Secret Army VS Alm

Vezir001.

Ağır Atlı

Göremezsin dediğin şeyleri kısaca anlatim.alt yapı olarak fotoğrafı secret army olrak shoplamışsın bunu capcup uygulamasına atarak alt yapı yapmışsın altına istediğin müziği koyarak ses seviyesini kısmışssın. Metin yazarak bu metinleri metin okuma kısmında seslendirip. Alta yapıya sesi almışssın bu seside daha sonra derinleştirerek deep efektiyle derinleştirmişssin.he birde metinlere geçiş koymuşsun .Yaptıgın videoda emeği göremeyi bırak nasıl yaptını sana anlatırım bu şekilde.Benim yaptıklarıma laf atmışsın ya onlar can sıkıntısına 5 dk da yaptığım şeyler. Zaman ayırmam güzel efsane yapim die çünkü püh kaka diyen çok olduğu için.Bunuda laf attın die öylesine 10dk öyle sine yaptım.

Şimdi emeğine saygı gösterek eline sağlık diyorum.Ben burda EYLENMEK için varım. Eğlenmek şekilde yazılıyor aslında nopasaran sevdi için öyle yazdım.Neyse emeğine sağlık özel şeylerin olursana msj atabilirsin sorun yok.ama daha forma yazmıcam veya video atmıcam w74 postunda.

@Vezir001.
Ne anlatıyon oğlum sen alın şu çocuğu şurdan :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Bir sonunu okudum neye bağlamışsın diye sağol teşekkür ederim emeğimize saygı gösterdiğin için :D

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
Ben seviyeli bir espiri koydum ortaya ama sen bi klanı Eşek olarak göstermişssin.
kusura bakma kankim hata bende. Eşek hoşaftan ne anlar...
anlamanı beklemek hata.
Bremen mızıkacıları onlar be kanka hakaret yok ortada.