Selamlar

NOPasaran*

Okçu
bu olayın sadece w73 ve w75 de olması ve 2 dünyadada vegasın olması ve sadece vegasın karşısındaki klanlara yapılması düşündürücü :rolleyes:
çok düşünmene gerek yok 73 de kimin ve ne nedenle yaptığını biliyoruz, burada yaşanan olayda ise 73den ilham alan birileri kendisi kullanacak şekilde organize etmiş olabilir olayı. Yapılan şey başımıza geldiğinde inceledik biraz atla deve değil :)

*SERHAT

Hafif Atlı
linke tıklayınca ne oluyor tam olarak id pass mi gidiyor erişim mi sağlanıyor hesaba merak ettim dili yanan bi açıklasın konuyu xd

necromanze

Yasaklı
Bu gerçekten ciddi bir olay yarın bir gün sınıra fake scripti diye mesaj atarlar milleti banlatırlar.

Tabi bütün klan kanmaz ama 5 kişi bile kansa yazık değil mi bu insanların emeğine?

Geçmiş olsun. Bu dünyada böyle şeyler olacak anlaşılan. Umarım yönetim ban yiyenlerle alakalı gereken adaleti sağlar. @Mr.Storm

*Leqend58*

Mızrakçı
Bu olayı ciddiye almayıp makara yapanlar, tehlikenin farkında değil:),
İnsan merak eder o linke yine tıklar , nick direk birebir aynısı nerdeyse, Furkanın attığı mesajda linke bakmadan tıklarım, yoğun çalışıyorum çalışırken dalgınlığıma gelir merak eder yine tıklarım ben o linke, 5 kişi tıklasa 5 kişidir, böyle bi emek hırsızlığı yok.

Sauron.*

Yasaklı
Bu gerçekten ciddi bir olay yarın bir gün sınıra fake scripti diye mesaj atarlar milleti banlatırlar.

Tabi bütün klan kanmaz ama 5 kişi bile kansa yazık değil mi bu insanların emeğine?

Geçmiş olsun. Bu dünyada böyle şeyler olacak anlaşılan. Umarım yönetim ban yiyenlerle alakalı gereken adaleti sağlar. @Mr.Storm
Pek öyle bir niyeti var gibi görünmüyor

Stratejist-

Hafif Atlı
Konuyla alakalı ticket açıldı mı bilmiyorum ama arkadaşlar sonuçla alakalı burayı bilgilendirirse çok iyi olur. Herkesin ortak problemi olmalı çünkü bu. Koca koca insanlar veletken Metin2'de yaptığımız şeyleri yapıyor.

Sinek avlamak çözüm değil, şu işin 1 kere suistimal edildiği bir W var mı var, yapanında yaptıranında sanal bir oyunda girdiği hak insanların emekleri onlar artık ahiretlik.

Klanlar yönetiminin, şurada oluşan kamuoyuna kulak vermesi tek çözüm. Zira bunu yapana da burada sorsalar evet bu haksızlık diyip timsah gözyaşı döker. Yani bu nedemek, ortada net herkesin tek bir ağızda buluşacağı durum var.

Bu şekilde illegal duruma maruz kalmış oyuncuları NASIL OLSA AKILLANIRLAR MANTIĞI GÜDEREK , Bu sizin hatanız diyip, cezalandırmak yanlış. Oyunu bilenler biraz ciddi oynayanlar bu işten ders çıkarır ceza alsalar bile kürkçü dükkanına geri dönerler ama masum ve iyi niyetle oynayan onca oyuncu da var ve bu gibi olaylar sonucunda bu oyuncuların emekleri gözetilmezse, bu oyuncularıda kaybederiz.