Secret army - random & ethernal & adige

Vezir001.

Ağır Atlı
Ayrıca arkadaşın burda bizi reklam etmek için attığı köy 24 saat içinde akademi basılıp içinde basılan orduyla bulunduğu klandan 3 köy düşürmek suretiyle alınan yeni köydür.

Gidip sağa sola bu askerlerle mis atıyormuşuz gibi algı kassalarda işin gerçeği tam içlerimden alınan köy 24 saatte çıkan akademi ve içinde o kadar sürede basılan askerle toplanan adige.

Vezir001.

Ağır Atlı
aferin premiumla maden çekebiliyormuşsun büyük başarı hahaha

Benim orda akademi basılı 1 köyüm var, sizin 10 dan fazla köyünüz var, adama sormazlar mı biz oraya girene kadar neden köy alamadınız diye?

Yani dün mü oldu herşey vezir geldi pre çekti prenin gücü. Bu mu savunma? Orada olan onlarca üye var dostum düşürseydin köy? Adamlar presiz hemde :)

Kaç haftadır aç kurt gibi mislediğiniz üyelerimizi, preli oyuncu olmamalarına rağmen düşüremiyorsanız sorun bizde de değil pre çekmeyle ilgili de değil kusura bakma :)

UNCHARTED

Dük
Aynı olayı vuslatta denedi kısmen başarısız oldu. Burada pre çekiyorlar diye ağlasak bile şakasına yapıyoruz presizde bu tarz durumlara karşılık verilebilir :)

malayfbilaykua

Yasaklı
öyle dostum paladinli dünyada her türlü karşılık verirsin ona laf yok bizde makaramızdayız arkadaş alındıysa kusura bakmasın biraz üst perdeden konuştuğu için salça olayım dedim düşmanlığım yok:D

Vezir001.

Ağır Atlı
öyle dostum paladinli dünyada her türlü karşılık verirsin ona laf yok bizde makaramızdayız arkadaş alındıysa kusura bakmasın biraz üst perdeden konuştuğu için salça olayım dedim düşmanlığım yok:D
Kim üst perdeden konuştu len rapor bile koymadım, bırak raporu adige hk tek kelam etmedim, birisi adige eter rdm üçlüsü sizi yıkacak demiş ona bile cevaben bişey atmadım 10 küsür koy aldıkta :D Savaş açan sizsiniz, savaşıyoz işte sanki biz dedik rdm nin yanında savaşa girin eter adige rdm güçlerinizi birleştirin diye, yönetiminiz karar almış bizle savaşmak istemiş bizde savaşıyoz :D