Serenity Diplomasi

DeutschBabe

Kılıç Ustası
Serenity vs Pars + V.İ.P + İstiklal + Korkut + Kuva-i + Night + Oğuz + Ergnkn

Bilmiyorum daha fazla alt klanları var mı ama kıtada ve dünya genelinde aa ne kadar farklı klanlar var eğlenceli çekişmeli olucak dedim ve dediğimle kaldım galiba ahaha bu kadar cringe bir ortamda olacağımı düşünmemiştim. Biz gibi bir klan olarak girenlerin yanında başlayıp kendi aramızda savaşsaydık keşke. Kıtamızla savaşıyoruz resmen. Rakibimiz değil, kıtamıza başarılar diliyoruz. İyi olan kazansın da diyomuşum fjdjks

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Deleted User - 848889889

Ziyaretçi
dünyaya tek klan girenler de birleşsin bunlara savaş açsın nasıl fikir

*Alpagu

Yasaklı
Serenity vs Pars + V.İ.P + İstiklal + Korkut + Kuva-i + Night + Oğuz + Ergnkn

Bilmiyorum daha fazla alt klanları var mı ama kıtada ve dünya genelinde aa ne kadar farklı klanlar var eğlenceli çekişmeli olucak dedim ve dediğimle kaldım galiba ahaha bu kadar cringe bir ortamda olacağımı düşünmemiştim. Biz gibi bir klan olarak girenlerin yanında başlayıp kendi aramızda savaşsaydık keşke. Kıtamızla savaşıyoruz resmen. Rakibimiz değil, kıtamıza başarılar diliyoruz. İyi olan kazansın da diyomuşum fjdjks
hani bizi gireceğiniz zaman çağıracaktınız. Olmadı bu olmadı gfhgf

Nuri66

Yasaklı
Vıp 1 gun oncesıne yapmısmı sana opu yapmıs biz 1 gun sonrasına yapmısnıyız yapmısız bız dogru duzgun mıs dahı atmadık ben harıcınde nese hesap sıl yaptın sanırım uzatmaya gerek yok hayırlı geceler

rowas

Mızrakçı
tek opta silindin birtek bizim vurmamiz yetti sen hala ne konusuyorsun burada

SMMberk

Mızrakçı
Boş bir başlık. Olayları çoğaltarak gelmeyelim PARS VİP ve İSTİKLAL e vermişsiniz köylerinizi 35 saatten bende mis attım ama 0 yardımlaşma sanırım ara deneyen dahi olmadı.

DeutschBabe

Kılıç Ustası
Kırsalda yaşamıyoruz ki sürü şeklinde gezelim siz gibi. 10 farklı klana karşı üstelik script ile 200 ms arasına iki köyden 4 mis atıp ara denenmesini de beklemek bilemiyorum. Direkt bıraktık, saldırıları da karşılamadık. Hayır sürü psikolojisi ile hareket edip, oyunculuk dersleri vermek de daha cringe :p
Size başarılar