Saygı op tim

• Konuyu başlatan Deleted User - 5484208
  • Başlangıç tarihi

Ortalama Biri

Misyoner
Şimdi fark ettim başlığını. Amatör amatör işler yapıyorsunuz. Daha başlık açamıyorsunuz klan kurmak neyinize :p :D

**Küvet**

Yasaklı
Spoiler olur da alayı olmaz. Alayı benim tanıdık onlara saldırmayalım :p :D

Mr.storm'un bana karşı hiçbir şansı yok :p
Bir silkelen kendine gel :D

ağzımı açmak istemezdim ama ikinizinde şifresi var bende, ikinizinde kaçta uyuduğunu kaçta kalktığını biliyorum. siz bana dalamadan birbirinizi kesersiniz :p

mr.stormla işim yok benim zaten paneli ile işim var :p

Ortalama Biri

Misyoner
ağzımı açmak istemezdim ama ikinizinde şifresi var bende, ikinizinde kaçta uyuduğunu kaçta kalktığını biliyorum. siz bana dalamadan birbirinizi kesersiniz :p

mr.stormla işim yok benim zaten paneli ile işim var :p

Askere giderken şifreyi değiştirmiştim :D Başkasına verirken hesabı niye şifremi de vereyim ki :p :D Sen öyle yapıyorsan sıkıntı büyük :D

**Küvet**

Yasaklı
Askere giderken şifreyi değiştirmiştim :D Başkasına verirken hesabı niye şifremi de vereyim ki :p :D Sen öyle yapıyorsan sıkıntı büyük :D

10 senedir şifrem aynı, değiştirdiğimde unutuyorum :D

bir hesabıma global yedirtmiştim hatırlıyorsun değil mi şifreyi değiştiremiyorum başkaları da giriyor girmesinler diye. hâla aynı şifreyi kullanıyorum :DD. olsun kullanıcı adı farklı en azından :p:D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Düzeltmiş başlıktır. @Strafe konuları birleştirebilir misiniz
Beni yanlış anladınız galiba :)Kapattığım konuda hem başlık hem konu içeriğiniz büyük olduğu için kapattım.Konuyu birleştirdiğimde postlarınız büyük olacak :)Siz başlık ve içeriğinizi küçük harflerle yazarak konu açacaksınız.