar kötü, madem HUCUM bu kadar kötü 3-5 senedir izlemek yerine çıksaydın karşısına da savaşsaydın. Daha kendi nickname'i ile yazamayacak kadar ödlek birine bu teklif yapılmaz ama ben yine de yapayım: Maçan yiyorsa sonraki dünyaya beklerim, ha yok yemiyorsa boş lak lak yapma :)

Evet biz söylediklerini yapıyoruz sen de senelerdir dışarıdan abilerini izlemekle yetinip boş yorum yapıyorsun. Madem bu SHELBY bu kadar kötü, madem HUCUM bu kadar kötü 3-5 senedir izlemek yerine çıksaydın karşısına da savaşsaydın. Daha kendi nickname'i ile yazamayacak kadar ödlek birine bu teklif yapılmaz ama ben yine de yapayım: Maçan yiyorsa sonraki dünyaya beklerim, ha yok yemiyorsa boş lak lak yapma :)
Karşısına çıkan kötüleyebilir yani, doğru mu anladım ?

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Esasında karşısına çıkmayan da kötüleyebilir. Sadece kim olduğunu göstererek kötüleyecek kadar cesaretli olması gerekiyor. Sonuçta savaş oyunu oynuyoruz ve bizde herkese açık çek dağıtıyoruz. Kötüleyen hesaplaşmak isteyen herkesle kim olduğu farketmeden anlaşarak 1v1 atılır

Lodos14

Acemi
Ben şahsen şöyle bir karar aldım bundan sonraki worldlerde shelbylerin olduğu hiçbir world'e başlamayacağım sebebi ise şu; Forumda sürekli boş yazı görmekten sıkıldım forum donanım haber gibi yaptınız burayı 2 kelam konuşursun biter her allahın günü burayı meşgul etmezsin. Ben gerçekten korktum bunlardan artık biraz kafamızı dinleriz en azından "Allah herkesin çarşısını pazar etsin."

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Ben şahsen şöyle bir karar aldım bundan sonraki worldlerde shelbylerin olduğu hiçbir world'e başlamayacağım sebebi ise şu; Forumda sürekli boş yazı görmekten sıkıldım forum donanım haber gibi yaptınız burayı 2 kelam konuşursun biter her allahın günü burayı meşgul etmezsin. Ben gerçekten korktum bunlardan artık biraz kafamızı dinleriz en azından "Allah herkesin çarşısını pazar etsin."
Üzdün kardeşim ama doğru söylüyorsun sen de haklısın :D Biz hiç canlı tutma çabası sarfetmedik ama biz de böyleyiz geçmiş peşimizi bırakmadığı için insanlar anlamsızca laf atınca olaylar çok alakasız uzadı. Boş yazılarımız için kusura bakma :)

Cpt. Price*

Yasaklı

Foruma yazarken icazet mi isteyeceğiz kardeş isteyen istediği zaman istediğini yazar Allah aşkına bizim olduğumuz dünyaya başla diye yalvaran yok ister başla ister kaybol kendi başına takıl

Cpt. Price*

Yasaklı
Pardon reis en büyük mafya, kral, baron sensin affet.

Bunun o söylediklerinle alakası yok ben burada sen ve diğer herkes gibi sıradan bir oyuncuyum. Sen de başkasına hakaret etmediğin, zarar vermediğin sürece istediğin zaman istediğini yazarsın ben de yazarım. Kimse de buna karışamaz. Mazlum ve efendi edebiyatı yapıp olayı sulandırma.

4zrail

Acemi

abilerimi izleyerek :) hucum kötü demedim. Hucumun en azından ismi var girdiği dünyada iz bırakan bir ekip.shlby i nimetten sayan yok kötü bile demedim. Öyle bi izlenim veriyosunki Görende shlby girdiği en her dünya inanılmaz işler yapmış oynamış kapamış yada dünya sonunu görmüş bi ekip olarak gelip burda boş yapıyorsunuz. Lak lak konusuna gelecek olursak, bu başlığa mesaj yazmamdaki neden değilki shlby i taktığım için lak kak diyorsun ya yukarıdaki müptezel hucumla girdiği her dünya forumda esiyordu bura yalnız girince maçası yemedi ağlamaya başlamış asıl lak lakı işte bu şahıs yapıyor

Cpt. Price*

Yasaklı
abilerimi izleyerek :) hucum kötü demedim. Hucumun en azından ismi var girdiği dünyada iz bırakan bir ekip.shlby i nimetten sayan yok kötü bile demedim. Öyle bi izlenim veriyosunki Görende shlby girdiği en her dünya inanılmaz işler yapmış oynamış kapamış yada dünya sonunu görmüş bi ekip olarak gelip burda boş yapıyorsunuz. Lak lak konusuna gelecek olursak, bu başlığa mesaj yazmamdaki neden değilki shlby i taktığım için lak kak diyorsun ya yukarıdaki müptezel hucumla girdiği her dünya forumda esiyordu bura yalnız girince maçası yemedi ağlamaya başlamış asıl lak lakı işte bu şahıs yapıyor

Çevir kazı yanmasın naylon delikanlııı :D

4zrail

Acemi

bunlar 3-5 çapulcu akılları sıra soa ekibi gibi olmaya çalışıyorlar. Soa en azından girdiği dünya hakkını veriyor. Oyuncuların kalitesi tartışılmaz bunlarda onlar gibi olmaya çalışıyor :) oyuncu kalitesi '0' ( 1-2 sağlam adamlar ı var ) biri Dentist oda geçmişte hucum oyuncusu sanırım bide yanılmıyorsam mönch diye birisi var geri kalanını al birini vur öbürüne 1 oyuncu çıkmaz hal böyle olunca forumda oynamaya özen gösteriyorlar