Secret Army TR74

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Evankhell

Acemi
Umarım başarısız olursunuz

Bir ķlan hiç mi pre çekmez arkadaş, çeperinizde pre kasarız dedik zarardayız ailecek. Baştan başladım başka bir kıtada sizin yüzünüzden

segezha

Mızrakçı
Umarım başarısız olursunuz

Bir ķlan hiç mi pre çekmez arkadaş, çeperinizde pre kasarız dedik zarardayız ailecek. Baştan başladım başka bir kıtada sizin yüzünüzden
Vegasın oynamadığı dünyada bu beleşçi para harcar mı? Sorsan söylerdim hacım. Vezirin ipiyle kuyuya inilmez. Son 10 dünyada tanıtım açtı, birtek tiranın boş kıtaya barbar toplaması için attığı dünyada oynuyor :D

Evankhell

Acemi
yahu iki espri yapmaya gelmiyor hemen sağa sola laf atmaya çalışmalar, vegası işin içine katmalar, vezire ithamlar. Ne kadar negatifsiniz arkadaş... hayatınızda her şey bu kadar kötü gidiyorsa madem çıkın bir eyleme filan katılın . Tüm negatif enerjiyi atarsınız üzerinizden. O zaman belki oyuna eğlenmek için giriş yaparsınız

Yalnızsafari

Yasaklı
yahu iki espri yapmaya gelmiyor hemen sağa sola laf atmaya çalışmalar, vegası işin içine katmalar, vezire ithamlar. Ne kadar negatifsiniz arkadaş... hayatınızda her şey bu kadar kötü gidiyorsa madem çıkın bir eyleme filan katılın . Tüm negatif enerjiyi atarsınız üzerinizden. O zaman belki oyuna eğlenmek için giriş yaparsınız
Biz kavga seviyoruz ben enginle kavga etmediğim gün huzursuz oluyorum oda keza öyle :) @Vezir001. Haksız mıyım bebiş :)

Vezir001.

Kılıç Ustası
Vegasın oynamadığı dünyada bu beleşçi para harcar mı? Sorsan söylerdim hacım. Vezirin ipiyle kuyuya inilmez. Son 10 dünyada tanıtım açtı, birtek tiranın boş kıtaya barbar toplaması için attığı dünyada oynuyor :D

Bunu yazdığı klan dünyada 3. Şuan.

Yazacaklarım bu kadar.

Vezir001.

Kılıç Ustası
Hadi ufaklık hadi git kumda oyna, oyun bilgin bu kadar senin birşeyden anlamanı beklemiyordum zaten :D

segezha

Mızrakçı
Bacaksız, senin kadar yüzsüzünü görmedim. Bir insan sürekli mi yarabbi şükür der inanılmazsınn

Vezir001.

Kılıç Ustası
Şamar oğlanı seni :D Hayır şamarlayıp w kapamışım, üstüne tekrar girmişsin tekrar kapatıyorum kim ağlıyor acaba şamar oğlanı seni :D

segezha

Mızrakçı
ulan milleti sattın sattın dansöz ne utanmaz adamsın senden 10 taneyi yanyana koysak 1 adam etmez kafayı çekip ağlamaya foruma geliyorsun üç kuruşluk adamsın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.